PDA

View Full Version : Бална рокля, ПОМОЩ



fairyy1
03-11-2015, 21:20
Здравейтее, интересува ме има ли някой, който си е поръчал роклята за бала от интернет. Ще съм ви много благодарна ако ми кажете и дадете мнение. :) Също така чували ли сте за сайтовете JJ'sHouse и Promgirl?

Благодаря предварително : ))

strawberry88
03-11-2015, 22:20
Според мен не е добра идея. Ако не се харесаш? Какво правиш? Най-добре се виж на живо, мери и ако се харесаш, тогава.

bubaduc
03-12-2015, 05:18
особено ако е китайски сайт, просто обикновено не идва това, което на снимката + че размерите трудно се разгадават

marilyn
03-12-2015, 06:43
Доста трябва да внимаваш, голям риск си е. Има голям шанс да не дойде съвсем същата рокля, да не ти става или да не ти отива. Според мен рокля за бала от нета не е добра идея.

DesireToFire
03-12-2015, 07:52
Моята мисля, че точно от JJ's House я поръчвах :D Много си беше хубава, цвета, материята, кройката, всичко съвпадаше. Единственото което не ми хареса, че им пратих свои мерки по които да е роклята, защотото нито един размер нямаше да ми стане в сайта (доплаща се допълнително да е по твой размер) и пак пристигна сравнително по-голяма от което бях посочила. Съответно, трябваше да доплатя още 100лв на шивачка да ми я стесни по мен (тя като ме мери изкаряа същите мерки, които аз бях пратила)

baby_baby
03-12-2015, 12:28
Не рискувай по-добре отиди до някой магазин отколкото да си поръчаш и после да не е както трябва

per-dead
03-12-2015, 13:51
Съгласна съм с мненията по-горе. Разходи се на някъде, мери, оглеждай... Бална рокля по нета е голям риск. Моя близка приятелка завършва тази година, хареса си някаква рокля в интернет, писа им там да и пратят вече ушит модел... нямало нищо общо със това на снимката. За promgirl съм чувала и мисля, че са коректни. Гледах в някакъв форум преди 3-4 години някакво момиче беше спечелило рокля от там и модела беше 1:1. Но това разбира се срещу съответните над 200 долара. Аз лично не бих дала толкова пари за една вечер. И като се знам какви ги върша под градус, ха-ха. Да оставим алкохола настрана, 200 долара пак са си адски много пари за една вечер...

fairyy1
03-12-2015, 14:33
Благодаря за мненията, спряла съм се на сайт, защото роклите по магазините са просто ужаснии. Хубавите рокли, които ми харесват са от 600/700лв нагоре. До бала остава малко време и нямам време и за шиене. Ако знаете някои хубави магазини по София или Асеновград казвайте. : )

kaRamella
03-12-2015, 18:10
Моята мисля, че точно от JJ's House я поръчвах :D Много си беше хубава, цвета, материята, кройката, всичко съвпадаше. Единственото което не ми хареса, че им пратих свои мерки по които да е роклята, защотото нито един размер нямаше да ми стане в сайта (доплаща се допълнително да е по твой размер) и пак пристигна сравнително по-голяма от което бях посочила. Съответно, трябваше да доплатя още 100лв на шивачка да ми я стесни по мен (тя като ме мери изкаряа същите мерки, които аз бях пратила)

Баси :О 100 лева. На мен ми взеха 30 и за двете , които стеснявах...

SladkaZagadka
03-13-2015, 23:20
Благодаря за мненията, спряла съм се на сайт, защото роклите по магазините са просто ужаснии. Хубавите рокли, които ми харесват са от 600/700лв нагоре. До бала остава малко време и нямам време и за шиене. Ако знаете някои хубави магазини по София или Асеновград казвайте. : )
В София има един много хубав бутик при НДК, ако си в подлеза където е китайския ресторант и погледнеш в посока Витошка ще го видиш на другата страна на..тротоара :D на бул. Евлоги и Христо Георгиеви е - няма как да го сбъркаш. Но цените са високи. По Пиротска е пълен ужас откъм рокли, освен ако не искаш да си като обрината коледна елха - първо заради нереално нискокачествените материи, второ - заради нелепите комбинации от цветове.
Препоръчвам ти да си вземеш тоалет от магазин за не-бални рокли, обаче. Има доста добри изчистени и елегантни варианти, които определено ще облечеш втори път

fairyy1
03-14-2015, 08:02
В София има един много хубав бутик при НДК, ако си в подлеза където е китайския ресторант и погледнеш в посока Витошка ще го видиш на другата страна на..тротоара :D на бул. Евлоги и Христо Георгиеви е - няма как да го сбъркаш. Но цените са високи. По Пиротска е пълен ужас откъм рокли, освен ако не искаш да си като обрината коледна елха - първо заради нереално нискокачествените материи, второ - заради нелепите комбинации от цветове.
Препоръчвам ти да си вземеш тоалет от магазин за не-бални рокли, обаче. Има доста добри изчистени и елегантни варианти, които определено ще облечеш втори път

Знам го този магазин, харесах си рокля там, ноооо... 1600лв някак си ми идва множко хаха

DesireToFire
03-14-2015, 13:46
Баси :О 100 лева. На мен ми взеха 30 и за двете , които стеснявах...

Знам, че съм се прецакала :D На всичкото отгоре като я стеснява се развали отпред начина по които самата материя. Иначе твърдеше, че е по-лесно да я ушие от колкото да я стеснява, затова била такава цената..