PDA

View Full Version : как да се справя...



Lof_u
03-10-2015, 18:08
Здравейте,
искам да споделя с Вас историята си, която ме измъчва отдавна и не знам какво да правя и как да изляза от тази сивота на живота си...запознахме се лятото - работехме в един град. Цяло лято бяхме заедно. Той се държеше страхотно с мен, излизахме, забавлявахме се, разбирахме се ! Обещаваше ми, че ще сме заедно и след края на лятото...делят ни 300 км от родните ни места ! Това за мен не беше проблем, защото бях готова да тръгна с него където и да е ! След лятото, разбира се, той спря да ме търси, да ми пише...преди 4 месеца ми писа и ме попита дали искам да отида при него да му помогна с работата - естествено аз отидох, толкова много исках ! Каза, че този път нещата са различни, разбрал е, че го обичам и ще е с мен...но уви. Прибрах се и пак всичко приключи след 3 дена..спря да звънни, да пише...а аз не спирам да мисля за него ;(

RosaCalvaria
03-10-2015, 18:29
Не знам колко нагъл човек изобщо трябва да е въпросния пич, за да постъпи така с теб...

Не знам какво бих могла да те посъветвам освен да си дадеш време. Боли, гадно е, разкъсващо и много разочароващо, но мисля, че най-добрият вариант е да си изживееш болката като междувременно се концентрираш единствено и само върху себе си. Работи над себе си, стани по-добра от когато и да е било, а когато той ти пише отново и реши да те върти на малкия си пръст, знай, че заслужаваш много повече от това. :)

RapExotic
03-11-2015, 19:29
За тези няколко месеца не го ли потърси за да го питаш какво прави и смята ли да бъде с теб? Или само чакаше той да те потърси..

Lof_u
03-12-2015, 06:54
за тези месеци аз не съм спирала да го търся, да му пиша... а от него никакъв отговор :( и сега пак продължавам...защото уж обещава толкова много, а не прави нищо. Питам се защо..

TheDeath
03-12-2015, 07:03
Защото е видял, че може да те върти на пръстчето си и, че си достатъчно наивна да му вярваш на глупостите.
Я се замисли какво бъдеще би могла да имаш с него, та той явно въобще не се интересува от теб, какъв е смисъла да се опитваш да му се сложиш, до къде мислиш ще стигнете? Ще те използва,м докато му изнася и после си аут, може би още по-влюбена и още по-наранена.
На твое място бих се отказала от тоя човек, не виждам смисъл никакъв

lubovvv
03-12-2015, 08:51
От сега ти казвам, че този човек НЕ те обича, а ти вече сама си направи другите изводи

Lof_u
03-12-2015, 11:38
Да, знам го. Явно е ''мъж'' само на думи..защото аз каквото можах.. направих ! Много Ви благодаря за отговорите..дават ми кураж да продължа напред, макар и трудно ;*

lubovvv
03-12-2015, 13:27
Успех, мила. Ще се справиш, разстоянието е голям убиец на чувства

VinDiesel
03-12-2015, 15:01
И как ще се справи, като той не я взема на сериозно?

Lof_u
03-12-2015, 16:12
И аз не знам как ще се справя, но трябва :) След като не вижда какво съм направила за него

RosaCalvaria
03-12-2015, 16:23
След като не вижда какво си направила и правиш за него, значи е глупав неблагодарник. Нямаш бъдеще с този човек. Както споменах по-горе - дай си време. Трудно е да мине, но пък не е невъзможно. :) Успех!

Lof_u
03-12-2015, 17:07
Така е да ! Благодаря :*

lubovvv
03-13-2015, 07:09
И как ще се справи, като той не я взема на сериозно?

Мисля, че в това, което написах се намира отговора. Ще се справи точно като са далеко, другото не й решава проблема

heartshapedbox
03-13-2015, 10:34
Бъди силна, нямаш нужда от такъв човек в живота си.
Пожелавам ти успех и истинска любов. :)

VinDiesel
03-13-2015, 10:39
Мисля, че в това, което написах се намира отговора. Ще се справи точно като са далеко, другото не й решава проблема

Ааа, аз те рабрах друго, ясно.

tonybadams
04-08-2015, 14:03
Не усещаш ли ,че така ти краде цялата сила и енергия с напразни обещания.Много хора го правят това .Просто сама усети дали е редно да се губиш в миналото и да си изгубиш цялата енергия ,разум и спокойствие.

Усмихни се ,усмихни се на сърцето си и виж цениш ли поне малко себе си . Остани в тишина :)