PDA

View Full Version : Лесбийка съм !?



snopy
03-14-2015, 19:51
Здравейте! Преди 2 години разбрах че съм лесбийка. Има едно момиче от класа, към което преди не изпитвах никакви чувства и за мен беше като останалите момичета, но от скоро разбрах че съм влюбена в нея, не мога да сваля поглед от нея.Проблемът е, че тя не е лесбийка. Мега много искам да си намеря гадже но не познавам лесбийки, а пък и дори да се запозная с някоя не знам как да подходя. Казала съм на много малко хора че съм лесбийка и те го приеха нормално. Не знам какво да правя с живота си. Помогнете ми.

Stilniq_91
03-14-2015, 22:28
Zdravey snopy! Napalno te rabiram. Az otkrih che sum gei predi edna godina i osuznah, che sum vluben v nai- dobriq si priqtel. V 21 vek sme. Vinagi ima izhod. Moje da stanesh emo, te sa polovo neidentificirani. ne e dobra opciq. Drugiq variant e tvoqta lubov da stane lesbiika. Zamisli plan. Nameri momche, v koeto tq da se vlubi, no toi da q precaka i tq da se otkaje ot mujete, kato tova vsichkoto da e po tvoi plan. Taka moje da stane lesbiika. Pri men taka se poluchi.

RapExotic
03-15-2015, 16:08
Болни хора ..

LadyTerrible
03-16-2015, 15:49
На колко си,авторке?

VinDiesel
03-16-2015, 15:53
А как точно реши, че си лезбийка?

MonnyMonsterr
03-16-2015, 22:54
Stilniq_91 не е добре с главата. Не ти препоръчвам да го слушаш. Подходи към момичетата както нормално, както се прави при всички хора. Запознавате се, говорите си, опонавате се. Пробваш флиртове и ако човека отсреща отговаря с флирт просто продължаваш докато се получи нещо повече. Има доста лесбийки около теб, сигурна съм. Просто не ги познаваш защото и те вероятно не казват на всички (и нормално, де).

darkneesssss
03-16-2015, 23:25
Брех брех брех ,вече не знам какво да мисля за вас , не се ли възбуждате все още от мъжкия пол къде останахме ние съвсем ни изоставихте :Д

SheIsWolf
03-17-2015, 16:53
Брех брех брех ,вече не знам какво да мисля за вас , не се ли възбуждате все още от мъжкия пол къде останахме ние съвсем ни изоставихте :Д

Хахахаха :D


Авторке ,не се предавай!

MavenSorrow
03-17-2015, 16:59
Пусни си Ел Връзки и се учи как да познаеш жените, които са с различна ориентация от хетеро. Ако тя е, най-много да те раздуха, от което вярвай ми ще ти се доплаче. Децата са жестоки и не им пука за чувствата ти.

kaRamella
03-17-2015, 17:02
Nameri momche, v koeto tq da se vlubi, no toi da q precaka i tq da se otkaje ot mujete, kato tova vsichkoto da e po tvoi plan. Taka moje da stane lesbiika. Pri men taka se poluchi.
НЕ ! лесбийка/гей не се получава от дадена случка . Така се раждаш.

MavenSorrow
03-17-2015, 17:08
НЕ ! лесбийка/гей не се получава от дадена случка . Така се раждаш.

точно така!

789789789
03-17-2015, 19:28
Една седмица само на Вода и Здрав Секс и ще видим да ли ще изпитваш чуства към някое момиче...