PDA

View Full Version : Идеалният мъж



DarkTemplar
03-11-2015, 20:52
Попаднах на нещо интересно в клюкарника, та реших да проуча мненията на форумните потребителки.

http://store.picbg.net/pubpic/B6/1B/d1be233ffb95b61b.jpg

Дами, ваш ред е.

one
03-11-2015, 21:12
забавен, умен, добър в леглото
това "умното" покрива и други от изброените критерии

anonymous708973
03-11-2015, 21:17
Хитруша :Р
идеалният мъж не е константно положение, а личност в процес на постоянно развитие.
от изброените само "умен" (в смисъла на интересуващ се от света, любознателен и способен на причинно-следствени връзки) и "верен" са (донякъде) вродени.

хубаво, че не ми се налага да избирам^^

paradosou
03-11-2015, 21:20
забавен, умен, добър в леглото
това "умното" покрива и други от изброените критерии
същото
p.s: покрива да е верен например 8-) 8-) + дори да няма мега привлекателни черти да е поддържан
иначе да, ясно е, че такова положение с 'бутончета' няма

jghgh
03-11-2015, 21:24
ахахаха наистина не мога

djipsito
03-11-2015, 21:25
Добър в леглото, забавен, умен.

one
03-11-2015, 21:29
както зададено, така отговорено

jghgh
03-11-2015, 21:34
умен, забавен и добър в леглото е и моят избор.
все пак е първото, което ми дойде наум, а както казват психолозите - това, което първо ти идва наум, е най-вярното.
иначе, естествено, на всяка комбинация, може да се намери кусур и "ами ако..."


но то така зададено, с всичките тия възможности, и наистина си става пазарлък :Д

DarkTemplar
03-11-2015, 21:39
Дами, не преписвайте една от друга. Очаквам многообразие на мненията/предпочитанията. ;)

paradosou
03-11-2015, 21:52
Дами, не преписвайте една от друга. Очаквам многообразие на мненията/предпочитанията. ;)
Предлагам и ти да отговориш по някое време, само че за идеалната жена ест. Височината, богатството и романтиката са претенции, приписвани повече на жените, но все пак въпросът остава о'к.

DarkTemplar
03-11-2015, 21:59
По някое време и аз ще се включа, разбира се. Когато тази снимка ми попадна, първо си прецених за себе си.

djipsito
03-11-2015, 22:04
Е, що пускаш тема, като очакваш някви други отговори ?

DarkTemplar
03-11-2015, 22:19
Нищо конкретно не очаквам. Но се съмнявам всички (или повечето) да мислят едно и също. ;]

galaxy29
03-11-2015, 23:00
поредната тъпа тема

Corb1225
03-11-2015, 23:16
Каквито хората, такива и темите. Като започнат да се мъчат да пускат умни теми, тогава вече ще настане смях :lol:.

galaxy29
03-12-2015, 00:20
те и в момента се мъчат и като почнат да философстват безспир разните дебилки и дебилковци със самочувствие на топ пички и пичове, ми иде да ги фрасна
все едно гледам плямпалата от телевизията, дето се бутат навсякъде в ефир и въпреки че нищо не казват, се мислят за величествени, каращи ме да пробия телевизора с токче
примерно тая тъпа тема някви си я взимат за проучване, което ще довете до жизненоважни разкрития
и като почнат групичката да си правят комплименти от типа на 'разбирам те напълно, само интелигентен човек би разбрал интелигентните ти слова, само хора като нас разбират това' и да отразяват, че са много нарцистични и не са никак скромни и че не се чувстват на мястото си тук сред хората и мястото им е на олимп
ама поне реално да бяхте готини, а то едни тумбалаци, дето са преяли със самочувстие
-.-

Auriss
03-12-2015, 02:11
Галаксино ... социален контакт се нарича. Споделянето на мнение по социално-значими въпроси пък е нещо като ритуал по посвещаване.

Явно не искаш да си играеш с готините деца :(

galaxy29
03-12-2015, 02:35
дам, аз си споделих мнението по тоя 'социално-значим въпрос' и се впуснах в ритуала по посвещаване ^^
а пък социален контакт от типа на тоз, дето описах ме изнервя и ме кара да се чувствам като надрусана със спрелментин, та да не искам да си играя с тях и не са готини, ко ме дразниш -.-

tori
03-12-2015, 05:29
Лично аз не виждам нещо, което да ми се види особено УАУ в списъка. Смисъл намирам съвсем други качества за добри, тия са твърде основни и повърхностни.
Красив - субективно. Ако го обичам, естествено, че в очите ми е красив и като душевност, и като лице, и като тяло. (Което разбива точки „хубаво тяло“ и (мъничко) „висок“, между другото според моите разбирания. „Висок“, защото се отнася за телосложение.) Забавен - за мен поне влиза в категория „умен“ (а в „умен“ влиза и „богат“, щото много пари се изкарват с акъл или престъпления, а за да извършиш нещо и да останеш на свобода, трябва да си „умен“), щото не виждам по какъв начин бих го търпяла тъп на гъз да не ми разбира ебавките и да не продължава да се ебава с мен, примерно. (ся се сещам как с антракса тролнахме един негов колега на „Никога не съм“, хаха. горкото дите цяла вечер пита и разпитва дали сме сериозни като казваме, че сме правили секс с животни) Добър в леглото - ми, ако не е, пък, няма го търпя... Секса е нещо важно, тъй че тва за мен поне, се подразбира, че ТРЯБВА да е налично в неговата особа. Верен - айде пък да пипне чуждо да видим дали няма да лети през терасата. Романтичен - еле, пък ако не ми прави закуска в леглото и не ми чете романтичната поезия на Дамян Дамянов докато ме чука, не го вземам!
Не че няма някои качества, които са ми по вкуса в списъка ама основно си е простотийка.

marilyn
03-12-2015, 06:52
Не бих се хванала с мъж, който да притежава само 2 от тези качества. Има куп още други неща, без които не може.

pandabear
03-12-2015, 07:01
темата е глуповата, да. иначе исках да пипитам galaxy29, след като въпросните коментари на непознати хора пораждат такива емоции в теб, защо ги четеш, че после даже и анализираш? с нищо коментарът ти не се различава от техните. прави си изводите.

jghgh
03-12-2015, 07:34
когато нещо те дразни у някого, 100% го имаш и у себе си, ама някак по друг начин изкривено. 8-)


сори за масълцето в огъня, просто .. galaxy, мно'о си disrespectful : <
сиг съм че можеш да си приятно момиче и да се общува хубаво с теб, не разбирам що напрягаш обстановката 8-)
никой не те мрази и не ти мисли злото, споко

skate
03-12-2015, 07:43
това ако го покажа на момичетата,които познавам минимум 50% от тях ще изберат богат и хубаво тяло.....

