PDA

View Full Version : Защо всички момичета сте еднакви ?



Страници : [1] 2

BMWfan320d
03-15-2015, 12:37
Искам да попитам специално женската част от форума, а именно защо всички момичета сте еднакви, материалистки, тръгвате с някой грозен, плешив, брадясал, кекав, татуиран, напомпан, или пък кух като лейка, с мозък колкото грахово зрънце ? Защо ли, защото джоба му е дебел, нали все пак кара БМВ М 3-ка. А стойностните момчета, които са качество, а не количество, остават пренебрегнати, хубавите момичета не им обръщат внимание. Момчета, като мен, които са, умни, не пушат, не пият, облечени са добре, но явно това в днешно време не се харесва на момичетата. Казвам го всичкото това, защото съм на 20 години, и никога досега не съм имал приятелка, нито сериозна, нито несериозна, никаква. Ами то отговора е простичък - как да имам, като не ми е дебел джоба, като нямам ауди или бмв, а едно просто опелче, нямам айфон и съответно няма как да демонстрирам престиж, и затова явно не ми се е получавало с предните момичета, с които съм искал да стане нещо повече от приятелство. А вие какво мислите по въпроса ???
За себе си не мога да кажа, че съм грозен, нито пък беден, нито летя из облаците, както летят 90% от момичетата, просто съм си напълно обикновено момче, но винаги съм бил лишен от женско внимание, всичко е било само предмет на приятелство или някаква услуга. Излизам често с приятели и се обличам се добре, като моите наблюдения са, че красивите и хубави момичета ходят с някакви пълни минуси и злета, които пият и пушат, и се гордеят с това. Не вярвам защото са грозни, да нямат приятелки, но явно имат големи финансови възможности, и да, да не забравя, работят синове на бащите си. Все повече започвам да си мисля, че изпадам в някаква безизходица, понеже съм самотен, и винаги съм бил пренебрегван от женска страна, но явно съм толкова зле или пък съм много грозен, и просто няма как да се получат нещата.
Е, ще поработя малко, ще си купя ауди а8-ца и айфон, маркови дрехи и парфюм, и като стана мускулест и оформен с много пари, може би евентуално ще се получат нещата. Все пак има време дотогава, нали все още съм млад...

Ins0mnia_
03-15-2015, 12:49
Един от любимите ми въпроси :"Защо всички момичета/момчета са еднакви ?"
Замислял ли си се, че проблемът не е в парите, а в теб самия?
А може просто ти, да харесваш материално ориентирани момичета?

Не може да си на 20 години и да правиш такива генерални заключения, на базата на наблюдения и никакъв опит.
А на въпорсът ти - Всеки намира,това което търси :)

Ivaaaaa
03-15-2015, 13:11
ахахах, ти си олигофрен. виж си ника. а ти защо искаш непременно красиви момичета? спокооойно, не всички са материалистки. нали усещаш, че също спадаш към 'еднаквите', търсейки и стремейки се към повърхностното.

yakuza_
03-15-2015, 13:14
Да, липсата на самочувствие би привлякла доста момичета. Повечето латексови.

BMWfan320d
03-15-2015, 13:28
ахахах, ти си олигофрен. виж си ника. а ти защо искаш непременно красиви момичета? спокооойно, не всички са материалистки. нали усещаш, че също спадаш към 'еднаквите', търсейки и стремейки се към повърхностното.

аха, като ви кажат истината в очите и почвате с обидите, "ти си олигофрен", и по какво разбра, че съм олигофрен, ако може да ми обясниш?

Ivaaaaa
03-15-2015, 13:29
nali kazah, no tyi kato si oligofren, nyama kak da razberesh ) :

Ivaaaaa
03-15-2015, 13:29
istinata mi bil kazal :D

BMWfan320d
03-15-2015, 13:32
ти сигурно си поредната надута летяща в небесата кифла, айде отивай да си цъкаш на айфона тогава, нека другите да коментират по темата

Ivaaaaa
03-15-2015, 13:37
s takova /veroyatno/ neprikrito mislene i povedenie, sam si blamirash shansovete, sunshine

BMWfan320d
03-15-2015, 13:42
На български може ли, че нещо тази шльокавица не мога да я разчета, и спри да се правиш на интересна, моля те, такива като тебе ги знам на 1000000000000%

Ivaaaaa
03-15-2015, 13:44
okeiche
beemvefenche

heartshapedbox
03-15-2015, 13:45
Проблемът си е в теб, щом харесваш момичета, захласващи се по айфони и лъскави коли.

Corb1225
03-15-2015, 13:48
Айде у лево с генерализациите. След първото изречение спрях да чета, а дори не съм момиче.

Ivaaaaa
03-15-2015, 13:51
celta na jivota mu e da chuka nikoleta lozanova i da kara bmw ) :

BMWfan320d
03-15-2015, 13:53
брей как позна, ти да не си роднина на баба ванга случайно ? благодаря ти, сега вече знам коя да харесвам

Ivaaaaa
03-15-2015, 13:57
axa, baba mi e
a sa 50 kinta za analiza, tyi kato sym materialistka, a i life teacher-a ne razboti bezplatno ppc

jghgh
03-15-2015, 13:58
темата е фейк и от трол, то е ясно по отговорите.
ама все пак, някой някъде може да търси точно "защо всички момичета са еднакви" и да попадне на тая тема в гугъл, и ето отговор от мен, едно скромно момиче:

-не бъдете толкова негативни и сравняващи се с другите
-отдайте се на вашето си хоби и следвайте собствените си ценности; изградете си самочувствие на база на това кои сте ВИЕ и коя е ВАШАТА лична ценност като индивиди..
-премислете в какви среди движите
-премислете вкусовете си за жена защото те може да са тясно-свързани с това на какви типажи попадате
-спрете да пускате такива провокативни теми, щото няма някоя да ви кацне на рамото и да каже: ето виж ме, аз съм различна..


с тази нагласа дето някой постоянно трябва да ви опровергава вие реално показвате, че не искате да си отворите очите за други алтернативи, а искате да виждате само това, което ви е удобно на вас - сиреч: другите са виновни, аз съм невероятен, всички проблеми са вън от мен (било то у момичетата, у времето навън, у хороскопа и т.н.,само и не и у мен)


и гледайте преди всичко себе си, щото може би вие сте негативни, отблъскващи, или просто неприятни хора, до които никой не иска да се доближи, дори т.нар. "свестни" момичета

BMWfan320d
03-15-2015, 14:01
хаха днес май си взела и торбата с лафовете с тебе
иначе като ви кажат суровата истина в очите и почвате да хейтвате

xXxPETYAxXx
03-15-2015, 14:03
Бла-бла-бла. Купища изписани глупости. А ти, като искаш да имаш приятелка, какво направи по този въпрос, а?
Освен да се оплакваш и възмущаваш от женските, които са се хванали с някой тип, какво направи?
Някога минавало ли те е през ума, че тея пичове, които имат мацки до себе си освен да са обезпечени са направили и НЕЩО друго, с което да привлекат интереса на момичето до тях?!

BMWfan320d
03-15-2015, 14:11
Бла-бла-бла. Купища изписани глупости. А ти, като искаш да имаш приятелка, какво направи по този въпрос, а?
Освен да се оплакваш и възмущаваш от женските, които са се хванали с някой тип, какво направи?
Някога минавало ли те е през ума, че тея пичове, които имат мацки до себе си освен да са обезпечени са направили и НЕЩО друго, с което да привлекат интереса на момичето до тях?!

Каквото съм можел, съм го направил, то се е видяло, че в днешно време стойностните момчета са самотни, а красивите момичета тръгват с някви убитаци ? какво е това НЕЩО друго да й привлека интереса, да й сваля звезда или какво ?

Ivaaaaa
03-15-2015, 14:16
kupi i aifon

Sirona
03-15-2015, 14:17
Само на мен ли ми се наби в очите, че все красивите момичета това, красивите момичета онова....ми ти сам каза, че си нормално момче, тогава защо не си търсиш НОРМАЛНО момиче или държиш да е някакъв супремодел?

skate
03-15-2015, 14:18
пълен BULLSHIT

BMWfan320d
03-15-2015, 14:18
kupi i aifon

изчезни бе, паразит такъв...ти май не си човек да разбереш от дума ??

Ivaaaaa
03-15-2015, 14:19
''kato ti kajat surovata istina i pochvash da hate-ish''

BMWfan320d
03-15-2015, 14:19
пълен BULLSHIT

бургаската батка ин да хаус

skate
03-15-2015, 14:21
мн ясно кат им покажа трицепса,теракота и питбула и са сабличат моментално пред мен

BMWfan320d
03-15-2015, 14:23
''kato ti kajat surovata istina i pochvash da hate-ish''

това се отнасяше за тебе, ако все още не си разбрала

Ivaaaaa
03-15-2015, 14:25
ex, jalko. zaradi sravnitelno gramotnoto pisane, misleh che ne si tolkova baven ) :

BMWfan320d
03-15-2015, 14:27
ex, jalko. zaradi sravnitelno gramotnoto pisane, misleh che ne si tolkova baven ) :

не спираш с тъпите ти коментари ?! не, не съм бавен, ти копираш някакви неща и даваш тъпи коментари

BMWfan320d
03-15-2015, 14:30
Само на мен ли ми се наби в очите, че все красивите момичета това, красивите момичета онова....ми ти сам каза, че си нормално момче, тогава защо не си търсиш НОРМАЛНО момиче или държиш да е някакъв супремодел?

