PDA

View Full Version : ТЯ (( съвети :))



GangstaManPetrichRulez
03-12-2015, 20:19
Така за какво става въпрос :) Преди няколко дена с приятели излизахме да разпуснем и се запознахме с няколко мацки ,като една беше тотална 8ца . Направо онемях:((((( На другия ден тя ми прати покана и последва 6 часов чат :))) Тя е от онези мацки на които не им вадиш думите от устата - с нея може да се говори за всико.ТАаа пише във фб- сингъл... а за нещу си говорехме с сестра й и тя вика - Ми ******* (името на мацката) си има гадже ..Моля за съвети ..не искам да я изпускам или да си действам както знам и като му дойде времето ще видим дали ще тръгнем мнения ????

VinDiesel
03-12-2015, 20:23
Разбери първо що за стока е, излез няколко пъти с нея, да не стане после, че е от онези, от които ти растат рога.

xToxiic
03-14-2015, 09:03
Разбери първо що за стока е, излез няколко пъти с нея, да не стане после, че е от онези, от които ти растат рога.


+ особено щом си има гадже и се занимава с теб... :D

MonnyMonsterr
03-15-2015, 22:42
По това, което си пишете може да разбереш дали и тя те харесва. Ако флиртува с теб - супер. Но ако го прави и все пак не е сама... не те съветвам да се занимаваш с нея.

DieselBlood
03-19-2015, 22:57
Опипай почвата. Ако почвата е здрава, стъпвай смело, ако не - по-добре се върни.