LadyDi
03-12-2015, 08:46
това ако го покажа на момичетата,които познавам минимум 50% от тях ще изберат богат и хубаво тяло.....

сигурно са чели Нюансите...

yakuza_
03-12-2015, 10:00
това ако го покажа на момичетата,които познавам минимум 50% от тях ще изберат богат и хубаво тяло.....

Според мен нещата са така:

богат --------- красив и хубаво тяло
Останалите са тиретата. Възможно е някой да е и трите, но да...
А ако избереш забавен, висок и примерно умен, ти остава една точка... Това не ощетява ли?
И бтв не виждам на половината писали тук защо им е умен приятел, така няма ли да се чувствате твърде глупави?
А ако той е с хубаво тяло, няма ли да се питате какво прави с трамвай като вас... примерно?
А ако той е забавен (според мен има различни видове на забавност, като едните обикновено не се схващат от "умствено неравностойни"), а вие не схващате хумора му, това значи ли, че той не е забавен? Примерно...

LadyDi
03-12-2015, 10:31
Според мен нещата са така:

богат --------- красив и хубаво тяло
Останалите са тиретата. Възможно е някой да е и трите, но да...
А ако избереш забавен, висок и примерно умен, ти остава една точка... Това не ощетява ли?
И бтв не виждам на половината писали тук защо им е умен приятел, така няма ли да се чувствате твърде глупави?
А ако той е с хубаво тяло, няма ли да се питате какво прави с трамвай като вас... примерно?
А ако той е забавен (според мен има различни видове на забавност, като едните обикновено не се схващат от "умствено неравностойни"), а вие не схващате хумора му, това значи ли, че той не е забавен? Примерно...

Всички тирета са доста субективни. Освен може би "богат".
От умен до умен може да има море разлика. Както и то забавен до забавен.
Затова идеалният мъж няма как да влезе в някакви такива критерии.

NomNomNom
03-12-2015, 10:42
Богат също е субективен.
За мен приятелят ми има всички тиренца, докато някой ще започне да ми спори за хубаво тяло и красив( защото например не е мускулест а има нормално тяло, пък някои жени харесват друг тип тела, та като цяло с външният вид винаги е субективно) пък аз не мога да спра да му се наслаждавам.:Д Пък каква е таз глупост, да се ограничим в 5 точки, за 5 точки съм си повече от прекрасна сама, предпочитам да не ям десерт, от колкото развален такъв, пък от останалата храна сама си набавям, метафорично казано.

paradosou
03-12-2015, 11:01
Е, заданието явно цели да проучи приоритетите, не е казано, че ситуация с бутончета, от които избираш едно за сметка на друго, е реална или приемлива.
Доста оценки в тая тема, а ми се струва, че е пусната по-скоро ей така, не с цел да разравя пластове на личността xD.

tori
03-12-2015, 11:13
Е, заданието явно цели да проучи приоритетите, не е казано, че ситуация с бутончета, от които избираш едно за сметка на друго, е реална или приемлива.
Доста оценки в тая тема, а ми се струва, че е пусната по-скоро ей така, не с цел да разравя пластове на личността xD.
Тя картинката си е ебавка, да. Темплара обаче я е пуснал по-скоро като проучване коя какво би избрала и с какво би направила компромис, не толко само за единия ташак.
Не изключвам и възможността аз да не загрявам баш за кво иде реч и да дълбая, където не е нужно, де.

paradosou
03-12-2015, 11:16
Не изключвам и възможността аз да не загрявам баш за кво иде реч и да дълбая, където не е нужно, де.
И аз. Истината е у него xD.

yakuza_
03-12-2015, 11:36
Всички тирета са доста субективни. Освен може би "богат".
От умен до умен може да има море разлика. Както и то забавен до забавен.
Затова идеалният мъж няма как да влезе в някакви такива критерии.

Като някой с IQ малко над средното и доста над това във форума. ( масата във форума все още са на ниво маймуна, а за вярващите - парче ребро) По тия два реда мога да направя заключение, че темата е безсмислена. Защото човек не е просто лайно от последното ядене. Той е лайно, съставено от предходните хранения също. Освен ако не е бил осъден на смърт, тогава вероятно всичко е било от последното ядене, тъй като аз не бих ял нищо преди "гала вечерята".

LadyDi
03-12-2015, 11:40
Като някой с IQ малко над средното и доста над това във форума. ( масата във форума все още са на ниво маймуна, а за вярващите - парче ребро) По тия два реда мога да направя заключение, че темата е безсмислена. Защото човек не е просто лайно от последното ядене. Той е лайно, съставено от предходните хранения също. Освен ако не е бил осъден на смърт, тогава вероятно всичко е било от последното ядене, тъй като аз не бих ял нищо преди "гала вечерята".
нещо напоследък красноречието ти прелива :)

yakuza_
03-12-2015, 11:49
Като бъдещ президент, на тия 28к акра земя, трябва да успея да спечеля местното население. Макар че летвата не е много високо, дори не съм сигурен дали има такава.

VinDiesel
03-12-2015, 12:56
Ако един мъж е перфектен, то няма да е интересен на 95% от жените.

lubovvv
03-12-2015, 13:31
умен и верен - кратко, точно ясно. Другото следва от тези две неща.

kalpazanka
03-12-2015, 14:55
Умен, верен, па ако може и висок.


сигурно са чели Нюансите...

Все пак са прочели нещо :lol:

LadyDi
03-12-2015, 16:35
Все пак са прочели нещо :lol:
Ако ще е това или нищо, по-добре нищо.