да съм споменал някъде супермодел

Corb1225
03-15-2015, 14:32
Не може да обвиняваш другите за собствените си неудачи. С този манталитет никое свястно момиче няма да ти обърне внимание и ще продължаваш да мислиш, че всички са еднакви. Успех.

paradosou
03-15-2015, 14:32
Нали знаете кое се нарича корупция в България?
Далавера, в която не участваш. ;)
Това е извадка от съвсем друг спор във форума, ама ако се нагласи към твоята тема ще стане нещо от типа 'Нали знаете кое се нарича меркантилност? Тип отношение, който ненавиждаш, докато някак не се озовеш в редиците на хората с дебели портфейли'.
Виждам, че и ти като повечето реагираш подчертано първосигнално като получиш критика и те наливат, вместо да помислиш дали пък няма известна частица резон, така че няма да залитам към крайности; целта на тоя форум не е такава. Както и да е де. Преди всичко - излез от циничния филм. Останеш ли там не само ще стигнеш дъното, ами е и силно вероятно да почнеш да го дълбаеш. Просто стойностните хора не си падат по предали се на грозното, товарещо течение примиренци. Не преувеличавам и не вкарвам излишно драма. Избий си схващането, че целият свят е сбъркан и за да те искат непременно трябва да разполагаш с финанси. Наистина. Мога със 120%-ова убеденост да ти кажа, че има достатъчно момичета, които биха се заинтригували от теб, дори финансите ти да са не средностатистически, а направо ниски. Това обаче само в случай че си харизматичен, че приемаш по-адекватно критиката и вероятно на първо по важност място - че знаеш на коя планета се намираш и с всички сили опитваш да излезеш от кофти положението си.
Знаеш ли колко теми като твоята съм виждала? Не само тук, ами на всевъзможни места в нета? Вярваш ли, че всички или дори повечето, които са ги пускали, са приятни, интелигентни хора, изключително привлекателни като характер и несправедливо отхвърляни? Аз силно се съмнявам.
Това ми е предложението общо-взето - смени си обкръжението, избягвай да заглеждаш предимно дискотечен тип принцеси, изкорени супер грешната склонност надменно да определяш хора на килограм, че даже и с проценти, и гледай основно себе си. Не в смисъл да проявяваш титаничен егоцентризъм, разбира се. Претръпни към недоволствата на егото и си задай въпроса кои схващания не са ти съвсем ок - примерно би ли си легнал с обвързано момиче с великия довод 'Ако не съм аз, някой друг ще се възползва', би ли излъгал за нещо съществено, имаш ли сколнност ВСЕ да пренебрегваш чувствата и емоциите на другите, приятел в пълния смисъл на думата ли си... Помъдрей, дяволите го взели xD. Далеч съм от това да пиша с цел обида, но... в момента ти пък си адски далеч от уравновесените, реагиращи ок спрямо действителността момчета. Както и да е за втори път. Веднага добавям, че само да разбереш къде си слаб няма да е достатъчно - естествено трябва и доста да се работи по ошлайфането на проблематичните черти + би било голям бонус да развиеш още повече хубавите качества, които така или иначе притежаваш.
В заключение - виждам, че не ти липсват и излишни ограничения. Забрави идеята, че момче или въобще човек, който пие веднъж на 2 седмици и от време на време пуши, е второ качество. Крайно тъпо е, а и много клиширано, характерно за малките, които си обещават никога да не бъдат лоши каки и батковци 8-). Всичко това ти го казва непушач, момиче, което дори към кафето не е пристрастено... прави си сметката. Извън конкретиката на така неречените пороци - отвори се за хората, спри да ги класифицираш, още по-малко пък по някакви маловажни признаци, гледай по-цялостно. Не е важно кой през колко легла е минал, пуши ли, пие ли, има ли книжка, стреми ли се към милиони... Единственото съществено е какъв му е характерът, може ли да му се разчита, има ли стандарт спрямо обкръжението си, противопоставя ли се на трудностите, или му е по-лесно да обвинява съдбата...
Айде, успех с намирането на момиче :).

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 14:36
да съм споменал някъде супермодел

напротив, представяш си някакви сервитьорки с полички.... а ти по потник и татуси ли се връткаш?
търси, търси, ходи и в чужбина, само да не ти е тва целта на живота

ива, остави момчето бе

sl1nceetoo
03-15-2015, 14:38
Претендираш, че си умен, но само глупак би написал такава тема.
Дано си фейк.

BMWfan320d
03-15-2015, 14:40
да, умен съм, и нарочно написах шибаната тема, защото се изнервям много често напоследък от ей такива надути кифли, реших да видя вашето мнение

skate
03-15-2015, 14:41
аз съм потресен

BMWfan320d
03-15-2015, 14:43
аз съм потресен

аз също

Sirona
03-15-2015, 14:45
да съм споменал някъде супермодел

Аз просто ти казах какво ми направи впечатление в писанките ти. Иначе прочети и осмисли какво ти е написал paradosou. Всички сме попадали в тъмни моменти, важното е да успеем да излезем от тях. Това, че все още не си намерил подходящо момиче далеч, не означава, че всички са еднакви и, че няма някое като за теб. :)

skate
03-15-2015, 14:45
на себе си ли?

BMWfan320d
03-15-2015, 14:48
Аз просто ти казах какво ми направи впечатление в писанките ти. Иначе прочети и осмисли какво ти е написал paradosou. Всички сме попадали в тъмни моменти, важното е да успеем да излезем от тях. Това, че все още не си намерил подходящо момиче далеч, не означава, че всички са еднакви и, че няма някое като за теб. :)

дано да е така,както казваш, макар, че силно ме съмнява, като ги гледам как всичките летят из облаците, да взема и аз ли да полетя малко, незнам..

BMWfan320d
03-15-2015, 14:48
на себе си ли?

не, на такива малоумни коментари като твоите

Corb1225
03-15-2015, 14:53
Ми кво да ти кажа, човек? Лягай и умирай направо. Как се живее с такъв негативизъм? Уверявам те, че има хора в много по-тежко положение от твоето, но не са хвърлили кърпата.

Sirona
03-15-2015, 14:54
дано да е така,както казваш, макар, че силно ме съмнява, като ги гледам как всичките летят из облаците, да взема и аз ли да полетя малко, незнам..

Е недей да си такъв песимист де :D И какво точно имаш предвид под летят из облаците? (защото за мен това е синоним на мечтател и не виждам кое му е лошото на това...)

BMWfan320d
03-15-2015, 14:56
Е недей да си такъв песимист де :D И какво точно имаш предвид под летят из облаците? (защото за мен това е синоним на мечтател и не виждам кое му е лошото на това...)

Ами надути са, такива са, с високо самочувствие на основата на едно голямо НИЩО, просто не искат да си признаят, че са си съвсем обикновени...

paradosou
03-15-2015, 14:59
...Идеално, вместо да вникнеш в малко по-добронамерените коментари, ти продължаваш да се заяждаш с потребители.

jghgh
03-15-2015, 14:59
на човека му се тролва или му се умира, или и двете

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 15:02
авторе, може ли да ми опишеш опитите си за запознанство с момиче?

BMWfan320d
03-15-2015, 15:02
...Идеално, вместо да вникнеш в малко по-добронамерените коментари, ти продължаваш да се заяждаш с потребители.

на теб специално ти вникнах в коментара, доста изчерпателен отговор, благодаря !

Sirona
03-15-2015, 15:04
Ами надути са, такива са, с високо самочувствие на основата на едно голямо НИЩО, просто не искат да си признаят, че са си съвсем обикновени...

Ясно...ами не обръщай внимание на този тип момичета и готово. Каза, че си на 20 - значи или тъкмо си влязал в уни или работиш (а може и двете), ами огледай се, със сигурност сред колежките ти има свестни момичета. Но пред тях недей да обясняваш как всички момичета са еднакви, кифли и т.н...дръж се приятелски, шегувай се и току виж ти излязъл късмета :)

BMWfan320d
03-15-2015, 15:04
авторе, може ли да ми опишеш опитите си за запознанство с момиче?

какви опити бе, човек, аз ти говоря, че при самото запознанство в процеса на разговора се големеят, или се правят на заети

paradosou
03-15-2015, 15:05
И аз допусках че троли 8-). Ако вярно е така, очевидно напразно съм писала. Ако не троли, още по-очевидно не е розово.

BMWfan320d
03-15-2015, 15:08
какво тролене ви гони пък вас, много почнахте да влизате във филма май май

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 15:08
какви опити бе, човек, аз ти говоря, че при самото запознанство в процеса на разговора се големеят, или се правят на заети

е добре , как. с колко момичета си пробвал


да, аз също съм срамежлив но знам, че проблемът си е мой ... а ти си трол

BMWfan320d
03-15-2015, 15:10
троловете са на филмите бе, човек, аз съм самотно момче на този етап...

Ivaaaaa
03-15-2015, 15:13
какви опити бе, човек, аз ти говоря, че при самото запознанство в процеса на разговора се големеят, или се правят на заети

pitat te dali imash bmw li?

BMWfan320d
03-15-2015, 15:14
pitat te dali imash bmw li?

ти нали беше изчезнала? кой пак те накара да влезеш ?

