PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка не споделя с мен..



Mimi.Z
03-10-2015, 18:04
Здравейте. Момиче на 16 съм. Моята най-добра приятелка също е на 16. Аз уча в друго училище в друг град. Всяка сутрин пътувам с автобус и след обед се прибирам. Почти всеки ден излизаме, но не ми казва всичко.
Миналата година ''излизаше'' с едно момче, но те не си говореха дори. Когато се виждажа по улицата не си казваха едно - здрасти. Три месеца кри от мен, че е с него. Ако той не ми беше казал аз нямаше да разбера.
Разделиха се ''уж''.
И преди две седмици разбрах, че отново ходят. Никой не ми каза. Аз рабрах сама. Влязох и в Facebook-a. Не исках да го правя, но нещо ме караше отвътре. Щом и казах тя не се разсърди, но на мен ми беше гадно, защото аз не спирам да и говоря за момчето което харесвам, а тя нищо не ми казва.. :(
Познаваме се от първи клас, но станахме най-добри приятелки в пети клас. Аз и имам пълно доверие, но явно тя не на мен.

Rafa7a
03-10-2015, 18:12
Някой неща просто трябва да си останат несподелени. Разбира се, връзки не смятам, че трябва да бъдат несподелени, но пак има неща, които не трябва да се споделят. Има много неща за мен и от ежедневието ми, които САМО АЗ си знам. Нито най-добрите ми приятели/приятелки, нито родителите ми не знаят. Макар, че с последните изобщо не споделя. Поговорете си. Може да има някакъв психологичен проблем. Просто седнете и си поговорете.
Успех! :)

Seattle
03-14-2015, 06:42
Някой хора са така. Аз съм същия като приятелката ти, рядко споделям.Честно казано незнам защо... защитен механизъм от някав вид може би? Като за пример.. кво правиш ако приятелката ти е красива и постоянно споменава как този и онзи я свалят а ти никой не те е заговарял с месеци/години? Като добра приятелка изслушваш но реално хич не ти е готино и мълчиш за твоя опит по темата щото при теб е доста по различно от при нея. При нас момчетата е с колко сме спали, кой е спал с жена с най големи цици или гъз, кой ква кола има, колко пари има и т.н.
Ако крие само от теб и казва на други, тва е друго.... може би и е гузно нещо, което повдига въпроса какво е това нещо?
Вариянти и възможности много.Такива работи излизат на яве най вече като човек е под влияние на алкохол (или други вредни вещества), ако толкова искаш да узнаеш кво става :)

ForYa
03-15-2015, 07:44
Понякога хората мислят ,че е по-добре само те да знаят.Ако е соделяла преди ,вината е в момчето.Може той да не иска да се разчува.

OGCJ
03-15-2015, 16:18
Ще ти кажа само, че приятели няма. Всичко е въпрос на интереси до един момент. :)

DieselBlood
03-19-2015, 22:51
Не е задължително приятелката ти да ти споделя всичко. Всички имат неща, които не могат да споделят с никой.

KIRIL98
03-23-2015, 12:36
Има хора, които споделят(като теб) и хора, които мразят да споделят(като приятелката ти).