PDA

View Full Version : Дайте ми съвет



oburkanata_898
03-13-2015, 15:46
Чуствам се объркана.Запознах се с едно момче и излизахме заедно няколко пъти .Имам връзка от разтояние с него той е на 25.Знаете че е трудно.За да го изпитам с една помоща на една приятелка която той не познава.Разпитвах ме го дали е обвързан и т.н.Отначало не призна после да.Но каза ,че не било сериозно и ,че ми искал повечето за секс.А на мен ми казва обратното и ,че не искал друга и такива подобни...Какво да правя как да постъпя?Взема ли ме или не на сериозно.След някой ден иска да дойди пак в моя град.

NomNomNom
03-13-2015, 15:53
Може и да те взима на сериозно, но все още не иска да се затваря за всички възможности, защото нещата с вас не са напълно сигурни.

paradosou
03-13-2015, 16:09
Чуствам се объркана.Запознах се с едно момче и излизахме заедно няколко пъти .Имам връзка от разтояние с него той е на 25.Знаете че е трудно.За да го изпитам с една помоща на една приятелка която той не познава.Разпитвах ме го дали е обвързан и т.н.Отначало не призна после да.Но каза ,че не било сериозно и ,че ми искал повечето за секс.А на мен ми казва обратното и ,че не искал друга и такива подобни...Какво да правя как да постъпя?Взема ли ме или не на сериозно.След някой ден иска да дойди пак в моя град.
Махай го. Само че ти лицемерничи е достатъчно. Ако има товари от миналото или просто не е сигурен, че може да вирее във връзка от разстояние, би могъл да показва някаква дистанция (без да е груб, разбира се), вместо да ти обяснява как искал само теб... Жалко, че е на цели 25 xD.

marilyn
03-13-2015, 16:45
Вероятно не те взима на сериозно.

lubopitna_123
03-14-2015, 15:34
Вероятно не те взима на сериозно.

Точно и ясно

RapExotic
03-14-2015, 18:16
А как да я вземе на сериозно, като най-вероятно я е виждал само веднъж на живо? Ти какво очакваш - да ти каже направо "искам те само за секс" ли? То се подразбира.

djipsito
03-14-2015, 18:33
Не се занимавай. Толкова ли няма момчета покрай теб, толкова ли си отчаяна за връзка, че се набиваш в такива филми с разтояния и лицемерие ?

yakuza_
03-14-2015, 20:43
Какво е чувството да си просто една поставка за фалоси?

Ins0mnia_
03-15-2015, 12:56
Какво не си разбрала? Момчето ясно е заявило с каква цел се занимава с теб.
И ще идва в твоя град, познай за какво?!?! :)
И след няколко дни,ще има тема под наслов - Той ме използва ...

LadyTerrible
03-16-2015, 15:58
Аз не мисля,че има какво да правиш.Ако искаш да си му играчка за секс доброволно-никой не може да ти помогне.Предполагам знаеш,че както си е говорил с твоята приятелка ,така си "говори" и с други мадами и ти не можеш да упражниш контрол над това.Зарязвай и бягай,такъв не ти трябва.