PDA

View Full Version : Помощ кондиломи....



Amateur
03-11-2015, 23:48
Здравейте преди няколко месеца ми се появиха две кондиломи на пениса,записах си час при дерматовенеролог отидох и ги изгори с ток.Така направих няколко процедури след които си слагам на раничките пудра която ми предписа доктора.Мина се около месец без да имам проблеми и пак се появиха,започнах пак да ходя на манипулации със с ток и ми предписа таблетки Flagyl защото може би съм развил някаква бактерия която допринася за появата ми.И пак така няколко процедури и 2 месеца нямх проблеми и ето че сега пак се появиха,записах си час за утре в момента са 8 на брой.Вече незнам доктора ли да стискам за гушата или да се беся,егати напастта са тия неща...няма отърване.Не стига че от когато ги имам не съм правил секс защото нямам много доверие на презерватива и ме е страх да не заразя партньорката и вече започвам да се изнервям супер много.Някой имал ли е такива проблеми и с какво се е изцерил че вече незнам какво да правя.

galen_plamen
03-12-2015, 09:39
появяват се, защото кондиломите се изгарят и премахват, но ,,паразитът,, остава в тялото и когато спадне имунитетът ,или пациентът преживява стресови ситуации , тревоги - тези неща отново се появяват.
.
по същият начин са херпесите - получи ли се един път - после се появяват пак.
.
може би трябва да се подобри Имунитета. , и да се унищожи тази бактерия ,
иначе тя си остава в организма.

kalpazanka
03-12-2015, 13:01
Докторът не ти е виновен.

marilyn
03-12-2015, 13:23
На една приятелка с лазер май ѝ ги гориха и след това не са ѝ се появявали.