PDA

View Full Version : 6 месеца - review



KumchoValcho
03-12-2015, 20:02
През последните 6 месеца от моя живот бях всичко - прилежен студент, бариста, пияница, чалгар, клубна икона, балансиран млад мъж, тотален лигльо, интелектуалец и простак, добър приятел и лицемер, смених 40 гаджета и изживях 48 драми, свързани с тях, ходих по погребения, ходих и по купони. След 20 нервни срива и 20 моменти на плерома и уединение с господ.... установих, че
може би трябва да отделям повече време за по-качествен и спокоен сън, и че трябва да си взема карта за солариум. Може би таблетки с екстракт от жълт кантарион биха ми се отразили добре на този етап.
Минавайки през всякакви крайности и изживявайки силен контраст, забелязвам няколко устойчиви елементи на моето тяло-ум-личност-дух.
1) Имам силно желание да се потопя в света на парите, да изградя финансова дисциплина и да се отправя към необятния хоризонт на предприемачеството.
2) Баланса в ума и духа е от изключително значение и всеки ден полагам усилия като работя върху мислите и емоциите си с инструменти на енергийната, приложната и традиционната психология.
3) Бичене на айляк.
А вие как сте

anonymous908491
03-12-2015, 23:05
Ние ти палихме свещи, връщай ни парите, аз дадох най-много, и венец купих

MrCreeper
03-13-2015, 16:58
tl;dr
Случило се е чудо, папугей е баннат о.О