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 15:15
http://vbox7.com/play:6eea7613fc

Ivaaaaa
03-15-2015, 15:17
ти нали беше изчезнала? кой пак те накара да влезеш ?

gledah biatlon shtom tolkova te interesuva. tam davat bmw-ta na nai-dobrite po zabravih koi pokazatel /seriozno/. syshtoto i v ski byaganeto za sprint. moje da se probvash

BMWfan320d
03-15-2015, 15:18
gledah biatlon shtom tolkova te interesuva. tam davat bmw-ta na nai-dobrite po zabravih koi pokazatel /seriozno/. syshtoto i v ski byaganeto za sprint. moje da se probvash

еййй къциии, много смешни лафове пусна днес, как го правиш ? сигурно ти е талант

NomNomNom
03-15-2015, 15:21
Вместо да мрънкаш, си вдигни задника и ходи да работиш за бмв, ние какво сме ти виновни тука :д Все едно да ревне някоя сега - оо мъжете харесвате само големи цици и стегнати дупета, няма ли нормални мъже - хем не е истина, хем оплакване, хем завист, няма що.
Може и да е трол, само метнах око отгоре-отгоре

Ivaaaaa
03-15-2015, 15:24
еййй къциии, много смешни лафове пусна днес, как го правиш ? сигурно ти е талант

ot aifona mi vyrvyat.
radvai se, che masovkata haresva bmwta, che ako beshe bentley shteshe da poluchish panicheska ataka

BMWfan320d
03-15-2015, 15:26
ot aifona mi vyrvyat.
radvai se, che masovkata haresva bmwta, che ako beshe bentley shteshe da poluchish panicheska ataka

много ги разбираш колите, да не би случайно приятелят ти да има бентли

Ivaaaaa
03-15-2015, 15:29
shto, iskash da te vodi na mol4e li? ne si negov tip

BMWfan320d
03-15-2015, 15:30
ей пак оригиналничиш, отивай в комиците, ще им вдигнеш рейтинга до небето !!!

Ivaaaaa
03-15-2015, 15:33
tvoyat obraz e estestveno komichen. imash po-golyam shans. toku-vij ti dali nyakoi lev za bmw

Corb1225
03-15-2015, 15:45
...Идеално, вместо да вникнеш в малко по-добронамерените коментари, ти продължаваш да се заяждаш с потребители.
Хората, които му дават съвети и се опитват да му повдигнат духа, летели в облаците и били надути :lol:. Някои хора заслужават да си стоят в дупката, в която се намират, защото не желаят да се променят и не позволяват да им се помогне. Тоя ми напомня на следната ситуация: Някакъв човек си върви по пътя (няма значение мъж или жена) и вижда как съпруг бие съпругата си. Намесва с идеята да помогне, но вместо да му благодари, жената го напада словесно.

BMWfan320d
03-15-2015, 15:52
ти май не разбра много много за кои ставаше въпрос, които летяха из облаците ...........

sl1nceetoo
03-15-2015, 15:53
Надценил си се. Ако ти самият беше свестен, отдавна щеше да си намерил момичето си, а и дори да не си- нямаше да търсиш вината в меркантилността и външни явления, който не зависят от теб, а в себе си, ама ти си прост. Коментарите ти го показват.

Corb1225
03-15-2015, 15:53
ти май не разбра много много за кои ставаше въпрос, които летяха из облаците ...........
Еми изразявай се по-ясно, не мога да гадая.

dreamwalker
03-15-2015, 15:54
Учиш ли?
Работиш ли?
Какво учиш/работиш?

paradosou
03-15-2015, 15:59
Не се палете излишно. Като тая тема е имало много и наистина е пълна безсмислица впрягането.

dreamwalker
03-15-2015, 16:03
Не се палете излишно. Като тая тема е имало много и наистина е пълна безсмислица впрягането.

Забавно е.

789789789
03-15-2015, 16:09
Да донякъде си прав, днешно време момичетата са кифли, а тези по-които си падат са абсолютни дришльовци.. навън са Модерни, вкъщи мизерни.... Живеят от кредити после се плачат от високи лихфи....

Има много момичета които няма да ти обърнат внимание на теб/ на мен/ и на други просто защото не те познават и са свикнали да общуват само в един Кръг от приятели, и всеки извън него шансовете да го огрее са малки...

трябва да рискуваш, да пробваш с една с друга, ако не стане променяш нещо в себе си, пак пробваш, Ако си упорит ще стане...

dreamwalker
03-15-2015, 16:12
Да донякъде си прав, днешно време момичетата са кифли, а тези по-които си падат са абсолютни дришльовци.. навън са Модерни, вкъщи мизерни.... Живеят от кредити после се плачат от високи лихфи....

Има много момичета които няма да ти обърнат внимание на теб/ на мен/ и на други просто защото не те познават и са свикнали да общуват само в един Кръг от приятели, и всеки извън него шансовете да го огрее са малки...

трябва да рискуваш, да пробваш с една с друга, ако не стане променяш нещо в себе си, пак пробваш, Ако си упорит ще стане...

Мога от раз да ти изброя поне 20 момичета, първите за които ще се сетя, които:

1. не спадат към определения от теб тип.

2. са едни от най-интелигентните, ведри, добронамерени хора, които познавам.

paradosou
03-15-2015, 16:14
^аз чак 20 не мога, но се намират достатъчно със сигурност :)

Bomber
03-15-2015, 16:15
аха, като ви кажат истината в очите и почвате с обидите
Посмях се добре,истината бил казал много пък знаеш ти каква истината.
Тя ти каза че си олигофрен поради други причини.

а именно защо всички момичета сте еднакви
И как разбра че всички момичета са еднакви,да не би да познаваш всички момичета.
Въпроса не е във това дали ти е дебел джоба или нe.
Проблема се крие във теб самия,опитал ли си да заговориш момиче,ако не си опитай.
Момичето няма да падне от небето право в ръцете.
Ти като не предприемаш някакви действия

dreamwalker
03-15-2015, 16:20
Като за начало е добре да почнеш да гледаш на "момичетата" като личности, а не като някакъв обект.

789789789
03-15-2015, 16:22
Мога от раз да ти изброя поне 20 момичета, първите за които ще се сетя, които:

1. не спадат към определения от теб тип.

2. са едни от най-интелигентните, ведри, добронамерени хора, които познавам.


Изпуснал съм една думичка : днешно време ПОВЕЧЕТО момичета са кифли/

paradosou
03-15-2015, 16:24
Не са повечето момичета кифли, други са масово срещаните бъгове, но нека не влизам и аз във високомерния тон :).

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 16:26
^аз чак 20 не мога, но се намират достатъчно със сигурност :)

дриймчето в библиотеката ходи и от там

paradosou
03-15-2015, 16:29
дриймчето в библиотеката ходи и от там
Сигурно вкарваш шега, ама... айде да не намесваме темата за книгите. Много се преекспонира 8-).

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 16:33
е що да е шега бре, днешно време е чудо да срешнеш човек, който чете (като изключим учебници) и библиотеките фалират.. А това занимание изключително много обогатява освен речника, но и съзнанието, морала и тнт

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 16:34
та това, че в книжарницата ходят начетени хора

789789789
03-15-2015, 16:35
добре може и да греша, но си признайте,че като не познавате дадено момче/мъж и той ви заговори без да знаете какви са неговите намерения бихте го изгледали все едно е някъв кретен защото се опитал просто... и не бихте му да ли шанс просто защото не го познавате.

kalpazanka
03-15-2015, 16:35
Щото не можем да си изкараме сами и пукнат лев и разчитаме на някой 20годишен спрельо да ни води насам-натам и да ни даде посока в живота.

Отдавна не ми се беше повдигало от тема, браво за постижението.

Auriss
03-15-2015, 16:46
Не са повечето момичета кифли, други са масово срещаните бъгове, но нека не влизам и аз във високомерния тон :).

ще се изтропаш и ще се изнижеш по терлици

виж колко неподобаващо на дама поведение демонстрираш. Излей си душата - любопитно ми е пък на мен мнението на високомерното парадосу

Auriss
03-15-2015, 16:48
е що да е шега бре, днешно време е чудо да срешнеш човек, който чете (като изключим учебници) и библиотеките фалират.. А това занимание изключително много обогатява освен речника, но и съзнанието, морала и тнт

математиката е безполезна ; политическата философия е западна пропаганда
присмял се хърбел

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 16:50
математиката е безполезна ; политическата философия е западна пропаганда
присмял се хърбел

де3ба с твоята математика и америка за България :Д

Auriss
03-15-2015, 16:54
препоръчай някоя книга, климатронче :)
климатроничето май ценностната му система почива върхи предизборни флаери на БСП. Пак е начетено момчето, де. Или поне така си мисли

HollyGolightly
03-15-2015, 16:56
http://www.reactiongifs.us/wp-content/uploads/2013/05/popcorn_danny_devito.gif

LoadRunner
03-15-2015, 17:00
Отдавна подозирах че във форума е пълно с перверзни пенсионерски столкъри, само ми го затвърждаваш :д
и ме плашиш

RapExotic
03-15-2015, 17:02
Ами надути са, такива са, с високо самочувствие на основата на едно голямо НИЩО, просто не искат да си признаят, че са си съвсем обикновени...

А да си се замислял кой им помпи самочувствието? Точно ние - момчетата. Защото когато 50 човека ти казват колко си умна, красива, добра, права във всяко едно отношение, готина, с хубав задник, и т.н., макар, че е очевидно, че не си, с една единствена цел - да си легнат с теб, то ти наистина започваш да си мислиш, че си такава.

А колкото до темата - явно имаш сериозен проблем със сдържането на емоциите си и негативните мисли. Както сам каза - не си беден, имаш кола, обличаш се хубаво.. Значи проблемът не е във финансовите ти възможности, а в мисленето ти.

