PDA

View Full Version : ПОМОЩ! Тормоз в училище



mimi25596
03-10-2015, 17:25
Моля ви за помощ в 8ми клас сам имам проблем с една моя съученичка обижда ме и ме тормизи незнам кво дА направя помогнете ми моля ви.

VinDiesel
03-10-2015, 17:34
Недей да си мълчиш, отвръщаш й и то двойно.

fanton1
03-10-2015, 17:59
Има една поговорка '' Накажи простака с мълчание '' помисли върху нея и предполагам ще разбереш какво да правиш. Ако не помогне предполагам класната ще те разбере и ще те защити до някъде.

flearness
03-10-2015, 21:00
Опитай се да разбереш защо се държи така - би трябвало обидите да ти подскажат. Ако нямаш никаква представа, попитай околните или самата нея. Дръж се добре, може да си промени мнението за теб. Не винаги мълчанието и отвръщането помагат, зависи от човека. Другият вариант, както вече те посъветваха, е да говориш с класната, но преди това се опитай да се справиш и без нея.

ForYa
03-15-2015, 07:54
Има учители ,нали :D Кажи им.

darkneesssss
03-15-2015, 20:36
Обижда те защото вижда ,че ти си нещо повече от нея затова го избива на комплекси винаги съм бил на твърдението "По-скоро бих загубил най-добрия си приятел, отколкото най-лошия си враг. За да имаш приятели, трябва да бъдеш единствено добродушен, но ако останеш без врагове, значи си истински сиромах." - Оскар Уайлд .
Точно самите неуспехи ни градят като стабилни личности , опълчи се на тази твоя съученичка , но и покажи ,че ти не си като нея просто в един момент когато се засегне спираш и до там защото ако продължиш , то значи и подражаваш ,а "Подражанието е висша форма на респекта към някого "

tonybadams
04-06-2015, 21:28
:)
Mинал съм пред подобно нещо.
Зная и какво може да направиш
ПЪрво се научи да се заземяваш и да не се рееш.Присъствай в тялото си ,Леко се ядосай ,лекия яд заземява.По принцип щом те дразни ,значи по няккъв начин си и въздействала.Като се съсредоточиш върху тялото си -дишане ,мисли ,емоции.Това ще те направи защитена- няма да излъчваш нищо навън и няма да ти се ядосва или ще загуби интерес.
Хората по принцип го правят това несъзнателно ,но аз ти го пиша на практика.За повече ми пиши на лични !Сложи си очила тъмни-много помага

Юлиян
04-10-2015, 13:36
Wrestlemania , Smackdown , WWE , Boxing

Ivan_00
04-13-2015, 10:14
Първото не и отвръщай,ако се ядосваш не го показвай и се усмихвай широко само и само,за да я подлудиш и след време ще спре или може да те обижда по друга причина може да е влюбен в теб и да го показва по този начин момичетата понякога могат да бъдат много странни