DarkTemplar
03-12-2015, 16:47
Умен, верен, па ако може и висок.
Мисля си, че верен трябваше да е оценено с 2 точки. Так ще може да се върже и твоята комбинация. :D

Между другото в точкуването има повече логика, отколкото изглежда на пръв поглед. ;)

anonymous908491
03-12-2015, 17:37
Принцесата и калпазанката сигурно са събрали по десет точки, а иначе това е правено от жена можеща да брои само до пет

kalpazanka
03-12-2015, 17:38
^Не, 6 точки, затва с ръста правя компромис- написах *ако може*.

anonymous908491
03-12-2015, 17:41
Ти ли правиш компромис, а мъжете сякаш биха тръгнали с някоя по-висока от тях, че да имаш право да избираш.

kalpazanka
03-12-2015, 17:43
Темата е зададена към нас, да си направим хипотетично идеалния мъж. Въпросът не е дали някой мъж би ходил с по-висока/по-дебела/по-грозна и т. н. от него.

anonymous908491
03-12-2015, 17:45
Едно е тоя идеален мъж да ти е в леглото и съвсем друго да е с теб на улицата и да веселите околните

kalpazanka
03-12-2015, 17:59
Едно е тоя идеален мъж да ти е в леглото и съвсем друго да е с теб на улицата и да веселите околните

Именно затва е ограничението от 5 точки. Въпрос на приоритети.

LadyDi
03-12-2015, 18:28
Принцесата и калпазанката сигурно са събрали по десет точки, а иначе това е правено от жена можеща да брои само до пет

Принцесата няма нужда да събира точки. Тя не търси идеалния. Вече.

anonymous908491
03-12-2015, 18:33
Принцесата няма нужда да събира точки. Тя не търси идеалния. Вече.

Да благодарим на форума, иначе още щеше да търсиш, а идеалните мъже сме толкова малко и толкова желани, че щеше да ти се наложи да се бориш за някой от нас.

kalpazanka
03-12-2015, 18:34
Кат гледам как идеалните се предлагате на тепсия, лошо ми става...

pandabear
03-12-2015, 18:38
^ от името му идва това. то е виновно за всичко.

anonymous908491
03-12-2015, 18:38
Кат гледам как идеалните се предлагате на тепсия, лошо ми става...

Предлагаме да видите, а не да вкусите.

anonymous708973
03-12-2015, 18:40
Хитруша :Р
идеалният мъж не е константно положение, а личност в процес на постоянно развитие.
от изброените само "умен" (в смисъла на интересуващ се от света, любознателен и способен на причинно-следствени връзки) и "верен" са (донякъде) вродени.

хубаво, че не ми се налага да избирам^^

ох, верен. "висок" съм искала да кажа :д Абе, надвишавам ги с минимум една точка, ама... нейсе :д

anonymous908491
03-12-2015, 18:42
Абе, надвишавам ги с минимум една точка

То с по-малко няма как, освен ако не броиш на пръсти

VinDiesel
03-12-2015, 18:47
а идеалните мъже сме толкова малко и толкова желани, че щеше да ти се наложи да се бориш за някой от нас.

:lol:
Дай малко по-сериозно…

LadyDi
03-12-2015, 18:57
идеалните мъже сме толкова малко и толкова желани, че щеше да ти се наложи да се бориш за някой от нас.

http://24.media.tumblr.com/dbf755eb85599dfcf9c17e917fed0904/tumblr_mquynbLM0m1sd3ykho2_250.gif

kalpazanka
03-12-2015, 18:59
^Е, не с лошо, де. Тъкмо водя преговори за пране, чистене, готвене и гладене.

А, да, и орхидеите трябва да ми ги обгрижва някой.

LadyDi
03-12-2015, 19:00
^Е, не с лошо, де. Тъкмо водя преговори за пране, чистене, готвене и гладене.

А, да, и орхидеите трябва да ми ги обгрижва някой.

Извинявай.
Помислих, че разказва виц и сметнах, че от учтивост трябва да се разсмея.

tori
03-12-2015, 19:02
^ от името му идва това. то е виновно за всичко.
:lol:

leadyflame
03-12-2015, 19:08
Ихх, ми то такова, ден за отстъпка с всичко предлагано няма ли, щот хем ми се яде месо, хем и бира ми се пие, ама и цигари ми се пушат то повече от 5 лева ще ми излезе :(

galaxy29
03-12-2015, 19:09
Всички тирета са доста субективни. Освен може би "богат".
и богат си е, даже може да покрие всичките тирета
може да е богат душевно (което покрива умен, забавен, романтичен и верен и красив, ако се сметне като красива душа), може да има богата физика (тва пък покрива красив външно, а към красив, хубавото тяло и висок, ако под висок се има предвид строен), а добър в леглото не знам, дали влиза към душата и физиката, може би съвкупност от двете или отделно към богати способности, които лесно можеш да имаш и да придобиеш като имаш другите две богатства
а паричното богатство също може да бъде различно, ако е глупак, парите сиг ще се ползват по глупав начин и обратното, ако е стойностен - по стойностен, т.е. може да има хубаво и льольовско богатство, което пак зависи от душевното
а пък красив също може да покрие всичките, както богат



пандабеар, избягвам да ги чета, ама съм ги чела, когато не съм ги знаела кви са и понякога ми се набиват на очи, анализирам ги защото така ми е кеф, ко ти само приятните ти хора ли разглеждаш..
дждхдйсх, нарцисизма го нямам у себе си, нито изкривен по др начин, нито неизкривен, като малка само съм имала характерна черта от него, а именно егоизмът, както и съм имала близки отношения с такъв човек, та затова са ми отвратителни тея черти и просто не са мой тип и дам, не е 100%-во, че притежаваш по някакъв начин дразнещото те нещо
а иначе за теб и другите като теб не искам да съм приятно момиче и да общувам хубаво с вас, напрегнах обстановката, щото държах да си изразя неприятните виждания за вас :oops:

jghgh
03-12-2015, 19:44
мдам, детски истории, разбирам те.
споко, и ние сме писали ядосани мнения у тийна, сякаш това може да промени нещо 8-)

jghgh
03-12-2015, 19:45
аз си те тийзвам с кеф, иначе

старичка съм да ги взимам тия неща насериозно и да влагам емоции.

galaxy29
03-12-2015, 19:49
дам, хубаво е да запазиш нещо детско у себе си, дори и като пораснеш

102
03-12-2015, 19:52
абе хубаво е след девет месеца да го изплюеш

anonymous908491
03-12-2015, 21:53
няква смееща се картинка



А, да, и орхидеите трябва да ми ги обгрижва някой.

