PDA

View Full Version : а мина толкова време



BotevPlovdiv1912#
03-10-2015, 18:02
Много съм объркана имах сериозна връзка с човек ,който в момента ненавиждам . Обичах го безкрайно много ,а накрая разбрах че той отдавна ме е бил заменил с друга почувствах се разбита , празна и отчаяна . Плаках , правих се на силна и се усмихвах ,но вътрешно знаех че той ме промени преди се обичах , харесвах се и бях щастлива .. Помислих си ,че това е някаква прищявка отричах ,че съм се променила ,но го осъзнах . Към днешна дата не мога да позная в какво съм се превърнала пропуших ,не мога да се почувствам красива започнах диети и се разболях ,но продължавам не мога да спра искам да съм все по - слаба казвам си тя е по-красива по-слаба от мен и не мога да го преглътна започнах да се чувствам меланхолична всеки ден , имах няколко приятеля ,които ме обожаваха ,но аз някак си не мога да ги обикна сякаш вече не мога да обичам не се получава дори имах 2 връзки ,които бяха сериозни ,но някак си не става не ми е достатъчно . Не не го обичам вече , виждам го всеки ден ,но чувствам само презрение и антипатия към него не знам искам отново да пърхам из облаците , да обичам :(

VinDiesel
03-10-2015, 19:02
Я се стегни малко, а тия диети.. Диетата не означава да гладуваш, а да се храниш по здравословно!
Това май ти е първата любов, има още много да учиш, що е то любов.
Ще го превъзмогнеш, това не е краят на света.

djipsito
03-10-2015, 23:30
Тялото е храм на душата. Ако не го пазиш и не се грижиш за него и го разбиваш с тъпи диети, ще се чувстваш все по-зле и няма само бившия ти приятел да е причината. Това ти го казвам аз, която по едно време тежах 38 килограма. Гледай си здравето, момиче, колкото по-скоро го разбереш това, толкова по-добре за теб. Един ден ще раждаш, а развитието ти сега е най-важното, не прави глупости заради тъпаци !!!! Стегни се и вдигни малко тва самочувствие, прави неща за себе си и заеби другите. Един ден ще разбереш, че никой не заслужава чак толкова жертви.

Нормално е сега да си с разбито его и самочувствие, обаче вместо да се подкопаваш допълнително и ти, гледай да се заобичаш ти самата и бъди активна с неща, които ти харесват. Тези твойте състояния доникъде няма да те докарат!!!

Колелото се върти, ама няма да го разбереш ако се самоунищожаваш. Всички се променяме и всеки сам избира кой вълк в себе си да храни - добрия или лошия. Избери си ква искаш да бъдеш и се учи!

И друго... тва, че са те заменили с друга, въобще не я прави тази другата по-красива, по-добра и т.н. Вместо да си мислиш такива тъпотии, мисли, че ТИ ще срещнеш по-добър от тоя.

saskou
03-11-2015, 02:59
Любовта е навсякъде около нас. Отвори си очите, който търси, намира.

RapExotic
03-11-2015, 19:34
Докато се заблуждаваш, че не го обичаш вече ще си все в това положение. За да решиш проблемът първо трябва да го признаеш пред самата себе си.