PDA

View Full Version : Всички искат да ни разделят :(



tako1704
03-11-2015, 10:31
Историята започва така - запознах се с това момче във фейса,запознахме се на живо също - още на първата среща се усещаше привличането - той е по-голям от мен - след половин месец майка ми разбра настоя да се запознае с него - ОК .
Та запознаха се всичко беше наред до момента в който тя ми заяви да скъсам с него- аз,разбира се отказах.Тя му звъня каза му да не контактува с мен какво ли не...той отказа.Всичките ми приятели са против него ,освен може би една приятелка ...Щеше да се стигне до полиция не знам какво . Но въпреки всичко не се оставихме...

Ние наистина много се обичаме,но дори техните са против като знаят и виждат в какво положение е той.
и за накрая толкова ме притискат че не знам вече какво да правя не искам да късам с него - ОБИЧАМ ГО .
хората казват ,че съм заслепена,не виждам какво правя,но аз напълно си осъзнавам в каква ситуация съм и хич не е розова.Ако можете да ми дадете съвет какво да направя НЕ ИСКАМ да късам с него ... писна ми хората да ни критикуват ,не издържам .Моля ви за помощ как да постъпя.

sl1nceetoo
03-11-2015, 10:59
Защо всички са против връзката ти с това момче? Какви са им основанията и какво точно не одобряват?

VinDiesel
03-11-2015, 11:05
Прави са хората.

heartshapedbox
03-11-2015, 11:06
A каква е причината близките ти да не го харесват?

marilyn
03-11-2015, 12:58
Ти най-важното не каза. Защо всички са толкова против него? Така като описваш ситуацията, сигурно има причина да не го харесват.

RapExotic
03-11-2015, 19:39
Нека да позная:
Вариант 1: Има визия и поведение на наркоман (и вероятно е)
Вариант 2: Много по-голям от теб, а ти си много малка и това е проблем
Вариант 3: Различен е и хората не го възприемат

Ако е едно от първите две може би хората ще се окажат прави, но ако е третото помисли каква е причината всички да не го харесват.

GLaDOS
03-11-2015, 21:23
Нека да позная:
Вариант 1: Има визия и поведение на наркоман (и вероятно е)
Вариант 2: Много по-голям от теб, а ти си много малка и това е проблем
Вариант 3: Различен е и хората не го възприемат


Вариант 4: Гаджето ѝ е Манго.
Вариант 5: Гаджето ѝ е я турчин,я сириец.

kaRamella
03-12-2015, 18:48
"но дори техните са против като знаят и виждат в какво положение е той."
В какво положение е той и защо и техните са против връзката ви?

leadyflame
03-12-2015, 19:13
Некой генгста тип, наркотици, побоища, к'во друго може да е

VinDiesel
03-12-2015, 20:20
Крадени коли, пренабити номера на рамата.......

Challenger
03-12-2015, 21:23
Разбирам те, миличка. Трябва да бъдеш силна. Не се отказвай. Ако го обичаш, няма да се откажеш лесно от него. <3

TheDeath
03-13-2015, 06:38
Разбирам те, миличка. Трябва да бъдеш силна. Не се отказвай. Ако го обичаш, няма да се откажеш лесно от него. <3

Ей , а как се развива твоята история? Нещо ново?

xXxPETYAxXx
03-13-2015, 11:34
"но дори техните са против като знаят и виждат в какво положение е той."
В какво положение е той и защо и техните са против връзката ви?

Защото всички близки на гаджето му са против него и се опитват да я настроят срещу него може би.

Иначе, щом дори приятелите ти са против вашата връзка, значи има защо.