PDA

View Full Version : Да ли постъпих грешно като не я заговорих..



sp0rt666
03-10-2015, 17:48
Харесах едно момиче, нямах никакви общи приятели и изобщо нямаше как изобщо да я заговоря бях я виждал два-три пъти преди това... но не се беше отдала възможност да я заговоря..

Случайно я намерих в фб, чудих се да ли да и пиша.. все пак непознат.. както и да е написах и първоначално Едно "здравей" .. дори не го беше прочела(или поне така ми излизаше на мен)

Помислих си явно няма да си направи труда да отговаря на непознат и то на "здравей"
и написах по-дълго съобщение...

Гледам, на сутринта беше го прочела, но отговор никакъв,ясно няма смисъл да се натрапвам... (Това стана преди около месец)
Днес във фитнеса точно привършвах с тренировката(бях сам в залата) и тя влезна да тренира, продължих си тренировката, правих се на ударен с чук, като тайно от време на време поглеждах към нея, , но на огледалото я виждах на няколко пъти как ме гледа...

докато бях на колелото - на няколко пъти идваше точно до мен да се разтяга и да прави някакви упражнения с гирички ( а залата не е никак малка,)-викам си да пробвам пак да се правя на глупак и да и кажа нещо? но какво, като дори не каза едно "hi"..,

След има няма 10мин. дойде една нейна приятелка и едва отиде до нея и започнаха да се подхилкват нещо..
Харесвам я и то доста, но как изобщо да и кажа нещо,,..

hheh
03-10-2015, 17:53
другия път във фитнеса(като я засечеш), недей се чуди

разликата м/у това да я 'заговориш' в някоя социална мрежа и това да я заговориш ирл е огромна

C0oKieS
03-10-2015, 18:07
Щом се е приблжавала до теб,гледала те е и кикотенето- момичетата са те обсъждали. Другия път и казваш '' здрасти '', без да се чудиш.

sp0rt666
03-10-2015, 18:26
ок да предположим,че я видя скоро, ...
Здрасти,
-Здравей.
Аз съм този дето не му писа

и до тук ?

VinDiesel
03-10-2015, 18:37
Въобще не намесвай темата, че си й писал. Дръж се естествено, заговаряй я, гледай я в очите и не се прави на пич.

C0oKieS
03-10-2015, 18:39
и после ще я питаш за някое упражнение във фитнеса, или нещо подобно. Разбери какво харесва от facebook и говорете а него.

sp0rt666
03-10-2015, 18:44
ако можех изобщо да намесвам тази тъпа социална мрежа, щеше да е уникално...

VinDiesel
03-10-2015, 18:46
и после ще я питаш за някое упражнение във фитнеса, или нещо подобно. Разбери какво харесва от facebook и говорете а него.

Бих казал по-добре да я пита, днес за какво тренира, отколкото тя да му показва упражнения…

sp0rt666
03-10-2015, 20:57
Може би трябва да я питам защо е толкова хубава,че си глътвам речника като я погледна...
Благодаря за коментарите Ви.

VinDiesel
03-10-2015, 21:27
Само това не я питай..............

sp0rt666
03-11-2015, 12:53
хах.. да е естествено, казах го просто ей така :)

dreamwalker
03-11-2015, 13:08
другия път във фитнеса(като я засечеш), недей се чуди

разликата м/у това да я 'заговориш' в някоя социална мрежа и това да я заговориш ирл е огромна

:lol:

Схеми, схеми... Не може ли да си размените няколко думи като нормалните хора.

RapExotic
03-11-2015, 19:45
Има разлика между това да те гледа и да те гледа. Ако ти отправя погледи в стил "Джорджано" може би чака точно да и кажеш заветното здрасти, ама ако те гледа като все едно "я, къв е тоя" по-добре недей. Трябва да усетиш ситуацията.

sp0rt666
03-11-2015, 22:30
Аз ако знаех какъв точно поглед ми отправя... ;д

VinDiesel
03-11-2015, 23:42
Бъди смел, приказвай с нея, не се срамувай, няма нищо срамно…

sp0rt666
03-12-2015, 17:56
попринцип да за кво да ме е срам, но някак ми е тъпо ,че не ми отговори дори...