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 17:05
препоръчай някоя книга, климатронче :)
климатроничето май ценностната му система почива върхи предизборни флаери на БСП. Пак е начетено момчето, де. Или поне така си мисли

Хахах. Ей маймун поздрави :Д
https://www.youtube.com/watch?v=2nB2NqbeBtk

DarkTemplar
03-15-2015, 17:08
Това е извадка от съвсем друг спор във форума
Ако ми плащаха за всеки мой цитат, досега да съм станал милионер. 8-)

Auriss
03-15-2015, 17:08
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jofNR_WkoCE#t=42
поздрави

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 17:10
Оууу като се появи аурса и веднага след него подкрепление си вика тигара -поздрав https://www.youtube.com/watch?v=F8EB0dBLYa0

Auriss
03-15-2015, 17:12
дае на повикване ми е - драскам СМС и веднага се отзовава да борим пролетариата

paradosou
03-15-2015, 17:13
ще се изтропаш и ще се изнижеш по терлици
виж колко неподобаващо на дама поведение демонстрираш. Излей си душата - любопитно ми е пък на мен мнението на високомерното парадосу
хахахаха, ще ти пиша лично после :)
klimatronik, и за четенето ще кажа по-късно

Ivaaaaa
03-15-2015, 17:14
има ли фенове на м пауъра и стив джообс

DarkTemplar
03-15-2015, 17:15
дае на повикване ми е - драскам СМС и веднага се отзовава да борим пролетариата
хахахахахаха

Всеки път щом се засечем в някоя тема, гемията се привежда в бойна готовност. :D


има ли фенове на м пауъра и стив джообс
Apple Watch sucks. ;)

LoadRunner
03-15-2015, 17:16
тука има фенове само на М**

789789789
03-15-2015, 17:18
https://40.media.tumblr.com/7a9c871433204c9ecca241244becbf51/tumblr_nkp5b0kXDl1sor003o1_500.jpg

СЛОЧАЕНОС НЕ МИСЛА???

HollyGolightly
03-15-2015, 17:20
https://40.media.tumblr.com/7a9c871433204c9ecca241244becbf51/tumblr_nkp5b0kXDl1sor003o1_500.jpg

СЛОЧАЕНОС НЕ МИСЛА???
Е бива ли да си толкова неграмотен, и не говоря само за това ти мнение, а за всички твои в тази тема? Нищо чудно, че и ти си от мрънкащите за липса на нормални момичета, никое нормално няма да се захване с човек, който едно изречение правилно не може да напише. Същото се отнася и за автора, който е много "умен"

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 17:23
Е бива ли да си толкова неграмотен, и не говоря само за това ти мнение, а за всички твои в тази тема? Нищо чудно, че и ти си от мрънкащите за липса на нормални момичета, никое нормално няма да се захване с човек, който едно изречение правилно не може да напише. Същото се отнася и за автора, който е много "умен"

пред Е има запетайакаа

Auriss
03-15-2015, 17:25
,Е бива ли ?

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 17:25
а така

Ivaaaaa
03-15-2015, 17:28
https://40.media.tumblr.com/7a9c871433204c9ecca241244becbf51/tumblr_nkp5b0kXDl1sor003o1_500.jpg

СЛОЧАЕНОС НЕ МИСЛА???

тва е фейк, НО да приемем, че е истина. ами, тъпчото е дебелакът, който се оставя да бъде използван от едрогърдата мадама. мразя клишета и поговорки, но не е виновен тоя, който яде баницата.. и тн.
тъжно е, че може би наистина в реала има такива жалки комплексарчета, които приемат момиченцата/жените за парче месо или може би аксесоар, знам ли.

HollyGolightly
03-15-2015, 17:32
пред Е има запетайакаа
Климатик, аз имам 2 причини да не пиша правилно, твоето извинение за неграмотността ти какво е?

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 17:33
не се оправдавай сега

DarkTemplar
03-15-2015, 17:36
твоето извинение за неграмотността ти какво е?
Липса на достатъчен интелектуален капацитет и стремеж да борави с думи, които очевидно не разбира.

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 17:39
дам, тигара едвам успява да ни пише на разбираем език тъй като борави с терминология на непостижимо високо ниво за нас :(

DarkTemplar
03-15-2015, 17:40
Не, просто ти си непостижимо спрял. ;)

anonymous708973
03-15-2015, 17:41
Намерил кой да пропагандира четенето на книги :lol:

HollyGolightly
03-15-2015, 17:41
дам, тигара едвам успява да ни пише на разбираем език тъй като борави с терминология на непостижимо високо ниво за нас :(
да, друго си е дори тигър да не знаеш как се пише

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 17:45
да, друго си е дори тигър да не знаеш как се пише

искаш да обидя величествено животно, за да затрия и без това застрашената му популация? ужс

HollyGolightly
03-15-2015, 17:51
искаш да обидя величествено животно, за да затрия и без това застрашената му популация? ужс
за малко и да ти повярвам, че толкова много умисъл си вложил в този си пост

golemiq_korab_minava
03-15-2015, 17:53
сибирския тигър е потаен хищник

dreamwalker
03-15-2015, 18:48
тука има фенове само на М**

Кажи, моля те.

ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.

BMWfan320d
03-15-2015, 19:55
има ли фенове на м пауъра и стив джообс

ти си сбъркана в централния процесор нещо, ходи се лекувай...

789789789
03-15-2015, 20:04
Е бива ли да си толкова неграмотен, и не говоря само за това ти мнение, а за всички твои в тази тема? Нищо чудно, че и ти си от мрънкащите за липса на нормални момичета, никое нормално няма да се захване с човек, който едно изречение правилно не може да напише. Същото се отнася и за автора, който е много "умен"

Деградирал/а идиот.. като нз защо го пиша това "СЛОЧАЕНОС НЕ МИСЛА" моля не ме коментирай... Ако толкова те интересува може да напишеш същото в YOUTUBE и да видиш за какво става въпрос, това,че не си информиран/a за последните популярни клипчета с цел "ИРОНИЯ" на подобни Хора и действия НЕ МЕ ПРАВИ НЕГРАМОТЕН...

И грамотността на един човек не се изразява в това да пише правилно в някакъв форум, защото вдешно време всеки пише набързо а през лаптоп, а през компютър, таблет,смартфон и не гледа за грешки... Но коментар за неграмотност би направил само човек който търси внимание и то в ФОРУМ за Тинейджъри - т.е. КОМПЛЕКСАР...

dreamwalker
03-15-2015, 20:06
Успокой страстите.

ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.

789789789
03-15-2015, 20:29
Само тъпи изказвания... и какво се опитвате да остроумничите като вкарвате някакви клеширани фрази и то на чужд език...

HollyGolightly
03-15-2015, 20:30
Деградирал/а идиот.. като нз защо го пиша това "СЛОЧАЕНОС НЕ МИСЛА" моля не ме коментирай... Ако толкова те интересува може да напишеш същото в YOUTUBE и да видиш за какво става въпрос, това,че не си информиран/a за последните популярни клипчета с цел "ИРОНИЯ" на подобни Хора и действия НЕ МЕ ПРАВИ НЕГРАМОТЕН...

И грамотността на един човек не се изразява в това да пише правилно в някакъв форум, защото вдешно време всеки пише набързо а през лаптоп, а през компютър, таблет,смартфон и не гледа за грешки... Но коментар за неграмотност би направил само човек който търси внимание и то в ФОРУМ за Тинейджъри - т.е. КОМПЛЕКСАР...
Както казах, коментарът ми не се отнася само до този ти пост. За сметка на това, ти просто потвърди това, което бях написала :) Нищо чудно, че си без приятелка, неграмотен и злобен, страхотна комбинация.

edit: ако си грамотен и знаеш как се пишат думите, няма да те интересува дали си във форум, фейсбук или на тест по литература, ти ще си ги пишеш така, както трябва

789789789
03-15-2015, 21:08
няма какво да споря с "интернет учител"..

dreamwalker
03-15-2015, 21:10
няма какво да споря с "интернет учител"..

Тогава недей.

ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.
ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.
ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.
ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.
ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.
ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.
ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.

789789789
03-15-2015, 21:21
Нещо по-умно ще измислиш ли или това ти е капацитета, оо да вие черпите вдъхновения от чичко гугъл ахахахах... 1500+ мнения смятай за какво говорим.

sladura89
03-15-2015, 22:12
то се е видяло, че в днешно време стойностните момчета са самотни, а красивите момичета тръгват с някви убитаци

Това нещо колкото пъти си го повториш си го задаваш като програма и точно и това ти се случва, промени си мисленето и може би и да имаш някакъв прогрес, освен това не гледай само красотата в момичетата, а търси стойностната както ти го наричаш щом се е хванала с някой, само защото бил богат и имал хубава кола това не е стойностно момиче, те дефакто харесват парите, а не самият човек, а сигурен ли си, че ти трябват такива! Ще срещнеш някоя, която те харесва заради теб самият, а не заради материалните ти придобивки както е казано за всеки влак си има пътници, но когато човек мисли негативно му се случват лоши неща, когато мисли положително му се случват хубавите и така! Успех! :)
П.П. Между другото и аз навремето си задавах това като програма та знам ли може и още да ме държи от преди, а може и да се е махнала!

dreamwalker
03-15-2015, 22:52
Нещо по-умно ще измислиш ли или това ти е капацитета, оо да вие черпите вдъхновения от чичко гугъл ахахахах... 1500+ мнения смятай за какво говорим.

Това за моята особа ли се отнася, вестгот?

Ти на 10 години ли си, моето момче?

Температура ли имаш? Бълнуваш.

VinDiesel
03-15-2015, 23:38
Ако си харесаш някоя наточена, като от корица на списание, а ти не приличаш на човек, нещата няма как да се случат.
Не слагай всички под общ знаменател, не всички са такива. И не се сърди на женската аудитория, това че си нямал приятелка, си е само и единствено твой проблем.

tori
03-16-2015, 06:10
Недей си взема БМВ или Ауди, Мерцедес избери. Може да ти е набор или по-дърт от теб, но Мерцедеса си е Мерцедес.

NomNomNom
03-16-2015, 06:15
^ един от колегите ми има, не е стар (не е от онези праисторическите ) , 'ма пак се оплаква, че 19ки не връзват :д ( майтапи се де )

tori
03-16-2015, 06:20
Хахах, кофти. Не знам дали за него или за колата е по-кофти, но кофти. Щото един себеуважаващ се Мечо иска женски задници по седалките и женски крака по таблото.