Много маймуни на клона станахте, а и както беше в един виц: Не и е откъснал цветето, а направо и е разбил саксията

LadyDi
03-13-2015, 05:21
Много маймуни на клона станахте
Не се ласкай. Дори маймуните не ядат загнили банани.

anonymous908491
03-13-2015, 10:14
Дори маймуните не ядат загнили банани.

Ако ти беше маймуна, всички други маймуни щяха да ти се подиграват на глупостите, които пишеш за тях.
Значи дори за такава не ставаш, иначе щеше да умреш от глад.

LadyDi
03-13-2015, 10:22
Ако ти беше маймуна, всички други маймуни щяха да ти се подиграват на глупостите, които пишеш за тях.
Значи дори за такава не ставаш, иначе щеше да умреш от глад.

Най-разумното, което можеш да направиш е просто да спреш да се занимаваш с моята личност.
Престани да ми се натрапваш.

anonymous908491
03-13-2015, 10:24
Престани да ми се натрапваш.

Защо говориш за себе си в единствено число ?

an7raks
03-13-2015, 10:27
Най-разумното, което можеш да направиш е просто да спреш да се занимаваш с моята личност.
Престани да ми се натрапваш.

Баси грубото... :(

LadyDi
03-13-2015, 10:27
Баси грубото... :(

Да, в цикъл съм. Не ми дърпайте опашката.

an7raks
03-13-2015, 10:29
Добре. И за всеки случай няма да излизам от нас. :D

LadyDi
03-13-2015, 10:57
Добре. И за всеки случай няма да излизам от нас. :D

Разумно. Бездруго съм с колата.

an7raks
03-13-2015, 11:06
Нда... а сега вече няма да мога и да спя... :(

SpiritInBlack
03-14-2015, 12:29
Интересна тема и за двата пола. Зависи много обаче - ако някой не притежава дадено качество, съвсем ли не се доближава до него? Ако пропуснем хубаво тяло, това означава ли, че съвсем не се поддържа. Аз съм висок и с момиче под 1.65 май не съм излизал, но никога не бих направил проблем за такова нещо. Нещата, за които не бих направил изключение, са красива, забавна и умна. Върху другите мога да имам влияние.

Макар че съм почти убеден, че ако има някаква машина, която да ни прави избрания партньор, почти никой няма да хареса крайния резултат.

anonymous708973
03-14-2015, 13:05
Eee, то за момчетата рядко е проблем. Ама нисък мъж... еми кофти си е, ебаси. Не съм кобила, 1.70 нямам, искам като си обуя токчетата, да се чувствам мъничка и сладка, как да стане, ако съм една глава отгоре.
Суперповърхностно звучи, но съм сигурна, че ме разбираш.


Разумно. Бездруго съм с колата.

:lol:

yakuza_
03-14-2015, 14:52
искам като си обуя токчетата, да се чувствам мъничка и сладка

Че той носферату е кубче, какво ти пречат токчетата?!

an7raks
03-15-2015, 00:22
Eee, то за момчетата рядко е проблем. Ама нисък мъж... еми кофти си е, ебаси. Не съм кобила, 1.70 нямам, искам като си обуя токчетата, да се чувствам мъничка и сладка, как да стане, ако съм една глава отгоре.
Суперповърхностно звучи, но съм сигурна, че ме разбираш.
Тора съм, не ми се сменя акаунт.
Аз, не знам що, но хич нямам против да се размотавам с по-нисък човек от мен... Никога не е било проблем да съм на токове (пък били те и 4-5 см) и да стърча над приятелчето... Само приятелче, де - така и не ми се случи да имам връзка с по-нисък човек. Мен все над 1.80 ме харесват/искат/вземат. Не разбирам каква е работата с височината.

galaxy29
03-15-2015, 00:24
о, тори, с антракс сте заедно, така ли
и ко, мърсувате ли

an7raks
03-15-2015, 00:30
Радвам му се колко е висок.

galaxy29
03-15-2015, 00:31
кажи му да те целуне хубаво от мен

an7raks
03-15-2015, 00:33
Целуната съм, нда.

anonymous708973
03-15-2015, 17:45
Тора съм, не ми се сменя акаунт.
Аз, не знам що, но хич нямам против да се размотавам с по-нисък човек от мен... Никога не е било проблем да съм на токове (пък били те и 4-5 см) и да стърча над приятелчето... Само приятелче, де - така и не ми се случи да имам връзка с по-нисък човек. Мен все над 1.80 ме харесват/искат/вземат. Не разбирам каква е работата с височината.

На мен и с просто приятел ми е неприятно.
А като съм с девойка 1:1 или в компания, гледам да се съобразя с нея, примерно ако е от тези, които почти не се гримират или не се разкарват по рокли и токчета, си преглъщам склонността да се контя :д
Това само си го споделям де :)

pandabear
03-15-2015, 18:05
^ то не пречи ти да се наконтиш и тя пак да е нива над теб ;p

therichbitch
03-15-2015, 20:52
Умен и верен, май тези са двете, с които не бих направила никакъв компромис. За едното съм непоклатима, за другото съм установила, че в дългосрочен план няма как да имаш бъдеще с човек с различно интелектуално ниво.

За височината имам предразсъдъци, признавам си и не се обръщам след по- ниски от мен, пък и те не са се затичали за мен. Около мен, обаче, има доста момичета, на които хич не им дреме и имат доста дългосрочни и обещаващи взаимоотношения с човека до себе си, ми, евала. (при все, че проблемът е в момчетата, те просто са прекалено ниски, а това има значение според мен). Едно е да си 185см и е доста вероятно да ти е неудобно, че си по- висока от по- голяма част от мъжкото обкръжение, друго е да попадаш на такива, дето нямат 170см. Еми, плюнки, сори. Опитвайки се да се поставя на мястото на по- ниско момиче, все си мисля, че мъж под 180 не е мъж (образно казано, очевидно), а пък и познавам достатъчно ниски момичета, които също харесват по- височки мъже.