Jaune
03-12-2015, 18:25
Сигурно не я кефи онлайн контакта и затова не ти е отговорила. Пробвай да я заговориш, нищо не губиш.

sp0rt666
03-13-2015, 17:03
да може и така да е, ще пробвам да я заговоря, но за съжаление много рядко мога да я срещна ;( Надеждата умира последна, ще чакам

sladura89
03-15-2015, 21:38
Мхм и аз наскоро така пътувах в метрото преди месец и нещо и две момичета нещо си говореха и после почнаха и двете да гледат към мен! Повече от ясно е, че са ме обсъждали, но в такива ситуации и аз не знам как да реагирам изключително сложно ми е ей така да заговоря непознати момичета да не говорим (че ако не съм се отпуснал даже и не ми идва тема за какво да говоря дето се вика едвам успяваш да кажеш 2 думи на кръст), още повече пък в метрото където се виждаме за има няма 2 минути! Но иначе в метрото съм имал доста интересни случаи! :)

sp0rt666
03-16-2015, 16:53
Днес я видях във фитнеса отново, погледнах към нея , а тя така ме гледаше все едно вижда Сериен убиец безмълвна.. ок.. След това правеше коремни преси на едно килимче на земята, аз също тренирах днес за корем и последното упражнения трябваше да го направя точно където беше тя, отидох и казах " извинявай ще може ли да направя една серия " - не каза нищо, дори не кимна, просто стана и се изправи и отиде към друг уред....

sladura89
03-16-2015, 17:01
Днес я видях във фитнеса отново, погледнах към нея , а тя така ме гледаше все едно вижда Сериен обиец безмълвна.. ок.. След това правеше коремни преси на едно килимче на земята, аз също тренирах днес за корем и последното упражнения трябваше да го направя точно където беше тя, отидох и казах " извинявай ще може ли да направя една серия " - не каза нищо, дори не кимна, просто стана и се изправи и отиде към друг уред....

В такъв случай и аз не знам, но е доста вероятно да не изпитва нищо или пък да се е притеснила, но щом казваш, че те е гледала като сериен убиец това не прилича много на любов!

sp0rt666
03-16-2015, 17:33
Може и да съм прекалил с определнието "гледала като сериен убиец" , но може би просто трябва да спра да се надявам... То и с моята срамежливост...

marin_9867
03-16-2015, 20:13
Нищо лично, но като гледам какви ги пишеш сигурно си се спекал докато я питаш, не трябва да ти пука да не показваш срама до такава голяма степен, отиваш и с голямо самочувствие и я питаш здравей, как е примерно, ако ти отговори и приперно ти каже, че е добре, но не пита при теб как е я питай примерно, дали ще може да се премести малко да не ти пречи и прави там примерно нещо ти ще прецениш какво е най-добре, но пък ако ти отговори и те пита ти как си, и кажи, че си добре, питай я примерно за какво тренира, от колко време тренира, всеки ден ли ходи на фитнес и такива работи, бе завържи разговор, жените са костеливо племе, ще те гледа и ше се гърчи от страст, любов и разни други му там чувства и ще чака да дойде момента в който ти ще я заговориш. И само няма да се притесняваш главата горе, и говори смело !! :) Успех ! :)

sp0rt666
03-17-2015, 10:01
Благодаря за отговора много изчерпателен :)

трябва да спра да се притеснявам за това което ще се случи ако изобщо не ми обърне внимание.. Знам ли такъв човек съм си и за каквото и да било винаги предварително гледам какво може да се случи.. и след това действам...

789789789
03-17-2015, 19:32
Трябва да се отпуснеш и да не мислиш какво ще стане ако не ти обърне внимание.

nevermorevon
03-17-2015, 20:08
Благодаря за отговора много изчерпателен :)

трябва да спра да се притеснявам за това което ще се случи ако изобщо не ми обърне внимание.. Знам ли такъв човек съм си и за каквото и да било винаги предварително гледам какво може да се случи.. и след това действам...

Братле, наистина няма смисъл да се притесняваш да говориш с момичето. Като се замисля, че доскоро и аз се срамувах да говоря с момичето, което харесвам ( Не, че в момента говоря с нея, но просто обстоятелствата не го позволяват, както и да е ), а пък на времето ми се е случвало момиче да и предложа да сме заедно и тя да не се съгласи, което е много по-страшно, така, че давай напред и да не ти пука! :)

tori
03-17-2015, 21:13
Да, постъпил си лошо. Следващия път я заговаряш.
И да - не съм чела цялата тема, ако вече си я заговорил, сорЕ.

sp0rt666
03-20-2015, 16:33
не съм я заговорил, просто като я погледна и си глътвам езика..