PDA

View Full Version : Помоооощ! Как да постъпя?



miglenamarkova
03-13-2015, 22:46
Здравейте, аз съм момиче почти на 16г. От тази година имаме ново момче в класа. В началото на годината, когато се срещнахме, аз скоро бях останала разочарована от друго момче. Проблема е, че, тъй като явно съм се оглеждала за такива, улових сигналите, че не съм му безразлична. И той ми харесваше, но тогава нямаше нищо повече. Малко по малко започнахме да се сближаваме. В един момент той също заподозря, че го харесвам и ме попита, дали е вярно. Аз не можах да го излъжа и си признах. Проблема беше, че в това време той си имаше гадже. Каза ми, че иска за сега да си останем приятели, а в бъдеще да стане нещо повече. Не съм сигурна дали искаше да ме отреже или просто ме помоли да го изчакам. Два месеца по-късно той скъса с приятелката си. Тогава станахме мн близки, прекарвахме цялото си време заедно. Прегръщаме се постоянно. В понеделник като се разделяхме даже ме целуна по челото. Проблема е , че в момента отново си има приятелка. На 25 февруари ми писа за сега да останем фр, но след месец ще сме нещо повече. Това за малко ме обнадежди, но във фб продължиха да пъкват снимки с приятелката му, с коментар колко мн я обича. На мен лично много ми се иска да бъдем заедно, но не искам да ставам причина да скъса с приятелката си, особено ако е щастлив с нея. От друга страна от една обща приятелка чух, че са си говорили за тва дали да не зареже гаджето си и, че се колебае. Моля ви дайте ми съвет, как да постъпя! Не е никак лесно да понеса всичко това, защото той не се държи така с другите си приятелки. Много тежко понасям факта, че ме прегръща, води се приятелска прегръдка, но и от негова страна усещам, че не е съвсем така. Та големия въпрос е да продължа ли да чакам, да се надявам и да търся контакти с него (каквито в никакъв случай не липсват) Или да си поговорим и да го помоля да се отдръпне и аз да направя същото, защото не знам още колко ще издържа да не мога да бъда с него, но и да не сме съвсем приятели. Благодаря предварително на всички отговорили и моля без подигравки! Предварително съжалявам, ако вече има такава тема, но не я намерих. Знам, че стана малко дългичко и ще се радвам, ако успеете да го прочетете цялото!

пп: Забравих да напиша, че ако се получи това ще е първото ми гадже и нямам никакъв опит, както и че до сега не съм изпитвала толкова силни чувства към никого.

nevermorevon
03-13-2015, 23:53
Бягай от такива "момчета"

HollyGolightly
03-14-2015, 01:51
Не се дръж като носната му кърпичка. Ако наистина има нещо повече към теб, нямаше вече 2ри път да го чакаш да скъса с поредната приятелка, а щеше да е с теб.
Той е нерешителен, а ти явно нямаш и грам достойнство да седиш и да го чакаш дали днес или утре ще зареже гадето си и дали този път ще станете нещо повече от просто приятели.

per-dead
03-14-2015, 08:02
Не се дръж като носната му кърпичка. Ако наистина има нещо повече към теб, нямаше вече 2ри път да го чакаш да скъса с поредната приятелка, а щеше да е с теб.
Той е нерешителен, а ти явно нямаш и грам достойнство да седиш и да го чакаш дали днес или утре ще зареже гадето си и дали този път ще станете нещо повече от просто приятели.

Взе ми думите от клавиатурата.

Azoria
03-14-2015, 09:23
Ти си му резерва. Съветвам те да си намериш някое друго момче,което ще те оценява. И да не задълбаваш толкова в чувства към такъв тип човек, който те прави на маймуна.

NomNomNom
03-14-2015, 10:46
"Сменяш другите жени, само мене не смени и какво от товаа. С мене правиш цял живот изневяра, не любов, докогаа докогаа "

:д :д

Соре , не се сдържах.

Игнорирай го и го заеби и има голям шанс да тръгне по теб.

RapExotic
03-14-2015, 18:26
Защо намирате за привлекателни момчета, които се държат като путки?

Ins0mnia_
03-15-2015, 13:01
Сега не те искал, обаче след 1 месец, точно в 22:22ч ще те иска....
Нали разбираш, че ако някой те харесва, не би ти казал подобна глупост.
Очевидно е, че си въъ френд зоната / а може, просто да си резерва?

Не се занимавай с него.Няма абсолютно никакъв смисъл, освен ако не те блазни идеята , да стоиш и да чакаш нещо,което може никога да не се случи.

miglenamarkova
04-06-2015, 20:28
Сега не те искал, обаче след 1 месец, точно в 22:22ч ще те иска....
Нали разбираш, че ако някой те харесва, не би ти казал подобна глупост.
Очевидно е, че си въъ френд зоната / а може, просто да си резерва?

Не се занимавай с него.Няма абсолютно никакъв смисъл, освен ако не те блазни идеята , да стоиш и да чакаш нещо,което може никога да не се случи. е тва е ясно. Ама става още по-объркано. Развитието е в следващата тема.

Julli_siatkowka
04-07-2015, 11:19
И аз бях в подобна ситуация...хлътнала по новия съученик,но както винаги не бях единствената...и така както си мислех че едно момиче ми е ДОБРА приятелка точно тя реши да му каже на същото това ново момче,което и аз харесвах, че го харесва и буквално ми заби нож в гърба,започвайки да излиза с него...а той от своя страна беше просто един скрит играч,момче което никога не може да избере страна и не знае какво иска...Нито нея,нито него ги уважавам като...хора...Хора,за които не си заслужава да се бориш,нито като за добра приятелка,нито като гадже(много я мразя тази дума,ей... :D )