PDA

View Full Version : Бели точици под главичката на пениса



mishkata99
03-15-2015, 09:12
Аз съм момче на 16 години и имам следния проблем.Преди 1 година забелязах малки точици под главичката на пениса. Реших че не е нищо сериозно и просто не им обърнах внимание. Нито изпитвам сърбеж около тази област, нито нищо. Просто си стоят там. Девствен съм и не мисля че някой ми ги е предал. Прочетох много статии, но нито една не оговори на моят въпрос. Какви са тези образувания и трябва ли да предприема мерки ?

yter
03-15-2015, 09:27
Преди 1 месец и аз забелязах,че имам такива точици под главичката и най отпред дето излиза урината.Притесних се и отидох на уролог прегледа ме е ми каза това е нормално това са нещо като рецептори за възбудимост.

mishkata99
03-15-2015, 09:46
Моите са само под главичката

вапрос
03-15-2015, 16:38
и аз от доста време имам подобни я прикачи снимка ама моите са кат пъпки ама нит ме сърбят нит нищо

draid
03-15-2015, 17:58
Ако се касае за такива по венеца на главичката, то по всяка вероятност са напълно нормални. Едно от латинските им наименования беше hirsuties coronae glandis ако не ме лъже паметта. Измежду хората са известни като pearly penile papules. Може да разровиш нета за да видиш за какво иде реч. Безвредни са, отстраняването им е не особено смислено, тъй като се появяват отново.