Ins0mnia_
03-16-2015, 08:36
Авторе, защо не отделиш време на това, как ти възприемаш себе си и какво искаш от живота?
От пост-а ти лъха неувереност,самосъжаление и гняв.
Съгласна съм, че има такива момичета, но не можеш да теглиш чертата и да слагаш всички, под общ знаменател.

Докато смяташ,че всички са еднакви, няма да откриеш тази,която е изключение от правилото ти.

paradosou
03-16-2015, 12:02
Климатроник, да разводня още малко - би било тъпо да споря; четенето наистина може да даде много, вкл. нещата, които споменаваш. Не ми харесва обаче склонността на някои да го възвеличават почти до панацея на развития интелект и 'свестността' (не визирам теб). Не съм човекът който ще определя коя книга е стойностна, ама все пак... има значение и към какво посягаш. Както беше споменала Лейди, ако ще четеш нюансите или нищо, то по-добре да е нищо 8-). Срещат си се някакви хора, които четат; отделно четенето само по себе си не гарантира прогрес и както можеш четейки да си интелигентен, така е съвсем възможно и да принадлежиш повече към заблудените души. За протокола - 2 от най-осъзнатите момчета, които познавам, са далече от заклетите фенове на художествената литература и може да се каже, че почти нямат опит с нея, ама пак са грамотни, имат амбиция и пр. ...Просто дълбаят основно в изследвания, и то не всеки ден, както може да се предположи.

SheIsWolf
03-16-2015, 15:42
Може би искаш твърде много.Има и нормални хора ,които биха те харесали.Въпрос на време е да откриеш някой!

golemiq_korab_minava
03-16-2015, 17:57
Климатроник, да разводня още малко - би било тъпо да споря; четенето наистина може да даде много, вкл. нещата, които споменаваш. Не ми харесва обаче склонността на някои да го възвеличават почти до панацея на развития интелект и 'свестността' (не визирам теб). Не съм човекът който ще определя коя книга е стойностна, ама все пак... има значение и към какво посягаш. Както беше споменала Лейди, ако ще четеш нюансите или нищо, то по-добре да е нищо 8-). Срещат си се някакви хора, които четат; отделно четенето само по себе си не гарантира прогрес и както можеш четейки да си интелигентен, така е съвсем възможно и да принадлежиш повече към заблудените души. За протокола - 2 от най-осъзнатите момчета, които познавам, са далече от заклетите фенове на художествената литература и може да се каже, че почти нямат опит с нея, ама пак са грамотни, имат амбиция и пр. ...Просто дълбаят основно в изследвания, и то не всеки ден, както може да се предположи.

,Е . , . ама разбира се.
Четенето само на художествени творби няма да те направи образована в дадена специалност, дори е вредно според мен. Но не можеш да отречеш, че ти обогатява общата култура и ти помага на в най-различни мисловни отношения.
ТАй де, аз нйе чета достатъчно, което не е мн хубаво.
Един филм по натионал джиографик е само 1/1000 от една книга на неговата тематика, така че само с гледане не става. Ти може да си умна, но с четенето ще ти дойде още един +.
Трябва да имаш мярка, да съчетаваш равномерно решенията си.

Auriss
03-16-2015, 18:34
,E така ,е :)

DarkTemplar
03-16-2015, 18:39
Четенето на художествена литература според него е вредно, но обогатява общата култура и помага в най-различни мисловни отношения.

Силна логика. ;]

Fisherman
03-16-2015, 18:43
чакай бе мен,темата не се казва "защо всички момчета ядете толкова" за да коментираш

tori
03-16-2015, 19:24
Както беше споменала Лейди, ако ще четеш нюансите или нищо, то по-добре да е нищо 8-).
Понеже току-що свърших с „Нещата, на които не ни учат в училище“, ще си позволя да кажа, че ако имах избор между това и нюансите, бих дала точно нюансите на децата си.

an7raks
03-16-2015, 19:29
женски крака по таблото.
Понамирисва на счупени крачета...

golemiq_korab_minava
03-16-2015, 19:31
Четенето на художествена литература според него е вредно, но обогатява общата култура и помага в най-различни мисловни отношения.

Силна логика. ;]

ти май не можеш да четеш. или не знаеш какво означава ''само''

DarkTemplar
03-16-2015, 19:32
Понеже току-що свърших с „Нещата, на които не ни учат в училище“, ще си позволя да кажа, че ако имах избор межну това и нюансите, бих дала точно нюансите на децата си.
толкова ли е зле произведението на г-н Конрад?


ти май не можеш да четеш. или не знаеш какво означава ''само''
Не бе, обясни ми как нещо едновременно може да е вредно и да обогатява общата култура и да ъпгрейдва мисловно човек.

paradosou
03-16-2015, 19:37
Момчета, карате ме да отварям съкровищницата със скрити иконки
:smt043 :smt043

golemiq_korab_minava
03-16-2015, 19:38
толкова ли е зле произведението на г-н Конрад?


Не бе, обясни ми как нещо едновременно може да е вредно и да обогатява общата култура и да ъпгрейдва мисловно човек.
ами ти ако ядеш САМО козунак как ще се почувстваш?

DarkTemplar
03-16-2015, 19:40
Не ми говори за козунаци, а дай някакво обяснение на думите си.

golemiq_korab_minava
03-16-2015, 19:47
,
Трябва да имаш мярка, да съчетаваш равномерно решенията си.

По-ясен пример от козунка няма как да ти изкарам.
Това все едно да четеш една книга всяка година и всеки ден
действия в едни варанти са полезни, в други вредни. не само от количствен показател.

tori
03-16-2015, 19:49
Понамирисва на счупени крачета...
Хахах, явно на някоя, която не се е къпала от четири високосни години.


толкова ли е зле произведението на г-н Конрад?
Как да ти кажа, толкова е бозаво и Капитан-Очевиден-ско, че няма накъде повече. Разбиранията му са като на петокласник. Пише като петокласник, най-вече.


Не ми говори за козунаци, а дай някакво обяснение на думите си.
Оптимист.

DarkTemplar
03-16-2015, 20:06
Кофти за децата, които са се излъгали да си купят книгата му.

anonymous708973
03-16-2015, 20:07
Момчета, карате ме да отварям съкровищницата със скрити иконки
:smt043 :smt043

Откъде???
Имам ненормална нужда от фейспалм понякога!!

tori
03-16-2015, 20:09
Кофти за децата, които са се излъгали да си купят книгата му.
Говори ми. Имам чувството, че тия десет кинта, които аверката ми е дала за книгата, биха били най-използваеми ако ги беше дала за кутии Дюрекс, поне да не се размножава.

paradosou
03-16-2015, 21:03
Откъде???
Имам ненормална нужда от фейспалм понякога!!
гугъл и пишеш "тийнпроблем емотикони"

LoadRunner
03-16-2015, 21:18
:smt031

VinDiesel
03-16-2015, 21:44
гугъл и пишеш "тийнпроблем емотикони"

Има и по лесен вариант: http://www.teenproblem.net/forum/misc.php?do=showsmilies

MonnyMonsterr
03-16-2015, 22:27
Момичетата съвсем не са еднакви. Просто ти не знаеш къде да търсиш или все попадаш на "еднаквите". Това, че едно момиче ходи с някой "грозник" не значи, че за нея той е грозен. Това, че някоя ходи с по-богат от нея не значи, че задължително е материалистка. Това, че някоя е предпочела друг пред теб също не значи че го иска защото е по-богат или по-красив. Не казвам, че няма момичета, които търсят пари и престиж. Но има и много нормални момичета, които също като теб искат да си намерят свестен приятел.

И аз мога да кажа "всички мъже са з*дници и искат само секс", но не е редно да слагаме всички под общ знаменател. И едно малко уточнение - повечето свестни момичета са заети точно защото са свестни и са успяли да задържат човека до тях.

AssholeForever
03-17-2015, 09:00
Проблема си е в него. Аз имам приятел, който и той се има за свястно момче. Това, че се държи ужасТТТТно без да се усеща и не може да го проумее си е негов проблем, а не проблем на момичетата. Аз имам BMW, iPhone и приятелка от 4 години, но когато тръгнах с нея тези неща ги нямах и тя е била с мен винаги независимо от това, че нямах кола или смартфон, когато всички други мой приятели имаха. Всичко е до отношение в 80% от случаите. Винаги ще има момичета и момчета, които търсят материалното в една връзка.

lovelemons97
03-17-2015, 20:44
Е, ще поработя малко, ще си купя ауди а8-ца и айфон, маркови дрехи и парфюм, и като стана мускулест и оформен с много пари, може би евентуално ще се получат нещата. Все пак има време дотогава, нали все още съм млад...
Момента, в който и ти се превръщаш в така нареченият материалист.
Щом има и момичета, които не се влияят от телефоните и колите просто се целиш към тях.
А може би проблема ти е, че искаш да имаш айфон, за да дойдат материалистките понеже очевидно те вълнуват.

sladura89
03-22-2015, 02:43
Не знам брато аз си мислех, че са различни, ама след дълги опити в един сайт и пускане на 400-500 писма установявам, че май има нещо вярно в теорията ти за еднаквостта на жените! :)

sladura89
03-22-2015, 02:44
И то да беше само в него и в колко други сайтове съм писал и резултатите са на лице винаги едни и същи независимо какво пишат, че търсят то резултата е еднакъв! :) :) :)

darkneesssss
03-22-2015, 17:40
Не знам брато аз си мислех, че са различни, ама след дълги опити в един сайт и пускане на 400-500 писма установявам, че май има нещо вярно в теорията ти за еднаквостта на жените! :)

Те са го казали любовта на мъжа минава през стомаха ,а на жената през банкомата , така че реално бъди с нагласата да си търсиш скъпо платена домашна прислужница и готвачка :) . Иначе проблема е и в теб , промени средата на търсене излез заговори случайна ако не стана с първата ще стане с поне една от първите 20 , не мисля ,че всички са еднакви просто попадаш на материалистки .

dreamwalker
03-22-2015, 17:51
Не знам брато аз си мислех, че са различни, ама след дълги опити в един сайт и пускане на 400-500 писма установявам, че май има нещо вярно в теорията ти за еднаквостта на жените! :)

http://25.media.tumblr.com/a6b9fdca5f1ea067e17e6795b0719a97/tumblr_mhg7r3wavH1r5lye1o1_500.gif

tori
03-22-2015, 18:29
Ужас, мислех, че тая тема е умряла отдавна.