Това с усещането за мъчника и дребна само спрямо партньора никога не съм го разбирала. Като си 170см + 10см ток, еми мъжът и 2,20 да е, пак не се получава според мен това усещане, че си дребна, защото... не си.

jghgh
03-15-2015, 20:59
важното е да може да те размятква, т.е. да е силничък :Д щото само висок не е оферта 8-)

tori
03-16-2015, 09:16
важното е да може да те размятква, т.е. да е силничък :Д щото само висок не е оферта 8-)
Точно.

NomNomNom
03-16-2015, 09:40
^умен и верен, останалото ще е лесна работа.
Умен .. или е, или не е. Умен пак е субективно, защото първо е съвкупност от видове интелигентност, второ - хората се харесват взаимно, когато са на сходно интелектуално ниво - т.е. ти ако си "проста" и си намериш някой "сложен", той може и да те игнорне ( очевидно, защото това може да му е приоритет, и да не му е симпатично да си общувате ) .
Ако не търси това качество у теб, може и да те вземе, ама не гарантирам за качеството на връзката.

Верен - има хора с епизодична изневяра, с еднократна - има хора на които им влияе, на които не- за съжаление, my personal point of view e, че изневярата ( когато при един човек наистина постоянно се случва ) с в следствие на недоизчистени психически/емоционални недъзи - например се чувства се по-уверен, когато успява да впечатли и вкара някоя кака в леглото .. ( често даже не изневеряват тези хора, ами просто са патологични флиртаджии ) ... м не.
Предпочитам по-сериозен мъж.


Ако не е физически привлекателен за мен ( за всеки човек се отнася ) , то изобщо няма да става дума за нещо, това е ясно.
Т.е. отписваме красив и висок. Макар, че и аз все се размотавам със 180+.

Добър в леглото - това се научава, била съм с девствени мъже + и с някои, с които не се е получавало веднага, но има ли химия, всичко се нарежда. Та, това е нещо, което се отработва с времето ( да си добър и да се задоволявате взаимно както трябва )

богат - ако е умен, ще намери начин да изкарва толкова пари, колкото да му трябват, в моя случай - да изкарва поне колкото мен, за да няма разлика в стандарта ни на живот и да не се чувства той кофти за нещо.

хубаво тяло - субективно е, за някоие хубаво тяло естествено мъжко тяло без корем, за други - такова, дето се получава с тренировки 2-3 пъти седмично, за трети - фитнес фен. Ама каквото и да е , стига да ти е физически привлекателен, и ти да си яка/да ходиш на фитнес, кой знае, може да го амбицираш и него.

романтичен - ако е умен, ще знае, че трябва да е от време на време. Та, това е излишно да се споменава, един умен мъж ( емоционално и интелектуално умен ) знае как да зарадва жена си.

забавен - ако е умен, ще знае как да е забавен.


Пък по-назад някой говореше, какво можем да предложим - освен, че съм изчела някакво бълк количество литература последната година ( голяма част на хартиен носител ) , и съм се привела в сравнително по-симпатичен външен вид от преди, и работя за още по-симпатичен, развивам се в кухнята :Д , пък професионалното развитие ми стана ясно, че по-скоро може да попречи, от колкото да помага в някои случаи.

Ins0mnia_
03-16-2015, 10:58
Забавен,умен и добър в леглото :)

anonymous708973
03-16-2015, 16:19
^ то не пречи ти да се наконтиш и тя пак да е нива над теб ;p

То не пречи и да пораснеш, ама... нали.

Therichbitch (всеки път го пиша с - tsch- :D :D), ти колко си висока?
Иначе не се изразих правилно, jghgh го вметна много правилно. Аз съм 1.69, мъж ми би следвало да е някъде около 1.83-5. Дори когато съм на 10 см ток, се чувствам мъничка и сладичка, щото е добре сложен и съвсем сериозно може да ме удуши с една ръка, някакво готино е чувството :D Размятка си ме съвсем спокойно наляво-надясно.
Даже един път ми обясняваше как се стискат хора за врата, за няма и 10 секунди ми причерня, хаха.
Някой на същото мнение или аз съм психопат просто?

частичен оффтопик: една приятелка ми обясняваше, че го гледам с отворена уста, когато прави набирания :д

втори оффтопик: днес видях някакви типове, поне по 2 метра бяха. Еми, тцъ, не бяха никак яки, въпреки че не бяха болезнено слаби.

DisappointedDreamer
03-16-2015, 16:32
забавен - ако е умен, ще знае как да е забавен.


Гаранция ли е, Еве?

Ина, ще прозвучи като самоизтъкване, но с мъж до себе си, който кляка с 140 кг, те разбирам отчасти. Има и една страна, обаче, където неща от сорта на 'малка/крехка/наранима/ и прочее глупости приличат по скоро на някоя не на моите години (примерно). Когато поостарееш малко (и hopefully помъдрееш) спира да те интересува толкова тези неща, ако намериш човек, който те прави щастлива.

therichbitch
03-16-2015, 16:36
Therichbitch (всеки път го пиша с - tsch- :D :D), ти колко си висока?
Аз пък също не съм уточнила, не визирах само височината, а самото "мерене" единствено спрямо половинката, без оглед на всички останали, просто на мен ми е непонятно чисто теоретично ( т.е. абстрахирайки се от собствените си мерки).
Аз съм точно 175, иначе :)

Deadlock
03-16-2015, 16:46
5.5 точки ми трябват ^^ умен, верен и висок поне колкото мен.

anonymous708973
03-16-2015, 17:01
О, не, аз не се абстрахирам от собствените си мерки. В смисъл... формулата ми е тях + 10-12 см ток :D Главна константа са ми в уравнението, как! 8-)
Ох, или не те разбирам. Кои са "всички останали"?
Абе, не ми е проблем за момента, не си търся 2+, лесно се намира мъж, дето да е поне 1.80, слава Богу :д


Гаранция ли е, Еве?

Ина, ще прозвучи като самоизтъкване, но с мъж до себе си, който кляка с 140 кг, те разбирам отчасти. Има и една страна, обаче, където неща от сорта на 'малка/крехка/наранима/ и прочее глупости приличат по скоро на някоя не на моите години (примерно). Когато поостарееш малко (и hopefully помъдрееш) спира да те интересува толкова тези неща, ако намериш човек, който те прави щастлива.

