PDA

View Full Version : Не Мога Да Си Харесам МОМИЧЕ



4o4o123
03-12-2015, 12:03
Здравейте.Такаа.. Към проблема..Значи проблема е такъв, че не мога да си харесам момиче... А вече не съм в невръстната възраст..Скоро правя 16... И от близо 2 години нямам приятелка..До сега не съм имал момиче което да съм харесал и да не съм я свалил..От просто натискане с рускинии по морето до що годе сериозни връзки за по около 4 месеца.. Но от близо 2 години(след последната уж сериозна връзка) не съм усещал онова чувство в стомаха от онази красавица която идва към теб и още от далеч се взираш и знаеш, че е само твоя и можеш да и се радваш с часове!Мисля, че искам прекалено много от момичетата..И аз естествено гледам да оправдавам собствените си очаквания от околните и за това гледам винаги да съм идеален.Във всяко момиче намирам нещо неправилно,а знам от личен опит, че като си харесам някоя съм сляп за нейните лоши качества..Но не се получава..Моля за някакви съвети.Само искам отново да я избера, а след това си знам работата.Мерси много и извинете ако съм ви отегчил малко или много..

tori
03-12-2015, 12:12
Хехе, натискане с рускини по морето, вика. Добре, де, вървежния!

VinDiesel
03-12-2015, 12:15
Идеален човек няма, всеки има косури. Когато се влюбиш в някоя, се влюбваш и с косурите й.
Още си и малък за толкова сериозни връзки.

4o4o123
03-12-2015, 15:07
Ехее.. не чак толкова сериозни де.. :D просто да имам приятелче с което да си прекарвам времето и както ти викаш да се влюбя в кусурите й.. И евентуално като се развият нещата и секс.. Неее чак някакви връзки с години :D мерси се пак за отговорите продължавайте...

kaRamella
03-12-2015, 18:46
Ми.........
харесай си момче

Ivaaaaa
03-12-2015, 18:59
аз пък не харесвам неграмотни.

4o4o123
03-13-2015, 11:13
Бяга ти главната буква като сме тръгнали да гледаме образованието. :)

Ivaaaaa
03-13-2015, 13:46
затапи ма. мислех, че ще си гледаме граматиката, не образованието ) :

BeTheOne
03-13-2015, 19:19
Растеж, виждането ти за света около теб се променя. Ако преди си гледал момичето да има еди си каква коса и еди си какви гърди, сега може би нещата не стоят точно по този начин. Вече се замисляш за това, какво казват, как се държат.

Човек колкото повече израства и научава различни неща, толкова повече започва да се замисля за тях.

В крайна сметка едва ли ще се ожениш за следващото момиче, с което ще бъдеш, така че не издребнявай при разглеждането чертите на характера й.


Поздрави!


BeTheOne