Corb1225
03-22-2015, 18:31
Не знам брато аз си мислех, че са различни, ама след дълги опити в един сайт и пускане на 400-500 писма установявам, че май има нещо вярно в теорията ти за еднаквостта на жените! :)
А ти помисли ли за секунда, че може би, само може би, проблема би могъл да е в теб?

sladura89
03-22-2015, 23:29
Ужас, мислех, че тая тема е умряла отдавна.

Хаха такава тема като тази не може да умре! ;)

sladura89
03-22-2015, 23:31
А ти помисли ли за секунда, че може би, само може би, проблема би могъл да е в теб?

Защо да е в мен какво ми е! Прав, здрав, красив, умен! Освен това не лъжа, а съм директен не обичам овъртанията нямам проблеми аз! Проблеми имат тези дето едно пишат, второ казват, трето вършат и обикновено профилите са такива търсят нещо, ама дефакто се оказва, че не го търсят само така си пише! :)

ForzaFelipe
03-23-2015, 00:19
Без да чета темата ми е ясно какви тъпни е писано... Не всички момичета са еднакви, нито всички момчета са еднакви...Това е глупав стереотип измислен от момченца и момиченца който са спечени, грозни, тъпи и не могат да привлекат вниманието на противоположния пол. Жалко е хората да продължавате да се самозалъгвате, че ако пишеш на 10-100-1000 момичета/момчета и при всичките се получи едно и също, да продължавате да смятате, че проблема е в друг освен във вас!

Всички ей такива дето се жалвате само сте еднакви, едно и също нещо, не можете да предложите нищо ново на противоположния пол и накрая се жалвате как те са били "всичките еднакви"...

Препоръчвам ви вместо да търсите вина в другите, да се хванете да откриете вашия проблем, това ви го казва човек не по различен от вас, но поне знам, че проблема е в мен и се стремя аз да се променя. Препоръчвам ви да направите същото, защото след 10 години ще се жалвате по абсолютно същия начин, а никой няма да ви е виновен ;)

espada
03-23-2015, 00:36
Не знам брато аз си мислех, че са различни, ама след дълги опити в един сайт и пускане на 400-500 писма установявам, че май има нещо вярно в теорията ти за еднаквостта на жените! :)

Гроздето понякога е кисело. Имай малко чест и достойнство.

tori
03-23-2015, 04:48
Хаха такава тема като тази не може да умре! ;)
Ти ш ми кажеш!

jghgh
03-23-2015, 06:43
Няма недостъпни жени, има мъже zdr kak si

anonymous708973
03-23-2015, 06:57
Няма недостъпни жени, има мъже zdr kak si

:lol: :lol: :lol:

Или asl pls 8-)

golemiq_korab_minava
03-23-2015, 08:17
еднакви са всички

всички искаме секс
всички се размножаваме

всички сме прости

с някои изключения

sladura89
03-23-2015, 09:20
Няма недостъпни жени, има мъже zdr kak si

Със сигурност не подхождам така! Нито пиша на маймуница нито пък пиша това направо си питам каквото трябва, ама не става нещо!


Гроздето понякога е кисело. Имай малко чест и достойнство.
Този израз и аз съм го употребявал много пъти, ама какво пък никога не е късно да го употребят и срещу теб! :D

sladura89
03-23-2015, 09:22
еднакви са всички

всички искаме секс
всички се размножаваме

всички сме прости

с някои изключения

Да всички искат, но като им пишеш си траят и се крият къде е тогава желанието! :)


:lol: :lol: :lol:

Или asl pls 8-)

Времето на IRC доста отдавна отмина! :lol:

sladura89
03-23-2015, 09:23
Най-вероятно не всички са еднакви все пак имаме 4 милярда жени, но поне на тия на които пиша явно са такива! :)

LadyDi
03-23-2015, 09:37
Защо да е в мен какво ми е! Прав, здрав, красив, умен!
Мама ли ти го казва това?

yakuza_
03-23-2015, 09:43
защо тая тема още не е закл :lol:
лейди се е размекнала ;/

LadyDi
03-23-2015, 09:48
Сега я видях. Още чета :cool:

skatew
03-23-2015, 09:53
Няма недостъпни жени, има мъже zdr kak si

ahahah

ForzaFelipe
03-23-2015, 11:08
Няма недостъпни жени, има мъже zdr kak si

ХАХАХАХАХАХА :lo: :lol: :lol:

Мисля че темата вече може да се затваря :lol:

dreamwalker
03-23-2015, 12:30
Най-вероятно не всички са еднакви все пак имаме 4 милярда жени, но поне на тия на които пиша явно са такива! :)

Ти май си човек с изключително разнообразни интереси.

anonymous708973
03-23-2015, 12:46
Със сигурност не подхождам така! Нито пиша на маймуница нито пък пиша това направо си питам каквото трябва, ама не става нещо!


Викаш, ти такъв умен и конкретен, пишеш си направо "искаш ли да правим секс?", щото ся няма да Овъртаме, пък те не ти връзват, срамота, измамнички!

sl1nceetoo
03-23-2015, 12:47
Преди да се заключи (ако се заключи), моля отдолу да се извади цитатчето на "sladura", в което пише, че тема като тази- няма как да умре. ^.^ щото сигурно е много дълбокомислена...

dreamwalker
03-23-2015, 12:58
Преди да се заключи (ако се заключи), моля отдолу да се извади цитатчето на "sladura", в което пише, че тема като тази- няма как да умре. ^.^ щото сигурно е много дълбокомислена...

Той самия е голям мислител. Слагам го след Сартр в личната си йерархия на философите.

golemiq_korab_minava
03-23-2015, 14:39
то пък какво прече, ясно, точно и безкомпромисно да си кажеш - искаш ли да те чукам ковро? :Д

sladura89
03-23-2015, 14:40
Преди да се заключи (ако се заключи), моля отдолу да се извади цитатчето на "sladura", в което пише, че тема като тази- няма как да умре. ^.^ щото сигурно е много дълбокомислена...

О благодаря за тази чест! :)


Той самия е голям мислител. Слагам го след Сартр в личната си йерархия на философите.
Ами много хора са ми го казвали та благодаря за компимента! ;)

dreamwalker
03-23-2015, 14:41
О благодаря за тази чест! :)


Ами много хора са ми го казвали та благодаря за компимента! ;)

Солен, имаш лично съобщение.

П.П. Изключително съм впечатлена от плебейските ти ценности.

sladura89
03-23-2015, 14:45
Викаш, ти такъв умен и конкретен, пишеш си направо "искаш ли да правим секс?", щото ся няма да Овъртаме, пък те не ти връзват, срамота, измамнички!

Мхм пак грешно ме разбираш и пак ми напъхваш думи в устата дето не съм казал! Аз принципно ги питам дали се интересуват от неангажираща връзка и то предимно на жени, които са си написали на профила, че търсят това и ги питам какви изисквания има за партньор! Сега все пак говорим за неангажираща връзка, а не за сериозна, че да почваме да овъртаме пък да ходиме насам натам, по кафета, та това, та онова, тук нещата се случват някак по-опростено! Ако не желае поне да пише НЕ това мълчание си е доста кофти и неприятно! :)


то пък какво прече, ясно, точно и безкомпромисно да си кажеш - искаш ли да те чукам ковро? :Д

Ем то и в това няма нищо лошо! Като ги лъжат, защо ги лъжат, като им кажат истината, ама защо ми казваш истината, а как в крайна сметка трябва да се подходи не разбирам някой да ми обясни не съм жена та не разбирам! ;)

dreamwalker
03-23-2015, 14:46
Мхм пак грешно ме разбираш и пак ми напъхваш думи в устата дето не съм казал! Аз принципно ги питам дали се интересуват от неангажираща връзка и то предимно на жени, които са си написали на профила, че търсят това и ги питам какви изисквания има за партньор! Сега все пак говорим за неангажираща връзка, а не за сериозна, че да почваме да овъртаме пък да ходиме насам натам по кафета, та това, та онова, тук нещата се случват някак по-опродтено! Ако не желае поне да пише НЕ това мълчание си е доста кофти и неприятно! :)



Ем то и в това няма нищо лошо! Като ги лъжат, защо ги лъжат, като им кажат истината, ама защо ми казваш истината, а как в крайна сметка трябва да се подходи не разбирам някой да ми обясни не съм жена та не разбирам! ;)

Мога да си представя каква жена би бил.

http://hothardware.com/newsimages/Item25887/Picard-Facepalm.jpg

sladura89
03-23-2015, 14:52
Мама ли ти го казва това?

Защо някой трябва да ми го казва, аз да не би да не се забелязвам какъв съм! Или хората покрай мен да не би и те да не забелязват какъв съм?
А човек, който обича себе си и се цени няма как да започне да си вади лоши качества или да се обижда естествено е да гледа положителните! :)
Та пак на въпроса какво ми е, че да не ми връзват никой не може да отговори нали? :)
П.П. Нито съм някакъв злобен, нито негативен, нито пък някой дето лети в облаците и се надува!

