PDA

View Full Version : Вече не ме обича?



LittlebutFunny
03-11-2015, 21:23
Здравейте, хора :) имам проблем с приятеля си и имам нужда от съвет.
Заедно сме повече от година, имали сме и преди проблеми, но от месец насам той изобщо не е същия. Когато си легнем вечер просто се обръща и заспива...а само допреди месец многоо ме желаеше. Когато започна да се закачам или заигравам с него-целувки,etc. ме отблъсва, казва ми, че е изморен или по-късно ще ми обърне внимание, но това късно така и не идва. Разменяме си по има няма10 думи когато се срещнем вечер вкъщи, когато опитам да го загаворя-как е минал денят му или му разказвам нещо за себе си- никаква реакция-да, аха и тем подобни отговори. Говорих с него, че имам нужда от внимание, че не се чувствам щастлива така-никаква промяна. Само да му звънне приятел за излизане веднага тръгва, няма значение какви планове сме си направили. Онзиден пак беше излязъл, аз му се обадих, че не се чувствам добре. Той само каза"ами полегни си малко" и повече нищо...цяла вечер. Дори не се обади да пита как съм. Преди буквално седмици ми се обаждаше вечер за лека нощ, пишеше ми като стане, как съм и т.н. сега-нищо. Какво не е наред? Не мисля, че ми изневерява, не съм обсебваща, за да го задушавам, и двамата си имаме лично пространство. Дори той е по-ревнив, наблюдава ми контактите в интернет, не ми позволява да излизам по дискотеки с приятелки -и т.н, дори последният ни скандал беше за това. Преди няколко дни му се разсърдих сериозно за това, че за пореден път ме отблъсна без причина. Бяхме в тях, вече легнали, аз не издържах, облякох се и се прибрах вкъщи. Той дори те стана от леглото, на сутринга не ме потърси. През деня ми звънна да ми каже, че съм постъпила тъпо да си тръгна...и толкова. Аз ли бъркам някъде, какво се случва...къде е моят човек? Да се боря ли за тази връзка и как, какво още да му говоря? Аз му отдавам доста внимание, а в замяна нищо...

VinDiesel
03-12-2015, 00:12
Пробвай пак да говориш с него, питай го каква е причината, да не е същия.
Вариант 2, може вече да си му омръзнала. Щом излиза насам-натам, не се е затворил в себе си, не го отдавам на някакъв проблем.

TheDeath
03-12-2015, 06:40
Според мен, не просто, че не те обича, ами си е намерил и някоя друга, щом не се интересува как си, а и секс не иска да правите... Можеш да опиташ да говориш с него, но вече каза, че си опитвала и не се е получавало. Аз на твоя място бих започнала да излизам без него, както до сега не ти е позволявал, щом не се интересува няма да има право и да ти забранява отново. Просто отдели малко време за себе си, да се забавляваш, да бъдеш с приятелите си, кой знае може да установиш, че без неговите окови ти е по-добре

marilyn
03-12-2015, 06:49
Радвай се. Не ти трябва гадже, което 'не те пуска да ходиш на дискотека с приятели и наблюдава контактите ти в Интернет'.

yakuza_
03-12-2015, 10:03
Честито, оженили сте се, наслука!

tori
03-12-2015, 10:35
Ерм, щом няма никакъв интерес, защо още продължаваш да си с него? Не е като да не си опитала да говориш с него за тая липса на внимание, да го съблазняваш, да го заговаряш и така нататък. Явно нещо е трайно счупено и по-скоро ми смърди на изневяра, макар да не ти се вярва. Има случаи, в които ревността на някого означава точно, че самият той тъче на два стана. Много е вероятно и да изпитва някакви влечения спрямо друга, която му се дърпа или му играе мръсно - има хора, които не пускат клона преди да са уловили здраво другия.
В твоята ситуация аз лично бих прекъснала тази връзка - липсата на внимание, секс и разговори си е проблем, който не бих подминала с лека ръка, защото точно тия работи означават връзка за мен. Ако ще лягам всяка вечер до човек, който не показва грамче интерес спрямо мен, бих се чувствала все едно лягам до познат, с когото съм на здравей-здрасти.

Niakoitam
03-12-2015, 10:56
И според мен си има друга или поне е страшно хлътнал по друга.Вниманието,което ти е отделял преди вече явно е насочено към съвсем друга девойка и явно както tori спомена за момента гаджето ти тъче на два стана,а по отношението му към теб може и да се установи,че не е защото иска да си има две гаджета като някои други, а просто,защото с втората девойка още явно не е сигурен дали ще се получат нещата.Все пак с теб е около година, и малко или много си му сигурна.

xXxPETYAxXx
03-12-2015, 11:16
Оф, изневярата никак не е невъзможна, но въобще не е задължително да ти изневерява, че да се държи по-студено с теб. Може просто да е угаснал пламъка и да не чувства същото, да те е приел за даденост. Може и наистина да е неверен, особено съмнителни са ми такива типове, които забраняват на гаджетата си да излизат с други хора. Някак все си мисля, че несигурен в половинката си е този, който знае, че той самият си развява байрака, докато не е с нея. Ама не винаги е така, затова не се знае дали в случая има друга или не.
Промени си поведението към него и виж какво ще стане. Еднообразието създава чувството за даденост. Тоест, ако досега все си чакала той да те търси и да се интересува от теб и да ти прави изненади - сега започни ти да бъдеш по-активната. Ако пък досега все ти си правила разни жестове за него сега спри да ги правиш.

per-dead
03-12-2015, 11:48
И на мен ми намирисва на друга мацка. Това е доста често срещан признак за изневяра - не говори с теб, при първа възможност се изнася, не те желае, отблъсква те. Не само, че не те обича. Нали все пак това е връзката - желание, разговори, доверие, човек, на който можеш да споделиш повече от на другите, който обръща внимание на това, което му казваш... Връзката от негова страна далеч я няма. Късай го и горе главата. Такива работи не се оправят.