PDA

View Full Version : Дали има интерес?



Silviq99
03-15-2015, 10:46
Здравейте! Харесах си едно момче от моето училище, не сме в един клас, аз съм девети, а той 11-ти. В началото на годината забелязах, че когато се разминаваме ме гледаше с някакъв интерес и ме заинтригува. Започнах да отвръщам на погледите, известно време така се гледахме по коридорите. Ии след време го намерих във фейсбук, прие ме, но не сме си писали, лично на мен не ми се запознава чрез фейсбук :D След това когато ме видя в училище леко ме погледна и си обърна главата на страни. Имаше едно известно време през което не не ме поглеждаше или си обръщаше главата на друга страна, но ми казаха, че когато се обърна с гръб постоянно ме гледал :D Един ден реших просто да му се усмихвам лекичко, тогава той ме поглеждаше, извърташе глава, пак ме поглеждаше.:D Има моменти, в които сякъш нарочно ме отбягва, обърквам се :D Харесва ли ме или не? :D Как да постъпя?

VinDiesel
03-15-2015, 11:04
Срамежлив е, но те харесва.

bloodfrozen
03-15-2015, 11:29
Може пък и да си внушаваш.

Silviq99
03-15-2015, 11:34
Може пък и да си внушаваш.
Точно, затова съм объркана. Не знам какво по-точно да направя.

VinDiesel
03-15-2015, 12:18
Награби го с целувки, ще ти даде ясен отговор.

Ins0mnia_
03-15-2015, 12:31
Ако наистина те харесваше, щеше да ти го покаже.Тези погледи в коридора, не значат нищо.
Ние жените имаме уникалната способност, да виждаме неща, които всъщност не съществуват.

Silviq99
03-15-2015, 14:01
Ако наистина те харесваше, щеше да ти го покаже.Тези погледи в коридора, не значат нищо.
Ние жените имаме уникалната способност, да виждаме неща, които всъщност не съществуват.
Определено :D Но не знам, измислям ли си или не, но лошото е, че доста започна да ми харесва това момче, но нямам идея как да постъпя и дали изобщо има смисъл :D

RapExotic
03-15-2015, 16:22
Ще разбереш дали те харесва чак когато се запознаеш с него и излезете поне веднъж. Това да тълкуваш някакви погледи е детска работа.

djipsito
03-15-2015, 18:36
Във всяка параноя има истина. Що не го заговориш ?

Silviq99
03-15-2015, 19:15
Във всяка параноя има истина. Що не го заговориш ?

Странно ми е като цяло аз да го заговарям, а и никога не е сам, нямам идея какво да му кажа.

sladura89
03-15-2015, 21:49
Награби го с целувки, ще ти даде ясен отговор.

Ей това беше най-добрият отговор! ;) :)

sladura89
03-15-2015, 21:53
Ако наистина те харесваше, щеше да ти го покаже.Тези погледи в коридора, не значат нищо.
Ние жените имаме уникалната способност, да виждаме неща, които всъщност не съществуват.

Не е точно така има си момчета, които са срамежливи и притеснителни, а и на всичкото отгоре не разчитат знаците на момичетата тогава и да са харесали някое момиче няма как да и го покажат освен да я гледат! Знам от личен опит и аз бях така като малък даже и сега понякога и в някои ситуации се притеснявам! Забелязвам, че ако едно момиче не представлява никакъв интерес за мен мога да си говоря с нея без притеснение напълно нормално и отпуснато, обаче ако ми се струва някаква красива и симпатична и не ми е безразлична ей тогава как се сковавам и се притеснявам не е истина!

Ins0mnia_
03-16-2015, 08:21
Въпросът е в това,че няма никакви налични знаци, за това,че изпитва нещо към нея.
Не казвам,че задължително момчето трябва да направи първата крачка, напротив...
Съгласна съм,че има както срамежливи момичета, така и срамежливи момичета.

"ако ми се струва някаква красива и симпатична и не ми е безразлична ей тогава как се сковавам и се притеснявам " -а ето това например е сигурен знак,че момчето харесва момичето.Такива неща не остават незабелязани.:)

Към авторката - след като смяташ, че те харесва, но срамът му пречи - ти си на ход!
Нищо не губиш в крайна сметка.Ако смяташ,че фейсбук е добра предпоставка за лежерен разговор - пиши му.
По това как върви разговорът, ще разбереш дали те харесва или не.

Успех!

Silviq99
03-16-2015, 10:37
Да, и двамата сте прави. Няколко пъти забелязвам, че е идвал на местата, на които често и аз ходя. Не знам до колко това е някакъв знак :D Но като цяло искам да се запознаем най-накрая, но не ми се започва във фейсбук, а на живо през повечето време не е сам и няма как да го заговоря.

Ins0mnia_
03-16-2015, 10:51
На какви места се засичате? От там може да ви тръгне разговорът :)

Silviq99
03-16-2015, 11:24
Единствено в училище.И междучясията около училище :D

SheIsWolf
03-16-2015, 15:01
В познатата ми ситуация си.Гледа те ,защото има нещо интересно в теб.Пиши му.Кажи едно ''здравей''.Ако и двамата се срамувате ,повярвай ,нищо няма да стане.

Ins0mnia_
03-16-2015, 17:46
Не искаш да му пишеш и се срамуваш да го заговориш...Тогава?
Няма нищо лошо в това да му пишеш във феисбук, като за начало.Така няма да го има реалния контакт - очи в очи
и срамът и на двама ви ,няма да е спънка.

Silviq99-
03-16-2015, 18:13
Моят проблем всъщност не е толкова срамът, а това, че не ме гледа поради някакъв интерес към мен и ще се изложа :D Главно това ме сприра като цяло. :D

SHPAIdURmeN
03-16-2015, 21:36
Моят проблем всъщност не е толкова срамът, а това, че не ме гледа поради някакъв интерес към мен и ще се изложа :D Главно това ме сприра като цяло. :D

Филми и оправдания, направи това което досега над 5 пъти ти го повториха и точка по въпроса. Ще чакаме как са се развили нещата.