Corb1225
03-23-2015, 14:52
Защо да е в мен какво ми е! Прав, здрав, красив, умен! Освен това не лъжа, а съм директен не обичам овъртанията нямам проблеми аз! Проблеми имат тези дето едно пишат, второ казват, трето вършат и обикновено профилите са такива търсят нещо, ама дефакто се оказва, че не го търсят само така си пише! :)
С това самочувствие би трябвало да чукаш денонощно на почивки. Не мога да гадая какъв ти е проблема, но щом не ти се получава, значи имаш някаква фундаментална липса. Пробвай ей тоя сaйт (http://hotornot.com/). Това е платформа, която се свързва с фейсбука ти и там можеш да оценяваш момичета с "да" и "не", съответно те също. Ако с някое момиче взаимно сте си казали "да", ви "свързва" и вече може да си чатите. Доста по-лесно стават нещата с момиче, което вече те е харесало на снимка.

dreamwalker
03-23-2015, 14:55
С това самочувствие би трябвало да чукаш денонощно на почивки. Не мога да гадая какъв ти е проблема, но щом не ти се получава, значи имаш някаква фундаментална липса. Пробвай ей тоя сaйт (http://hotornot.com/). Това е платформа, която се свързва с фейсбука ти и там можеш да оценяваш момичета с "да" и "не", съответно те също. Ако с някое момиче взаимно сте си казали "да", ви "свързва" и вече може да си чатите. Доста по-лесно стават нещата с момиче, което вече те е харесало на снимка.

Крас и Помпей са тук, липсва Цезар.

golemiq_korab_minava
03-23-2015, 14:57
Мхм пак грешно ме разбираш и пак ми напъхваш думи в устата дето не съм казал! Аз принципно ги питам дали се интересуват от неангажираща връзка и то предимно на жени, които са си написали на профила, че търсят това и ги питам какви изисквания има за партньор! Сега все пак говорим за неангажираща връзка, а не за сериозна, че да почваме да овъртаме пък да ходиме насам натам, по кафета, та това, та онова, тук нещата се случват някак по-опростено! Ако не желае поне да пише НЕ това мълчание си е доста кофти и неприятно! :)



Ем то и в това няма нищо лошо! Като ги лъжат, защо ги лъжат, като им кажат истината, ама защо ми казваш истината, а как в крайна сметка трябва да се подходи не разбирам някой да ми обясни не съм жена та не разбирам! ;)

Абе не съм си писал още сайтове за запознанства. Някак си ме е срам, то е леш вътре. Но предполагам повечето регистрирани го правят ей така на майтап. Да си пишат глезотии, тъпотии и глупости като в детската градина.. Ти от своя страна изведнъж се явяваш, пропускаш изброените действия и кат босс им нареждаш. Тва е, те просто искат по-нежно, по-разкършено. Все пак нали знаеш, че вероятността да срещенеш някой мислещ човек в такъв форум е нулева?
Как разбирам, че повечето момичета пишещи там са кифли? Ами като отворя да видя какво представляват регистрираните момчета...

sladura89
03-23-2015, 14:57
С това самочувствие би трябвало да чукаш денонощно на почивки. Не мога да гадая какъв ти е проблема, но щом не ти се получава, значи имаш някаква фундаментална липса. Пробвай ей тоя сaйт (http://hotornot.com/). Това е платформа, която се свързва с фейсбука ти и там можеш да оценяваш момичета с "да" и "не", съответно те също. Ако с някое момиче взаимно сте си казали "да", ви "свързва" и вече може да си чатите. Доста по-лесно стават нещата с момиче, което вече те е харесало на снимка.

Благодаря ти ще пробвам! :)

sladura89
03-23-2015, 14:59
Абе не съм си писъл още сайтове за запознанства. Някак си ме е срам, то е леш вътре. Но предполагам повечето регистрирани го правят ей така на майтап. Да си пишат глезотии, тъпотии и глупости като в детската градина.. Ти от своя страна изведнъж се явяваш, пропускаш изброените действия и кат босс им нареждаш. Тва е, те просто искат по-нежно, по-разкършено. Все пак нали знаеш, че вероятността да срещенеш някой мислещ човек в такъв форум е нулева?
Как разбирам, че повечето момичета пишещи там са кифли? Ами като отворя да видя какво представляват регистрираните момчета...

Е аз на никого нищо не заповядвам, а само питам! Нормално е поне на 100-тната да имаш някакъв резултат, а там не та не! :)

sladura89
03-23-2015, 15:16
Corb1225 Те в това приложение са от хубава по-хубава дано излезне нещо благодаря още веднъж! :)

jghgh
03-23-2015, 15:40
sladura фейк ли е?лейди?


сладур, коя зодия си бе, момче? 8-)

LadyDi
03-23-2015, 15:47
Та пак на въпроса какво ми е, че да не ми връзват никой не може да отговори нали? :)
П.П. Нито съм някакъв злобен, нито негативен, нито пък някой дето лети в облаците и се надува!
Ако беше красив, щяха да ти връзват.
А ако беше умен, щеше да знаеш защо не го правят...

sladura89
03-24-2015, 02:02
Ако беше красив, щяха да ти връзват.
А ако беше умен, щеше да знаеш защо не го правят...

Красив съм забелязвам, че ме заглеждат, но всичко приключва със заглеждането! А пък това дали си умен няма общо с това да разбираш женската логика и знаци! Може човек да е гений и нищо да не разбира от жени! :)

sladura89
03-24-2015, 02:03
sladura фейк ли е?лейди?


сладур, коя зодия си бе, момче? 8-)

Какво е това фейк?
Ами риби съм. А ти?

skatew
03-24-2015, 03:57
А ти? да подчертая запитването:Д

LadyDi
03-24-2015, 06:07
Какво е това фейк?

jghgh, това не отговаря ли на запитването ти? :)

jghgh
03-24-2015, 09:14
не мога да преценя още, наистина. is this real world...




рак съм, сладура 8-)
спешно ти трябва да се заземиш малко. повярвай ми, ако отвсякъде те режат, нещо не е ок в теб

skatew
03-24-2015, 09:21
оо, раче ли бе :Д яко

sladura89
03-24-2015, 09:27
не мога да преценя още, наистина. is this real world...




рак съм, сладура 8-)
спешно ти трябва да се заземиш малко. повярвай ми, ако отвсякъде те режат, нещо не е ок в теб

Особено с раците се разбирам много, в повечето случаи все едно се познавам с човека от години! :)
Ами проблема е, че не знам кое е това дето не е ок, нито защо ме режат, но надявам се да намеря причината! ;)

golemiq_korab_minava
03-24-2015, 09:45
ооо намерихте се водните приятели :д

102
03-24-2015, 09:56
Ако беше красив, щяха да ти връзват.
А ако беше умен, щеше да знаеш защо не го правят...

мъдрата

LadyDi
03-24-2015, 12:50
мъдрата

Така е. Ползвайте, докато съветите ми са безплатни.

dreamwalker
03-24-2015, 15:34
Красив съм забелязвам, че ме заглеждат, но всичко приключва със заглеждането! А пък това дали си умен няма общо с това да разбираш женската логика и знаци! Може човек да е гений и нищо да не разбира от жени! :)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

Аз оставам с впечатлението, че не можеш да се похвалиш нито с едното, нито с другото.

sladura89
03-24-2015, 18:14
Аз оставам с впечатлението, че не можеш да се похвалиш нито с едното, нито с другото.

Ти си оставай с каквото искаш впечатление слабо ме вълнува твоето мнение! :)

sladura89
03-24-2015, 18:14
.

dreamwalker
03-24-2015, 18:20
Ти си оставай с каквото искаш впечатление слабо ме вълнува твоето мнение! :)

В такъв случай мога да го изразявам с чиста съвест.

espada
03-24-2015, 19:21
Много лоша кака е дреамвалкер-а! :(

dreamwalker
03-24-2015, 19:31
Много лоша кака е дреамвалкер-а! :(

Много.

Killed a few puppies today.

espada
03-24-2015, 19:36
FemaleEyes уби ли го? sick puppy-то

dreamwalker
03-24-2015, 19:37
FemaleEyes уби ли го?

Не.

sladura89
03-24-2015, 22:08
В такъв случай мога да го изразявам с чиста съвест.

Ами всеки има право да изразява мнението си свободно, свободна страна сме. Всеки има право да мисли каквото иска, това си е неговата истина успех! ;)

RapExotic
03-25-2015, 12:11
Ами проблема е, че не знам кое е това дето не е ок, нито защо ме режат, но надявам се да намеря причината! ;)

Ето я причината: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/574596-%D0%97%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%B8-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%B2-%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D 0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D 1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%28%D0%B7%D0%B0-sladura89%29

sladura89
03-25-2015, 17:11
Да това ми е пределно ясно, ама има и сайтове, които не са чак толкова извратени като този! И като ги попиташ по нормален начин и то за нещо, което сами са написали, че търсят на профила си и те мълчат и нищо не казват поне едно красиво НЕ да кажат! :D

LoadRunner
03-25-2015, 18:12
не отговарят да, щото разни долнопробни идиоти им вдигат самочувствието чрез добре познатото мазнене и умилкване

sladura89
03-25-2015, 19:27
не отговарят да, щото разни долнопробни идиоти им вдигат самочувствието чрез добре познатото мазнене и умилкване

И аз съм на същото мнение! :)

dreamwalker
03-25-2015, 19:29
И аз съм на същото мнение! :)

Sarcasm.

LoadRunner, good one! :lol:

DarkTemplar
03-25-2015, 19:30
В сайтовете за запознанства принципно преобладават хората с ниска самооценка и не особено добри социални умения. Другите са проститутки/жигола или хомосексуални. Твърде рядко се срещат нормални хора и те пак имат сериозни бъгове, просто ги прикриват по-добре.