Повърхностно гледаш. Зад желанието за добро телосложение се крият неща, които не отминават, и които са неизменна част от "щастието".
Иначе кое на кого прилича и какво ще/трябва да се случи... е силно субективно.

NomNomNom
03-16-2015, 17:29
Гаранция ли е, Еве?



мен .. или е, или не е. Умен пак е субективно, защото първо е съвкупност от видове интелигентност, второ - хората се харесват взаимно, когато са на сходно интелектуално ниво

Не съм се впускала в подробности, че съм достатъчно tl;dr :D

Ще продължа с тезата си, че да е умен, е субективно ( и съм го декларирала в началото, че го използвам като субективно понятие, не като абсолютно ), защото умността и интелигентността имат различни мерила, проявления, показатели, и са си нещо абсолютно субективно, защото дори IQ тест-а не е обективен ( имам предвид, кой как определя кой колко е умен, както - кой как определя, кой колко е физически привлекателен ).
В природата красив е физически привлекателен, а умен - приспособим и resourceful, като не можеш да използваш ресурсите си, ако не си се приспособил към мястото, където трябва да го правиш и обратното - може да се приспособяваш добре, но да нямаш много капацитет.

Да речем, че всяко умение, наука или знание, което владеем, може да се илюстрира с пирамида - нека стъпалата са нива на познание/умение - на най-ниското стъпало има много много разнообразни неща, прости неща, които като се съчетаят се получават сложни неща ( като в танците вероятно - простите стъпки правят движение, движенията правят цял такт движения, пък всичко танц и т.н. ) .
Също, да речем, че има прости пирамиди и сложни - пирамидата математика ще я разделим на алгебра, геометрия и т.н.

Да речем, че и същото важи за личните, емоционални преживявания - например някой има опит в това да живее в разбито семейство , което попада в пирамита на негативни житейски преживявания, с които човек може да се оправи.
Или пирамида на интимни взаимоотношения с противоположния пол, като тук можеш да имаш и под пирамиди колкото щеш- на секс, на умение и опит с половинка вкъщи, умения и опит навън сред други хора и т.н.

Хората могат да общуват, когато имат теми на общуване - тези теми могат да са и от интелектуалната пирамида, и от емоционалната пирамида.

До тук беше по точката, че
хората се харесват взаимно, когато са на сходно интелектуално ниво
А, също - ако имаме сходни емоционални пирамиди, или емоционални пирамиди, които са близки и свързани + дори и да не са свързани, но ако използваме еднакви методи да боравим с тях, то ние можем да се разбираме взаимно

Aко сме интелектуално и емоционално сходни ( което го слагам под субективното умен, чисто и просто, защото не видях никъде да се споменава емоционално адекватен в точкуването :Д ) , се очаква да имаме еднакви потребности, в това число и хумористични такива - защото хуморът е потребност, и част от защитния ни апарат.

Имам предвид, виждаш, че съм изкривила понятието "умен" през по-широкоспектърна призма, в която по принцип не се разглежда, защото под умен се има предвид умен като "интелигентен" , както и че умен е скала с точкуване от 0 до безкрай например, пък аз съм го приела като от 0 до безкрай в рамките на възприятието на един индивид...

Щото .. задават се едни такива теми, които ако искаш да ги тълкуваш по общоприетото, се зацикляш в цикъл, от който няма излизане или хубав изход, заради това ако се търси решение, то нещата трябва да се вадят от контекста или кутията.

Сиреч, опитах се да реша задачата по-най удобния начин, без да се налага да имам дилеми :Д

И тотално се олях с маса спам, ама знам, че който не иска да ме чете , ще ме скиипне.

DisappointedDreamer
03-16-2015, 18:04
Повърхностно гледаш. Зад желанието за добро телосложение се крият неща, които не отминават, и които са неизменна част от "щастието".

Ти пък гледаш прекалено задълбочено :Д Дефиницията на 'добро телосложение' със сигурност не е висок, който умее да се набира и да кляка с Х кг на брой.

"хората се харесват взаимно, когато са на сходно интелектуално ниво"

Наскоро ми казаха, че хората се привличат също когато са сходно красиви/attractive. Стори ми се интересно. До колко е вярно? :Д

therichbitch
03-16-2015, 18:16
Аз не мисля, че е вярно. Даден индивид може да е мн красив (с цялата условност на понятието), а да не разполага с адекватни вкусови предпочитания, (отново с големи дози субективност), респективно да го привличат неатрактивни хора. Друго, което при подобна теза следва да се разгледа, е самооценката на субекта за външния му вид, както и приоритетие при търсене на партньор. Когато те лежат в друга равнина от тази на външността, нерядко дадени сигнали биват подсъзнателно подтискани и привличането се изпарява.
Всичко е в главата на хората и възприятията им.
И аз съм чела подобни изследвания, но по- скоро се отнася за външни белези като цяло, примерно ако имат сходни черти, жестове, реакции. Това съм по- склонна да го приема за вярно.

anonymous708973
03-16-2015, 18:46
Ти пък гледаш прекалено задълбочено :Д Дефиницията на 'добро телосложение' със сигурност не е висок, който умее да се набира и да кляка с Х кг на брой.

Наскоро ми казаха, че хората се привличат също когато са сходно красиви/attractive.

Аз не съм и казала, че е това дефиницията.

Ха, а ако това е вярно, аз ще съм мн красива :д
Не, ебавам се, приятелят ми не е красавец в традиционния смисъл на думата (правилни, симетрични черти, бла-бла); обаче като влезе в помещение, цялата стая се озарява, такова присъствие/енергия има, няма как да не остане незабелязан (без да се държи клоунски или винаги да е центърът на вниманието), спира ми дъхът, а го гледам по цял ден.
*гледа влюбено*

"Когато те лежат в друга равнина от тази на външността, нерядко дадени сигнали биват подсъзнателно подтискани и привличането се изпарява."
Ей сега като го каза... точно така е! Имах едно гадже, което беше мн симпатично, сладко момче, обаче изобщо не действаше така и никакъв го нямаше в изпращането на сигнали. Или пък ги е потискал.
Точно с него имах и най-голяма визуална прилика, даже ни бяха питали дали сме брат и сестра. Ем, от доста отдавна е бивш :д Със сегашния ми приятел нямаме една обща черта, що се отнася до визия.

pandabear
03-16-2015, 18:49
То не пречи и да пораснеш, ама... нали..

не те разбрах?

препрочети си този коментар:
"А като съм с девойка 1:1 или в компания, гледам да се съобразя с нея, примерно ако е от тези, които почти не се гримират или не се разкарват по рокли и токчета, си преглъщам склонността да се контя :д
Това само си го споделям де :) "

и ще разбереш колко глуповато прозвуча.

therichbitch
03-16-2015, 19:07
обаче изобщо не действаше така и никакъв го нямаше в изпращането на сигнали. Или пък ги е потискал.

И това е така, но друго имах предвид със сигналите (тези, които достигат до мозъка и отразяват възприятията, а не тези, които изпращаме на хората, които харесваме). Ако човек не търси физика или поне не му е приоритет, дори този отсреща да отговаря на критериите му за външност и да му харесва, понякога именно от пирамидата на приоритетите му се притъпява това усещане за привличане (дори когато говорим само за физическо такова).
Май не го обясних мн добре, но имам предвид, че при еднакви др условия и критерии за външността един и същи човек може да бъде оценен по различни начини, примерно 5 и 8, дори единствено под въздействието на това как този, който го "оценява" е подредил приоритетите си в търсенето на партньор. И това се получава, защото хората са склонни да възприемат обектите/субектите като цялост, а не като съставни структури.
Само такива като мен се впускат в разчленяване на поведението и психиката на околните. Вредно е :Д
П.П. Ии thumbs up за думата "приоритет", повторена около 10 пъти в по- малко от 10 реда, ама не ми се пишат литературни съчинения, сори :Д

anonymous708973
03-16-2015, 20:05
А стоплих, стоплих. Съгласна съм, мдаам.


не те разбрах?

Сигурна съм.

tori
03-16-2015, 20:29
Наскоро ми казаха, че хората се привличат също когато са сходно красиви/attractive. Стори ми се интересно. До колко е вярно? :Д
Странно, не се бях замисляла никога над това. Първото, което ми хрумна е, че сега всички ще излезем ебати Мис Свят и никой няма да си има и най-мъничката мисъл, че е potato. (на английски звучи по-добре, нда)

102
03-17-2015, 10:22
Имах едно гадже, което беше МН СИМПАТИЧНО, СЛАДКО момче

Точно с него имах и най-голяма визуална ПРИЛИКА, даже ни бяха питали дали сме брат и сестра.

скромността краси човека
може да опиташ некой път

yakuza_
03-17-2015, 10:47
100% вече говори за носферату!
иначе в тоя ред на мисли, аз съм виждал моя женски двойник

anonymous708973
03-17-2015, 12:38
скромността краси човека
може да опиташ некой път

оф, кво си захванал да търсиш под вола теле...
умението да знаеш кога да си затвориш устата също. Марк Твен мн хубаво го е казал.

sladura89
03-17-2015, 17:06
Защо жените търсят идеалният мъж, а не просто такъв с който да си пасват добре в секса? ;)

draid
03-17-2015, 17:32
Влизам аз, а то все едно никога не съм излизал...

LoadRunner
03-17-2015, 17:43
Аз съм

golemiq_korab_minava
03-17-2015, 17:45
kude e magi

102
03-17-2015, 19:15
оф, кво си захванал да търсиш под вола теле...
умението да знаеш кога да си затвориш устата също. Марк Твен мн хубаво го е казал.

що
ти звук ли имаш
да му сера в устата на марк твен

leadyflame
03-17-2015, 23:11
Браво, открихте топлата вода, отношенията благоприятните такива, разбира се че сходството и то най-вече в слабостите на хората към дадени черти нааааай-общо казано, е предпоставка за ш' са взимаме ли или какво ще се правим. От там насетне нагаждането на различията.

anonymous708973
03-18-2015, 08:44
Браво, открихте топлата вода, отношенията благоприятните такива, разбира се че сходството и то най-вече в слабостите на хората към дадени черти нааааай-общо казано, е предпоставка за ш' са взимаме ли или какво ще се правим. От там насетне нагаждането на различията.

Говорихме за визуално сходство.

jghgh
03-18-2015, 08:51
Хмм, сигурна съм, че съм чела за изследване (нАучно), че хората в дълги и хармонични връзки често си приличат визуално;
Странно, но факт - сякаш дори това хармонизира отношенията.

102
03-18-2015, 10:22
всъщност изследването е че след време започват да си приличат визуално
/или тва каза всъщност

anonymous708973
03-18-2015, 12:53
Супермного хора казват, че нашите си приличат визуално и че съм мязала на майка ми о.О
И двете са мн далеч от истината (що се касае външен вид). E, нашите не са сууууперразлични, нали, ама са много далеч от сходно изглеждащи. Ама след 20+ години явно така им изглежда на хората.

Hayashi
03-18-2015, 13:21
Един умен (интелигентен може би?) и богат за мен, ако може!
Онзи ден се разправях пък, че издирвам милионера с няколко докторантури и ако може да е бъдещия престолонаследник на някоя държава, щото аз кралица ли ще ставам или не?

Не виждам защо верен и красив са с 3 точки, честно казано.

jghgh
03-18-2015, 13:52
защото не може да е и двете 8-)

jghgh
03-18-2015, 13:53
що се отнася до външността, мойте наблюдения са точно обратните, хората някак си приличат.. примерно един мъж с ъгловато лице, рядко е с някоя бузеста.. има някви много тънки прилики и сходности..
телосложения ако щеш.. някак си..да

мога да преценя дали 1 момче ще хареса друго момиче само като им гледам физиономиите и често се оказвам права. само по тоя фактор.. то е ясно че влизат и други неща в играта като поведение, характер, а у


тва са поне моите наблюдения

dreamwalker
03-18-2015, 13:56
що се отнася до външността, мойте наблюдения са точно обратните, хората някак си приличат.. примерно един мъж с ъгловато лице, рядко е с някоя бузеста.. има някви много тънки прилики и сходности..
телосложения ако щеш.. някак си..да

мога да преценя дали 1 момче ще хареса друго момиче само като им гледам физиономиите и често се оказвам права. само по тоя фактор.. то е ясно че влизат и други неща в играта като поведение, характер, а у


тва са поне моите наблюдения

Моите наблюдения са обратни на твоите.

jghgh
03-18-2015, 15:01
еми не'а се метна от моста за всеки случай 8-)


life's too complicated to be certain about anything anywayz

tori
03-18-2015, 15:27
Странно, аз пък въобще не съм забелязвала такива работи като да си приличат разни двойки. Смисъл виждала съм примерно единия значително по-флъфи от другия, едното същество по-ниско, с коренно различни очи като цветове, форми лица, вежди, цветове кожа... Виждала съм и двойки дето да - направо са си като брат и сестра - еднакви очи, коси, форми по/на лицето, изражения ако щеш. Примерно нашите и двамата си мязат по очите (и цвят, и форма), но в косите нямат общо, кво да говорим за телосложение и такива. Не откривам връзката.

Hayashi
03-18-2015, 16:06
Повечето ми приятели от Франция излизат с половинки от друга раса, така че и аз не мога да се съглася.
А след 10 години и повече съвсеместен живот хората обикновено всячески започват да си приличат. Нашите си се дразнят един на друг за простотиите, а не се усещат, че и двамата правят все едно и също нещо.

leadyflame
03-18-2015, 16:49
Може би приликата да идва от това, че в дългогодишните връзки един от партн'орите несъзнателно попива изражения и физически действия от другия, които придават тази донякъде наречена визуална прилика.

102
03-19-2015, 12:43
Може би приликата да идва от това, че в дългогодишните връзки един от партн'орите несъзнателно попива изражения и физически действия от другия, които придават тази донякъде наречена визуална прилика.

дам
аз съм забелязал че и с изказа и речника е така

hheh
03-19-2015, 14:28
:lol:

102
03-19-2015, 14:32
на мене ли се смееш бе бастун

dreamwalker
03-19-2015, 14:33
http://www.lentata.com/page_5608.html

hheh
03-19-2015, 14:36
на мене ли се смееш бе бастун

За жалост не, смея се на цялата тема

Знам, че ти се иска да се смея на тебе за да започнеш някакъв спор пълен с обиди, ама не ми се занимава честно

102
03-19-2015, 14:38
:) питч си

dreamwalker
03-19-2015, 14:38
За жалост не, смея се на цялата тема

Знам, че ти се иска да се смея на тебе за да започнеш някакъв спор пълен с обиди, ама не ми се занимава честно

Бинго.

Ivaaaaa
03-19-2015, 14:41
тва с външния вид е глупост. аз съм с по-дарк излъчване, а те са светли. и кат цяло не съм забелязала такава тенденция. родителите ми също са различни, но пък те са разделени.. ;д. прихващането на начина на изразяване и държанието донякъде, го има. обикновено мен ме копират ;д

102
03-19-2015, 14:45
блазе им

tori
03-19-2015, 16:25
дам
аз съм забелязал че и с изказа и речника е така
„За“ съм със двеста ръце и двеста крака! Много думички прихванах от него в последните месеци, определено. А и много двойки покрай мен са на тоя хал.

anonymous908491
03-21-2015, 09:29
За седмица тук сте стигнали до прозрението, че най-добри връзки имат тези, които си приличат визуално.
Прави сте, най-добрите семейства се получават, когато мъжа и жената са брат и сестра, например тия със синята кръв, то при тях е напълно нормално да изчукаш майка си и да си баща на брат си.

sladura89
03-21-2015, 11:50
Както се казва европейски ценности! :D

SheIsWolf
03-23-2015, 12:17
Мммм...Тази тема е прекалено глупава за мен.

Mary_Jane_69
08-08-2015, 23:56
Умен и красив, защото ако е умен притежава и другите качества или възможности да ги развие, а височината спада към приетото за красота

А също красив за някого означава привлекателен на животинско ниво, което значи истинска диващина! <3

NomNomNom
08-09-2015, 11:04
За седмица тук сте стигнали до прозрението, че най-добри връзки имат тези, които си приличат визуално.
Прави сте, най-добрите семейства се получават, когато мъжа и жената са брат и сестра
И с моя си приличаме много, ама по-скоро като баща и дъщеря
Щяха да ни пуснат на картинг за деца с родители, но ми видяха билета .. че е adult.

майтапа на страна, все тъмни мъже харесвах, не знам как го харесах светъл, в същите цветове като мен.

Mary_Jane_69
08-09-2015, 13:32
^ наистина е вярно това, с визуалното приличане, но не буквално. Простото обяснение >> харесваме това, което прилича на нас, още от онуй време, защото не е било враждебно.

Klaudia11
08-13-2015, 17:53
Затрудних се. За красотата е строго индивидуално, колкото си хубав на външен вид, толкова може и да си грозен вътрешно. Но си признавам, че се заглеждам по красиви мъже. :D
Верен и с хубаво тяло ще избера, макар останалите комбинации също да ми допадат. Не можеше ли поне 6 точки??? :)

102thedream
08-14-2015, 07:54
идеалният мъж е автора на темата

corbV2
03-04-2016, 22:26
Вдигам тази доста забавна за мен тема ;д.

mincheto
03-10-2016, 08:43
Идеалният мъж е с ум остър като бръснач като мен,висок и едър със зелени очи.

solo_
03-10-2016, 08:51
Идеалният мъж е с ум остър като бръснач като мен,висок и едър със зелени очи.

Описваш мен.

Сол
03-10-2016, 14:53
Описваш мен.

Със сигурност.

Ivaaaaa
03-11-2016, 05:38
Идеалният мъж е с ум остър като бръснач като мен

Оф, нимоа :lol:

draid
03-11-2016, 20:06
Идеалният мъж е с ум остър като бръснач като мен,висок и едър със зелени очи.

Сигурно трябва да си приличате и по скромоста?


И с моя си приличаме много, ама по-скоро като баща и дъщеря
Щяха да ни пуснат на картинг за деца с родители, но ми видяха билета .. че е adult.

майтапа на страна, все тъмни мъже харесвах, не знам как го харесах светъл, в същите цветове като мен.

Пак ли пенсионери?

haritov
03-11-2016, 20:09
да?