Интелектуалното ниво също е доста занижено.

sladura89
03-25-2015, 19:39
В сайтовете за запознанства принципно преобладават хората с ниска самооценка и не особено добри социални умения. Другите са проститутки/жигола или хомосексуални. Твърде рядко се срещат нормални хора и те пак имат сериозни бъгове, просто ги прикриват по-добре.

Интелектуалното ниво също е доста занижено.

Така мислим днес, но преди 11 години всеки пишеше от сайт за запознанства и се смяташе за нормален и модерен! :D
А пък и дори и така да е това не пречи на едно момиче и едно момче с лоши социални умения на улицата да се запознаят в сайта и след това да се срещнат! Има и друг вариант, човека примерно е много зает учи и работи и няма време да търси нови хора по улицата и кафетата и решава да се регистрира в сайт за запознанства за да си увеличи шансовете за запознанства с нови хора! :)
П.П. За интелектуалното ниво не съм съгласен, зависи на какъв ще попаднеш! :)

LoadRunner
03-25-2015, 19:40
Лъжеш се, като по- малък да кажем преди 3-5 години и като бях студент съм излизал с поне 10 момичета може би и повече, с нито едно не си останах приятел, 2 съм водил в нас а в една се бях влюбил..2 години траеше.
(Всичките бяха от аха)

LoadRunner
03-25-2015, 19:43
Иначе да, запознанствата от сайтове са кофти, никога не потръгват.

DarkTemplar
03-25-2015, 19:48
Така мислим днес, но преди 11 години всеки пишеше от сайт за запознанства и се смяташе за нормален и модерен! :D
А пък и дори и така да е това не пречи на едно момиче и едно момче с лоши социални умения на улицата да се запознаят в сайта и след това да се срещнат! Има и друг вариант, човека примерно е много зает учи и работи и няма време да търси нови хора по улицата и кафетата и решава да се регистрира в сайт за запознанства за да си увеличи шансовете за запознанства с нови хора! :)
П.П. За интелектуалното ниво не съм съгласен, зависи на какъв ще попаднеш! :)
За 11 години доста неща се променят. И в реалния живот, и във виртуалното пространство (което е някакво криво огледало точно на реалния живот).

Когато човекът учи и работи, обикновено среща половинката си покрай ученето или работата.

За интелектуалното ниво - ако съдим по теб...

LoadRunner
03-25-2015, 19:53
Когато човекът учи и работи, обикновено среща половинката си покрай ученето или работата.


Тия запознанства и тия с общите познати и също гаджосвания само в кръга на компанията са ми най най гадни на мен.
Никога не можеш да скриеш нищо от никой така, винаги всеки знае всичко за тебе.
Друго си е спонтанното случайно запознанство. Тогава наистина е тръпкаво.

sladura89
03-25-2015, 19:53
Лъжеш се, като по- малък да кажем преди 3-5 години и като бях студент съм излизал с поне 10 момичета може би и повече, с нито едно не си останах приятел, 2 съм водил в нас а в една се бях влюбил..2 години траеше.
(Всичките бяха от аха)

Браво и как постигна така желаният резултат да ти отговорят на писмото? :)

sladura89
03-25-2015, 19:56
За интелектуалното ниво - ако съдим по теб...

Аз съм си много добре това, че не ме разбираш не значи, че не съм интелектуален, ама остави ме сега мен всеки човек е индивидуален и различен, няма 2-ма еднакви човека какво остава да слагаме всички под общ знаменател това е пълен абсурд! Това, че се е регистрирал в сайт за запознанства не го прави половин човек все пак този човек не е виртуален, а реален от плът и кръв! :)

an7raks
03-25-2015, 19:57
Има и друг вариант, човека примерно е много зает учи и работи и няма време да търси нови хора по улицата и кафетата и решава да се регистрира в сайт за запознанства за да си увеличи шансовете за запознанства с нови хора! :)


Не се залъгвай... Ти, ако нямаш време да се запознаеш с момиче на работа/в училище/в университет/ в кафе, то как ще имаш време да пишеш в разни сайтове и евентуално после да се занимаваш с някое момиче на живо, щото това е идеята, нали?

sladura89
03-25-2015, 19:59
Тия запознанства и тия с общите познати и също гаджосвания само в кръга на компанията са ми най най гадни на мен.
Никога не можеш да скриеш нищо от никой така, винаги всеки знае всичко за тебе.
Друго си е спонтанното случайно запознанство. Тогава наистина е тръпкаво.

Тук отново сме на едно мнение! Освен това нека добавим, че от сайт за запознанства може да се запознаеш с човек, който в реални социални условия би могъл и никога да не го срещнеш! :)

sladura89
03-25-2015, 20:02
Не се залъгвай... Ти, ако нямаш време да се запознаеш с момиче на работа/в училище/в университет/ в кафе, то как ще имаш време да пишеш в разни сайтове и евентуално после да се занимаваш с някое момиче на живо, щото това е идеята, нали?

Ами идеята е, че човека може да иска да се запознае с момиче, което не е от социалното му обкръжение работа, училище и с което да нямат общи познати или пък си допадат по характер, но примерно го разбират в последствие след като малко са си пописали в сайта, а иначе на живо няма да знае с коя си допада коя какво харесва, както хората си пишат интересите на сайта, а и може да се притеснява на живо да заговори някоя, защото няма да знае дали ще си допаднат, докато ако са си писали видяли са, че имат много общи интереси и теми за разговор то ледът се разчупва и след това на живо е доста по-лесно! :)

DarkTemplar
03-25-2015, 20:07
Тия запознанства и тия с общите познати и също гаджосвания само в кръга на компанията са ми най най гадни на мен.
Никога не можеш да скриеш нищо от никой така, винаги всеки знае всичко за тебе.
Друго си е спонтанното случайно запознанство. Тогава наистина е тръпкаво.
Не знам хубави ли са, лоши ли са, но обикновено от тях произлизат най-устойчивите връзки. Най-малкото, защото добиваш по-преки и задълбочени впечатления за човека и характера му в различни житейски ситуации.

И никъде не е казано, че трябва да сте от една компания. Може да се срещнете на служебно или учебно събитие, да сте колеги от различни отдели на дадена фирма (особено ако е по-голяма), или да се запознаете покрай общи колеги/познати, варианти много.


Аз съм си много добре това, че не ме разбираш не значи, че не съм интелектуален, ама остави ме сега мен всеки човек е индивидуален и различен, няма 2-ма еднакви човека какво остава да слагаме всички под общ знаменател това е пълен абсурд! Това, че се е регистрирал в сайт за запознанства не го прави половин човек все пак този човек не е виртуален, а реален от плът и кръв! :)
Напротив, разбирам те напълно. Чел съм достатъчно от "размислите и страстите" ти. Засичал съм те и в друг форум, където пак се оплакваше от липса на женско внимание и го играеше злочестия сваляч, който отчаяно се мъчи да "забие" нещо женско. Там пишеха по-зрели потребители, но реакцията им беше същата. Това твоето ми бие на диагноза.

an7raks
03-25-2015, 20:08
За времето, за което ще опознаеш едно момиче през интернет, ще опознаеш 10 на живо...

sladura89
03-25-2015, 20:12
Напротив, разбирам те напълно. Чел съм достатъчно от "размислите и страстите" ти. Засичал съм те и в друг форум, където пак се оплакваше от липса на женско внимание и го играеше злочестия сваляч, който отчаяно се мъчи да "забие" нещо женско. Там пишеха по-зрели потребители, но реакцията им беше същата. Това твоето ми бие на диагноза.

Може би ме бъркаш с някого! :)


За времето, за което ще опознаеш едно момиче през интернет, ще опознаеш 10 на живо...

Това е така, защото тези от нета на 200 една ти отговаря и обикновено е отрицателно! :D
А на живо ще опознаеш 10, ако знаеш как да ги сваляш иначе, ако си притеснителен няма да успееш да заговориш нито една! :)

DarkTemplar
03-25-2015, 20:15
Може би ме бъркаш с някого! :)
Да, в българското виртуално пространство има милиони хора, които се пишат sladura89, играят го отчаяни виртуални Дон Жуани и разправят на всички колко са учудени, че не им върви във виртуалните свалки, търсейки съчувствие и съвети.

LoadRunner
03-25-2015, 20:16
Аз от аха съм излизал с много красиви момичета, така че това, че всички са гадни външно и вътрешно не важи, повечето са такива но си има нормало изглеждащи (за психо състоянието немога да споря много понеже само с 1 съм поддържал връзка). Имам мнение обаче че всички бяха леки жени с 2-3 изключения. Пак казвам че беше преди сега нито знам нито съм и търсил, но определено има много лесни жени в тия сайтове. Относно как са ми отговаряли това е глупав въпрос защото всеки си говори по различен начин, не може да очакваш съвети и да копираш някой от типа- какво да и напиша? ами тя ми отговори, после кво да пиша? тя каза еди кво си ами после кво да и напиша :д и тнт никога не съм писал здр как си щото и за мене е тъпо хаха

DarkTemplar
03-25-2015, 20:17
С това постоянно мрънкане, неумение на приемаш критиката (дори когато е градивна) и очевидна неувереност няма как да привлечеш никоя жена, нито във виртуалния, нито в реалния свят.

Приеми го като приятелски съвет.

sladura89
03-25-2015, 20:17
Това твоето ми бие на диагноза.

Диагнозите се поставят от обществото от хора като заклеймят даден човек и то само и единствено понеже не могат да го разберат, но нека не забравяме, че гениите също не могат да бъдат разбрани от обикновения човек! Тесла и Айнщайн са смятани от хората за луди, понеже не са ги разбирали, но 100 години по късно обществото ги смята за гении изпреварили с векове останалото общество! ;)

sladura89
03-25-2015, 20:20
Да, в българското виртуално пространство има милиони хора, които се пишат sladura89, играят го отчаяни виртуални Дон Жуани и разправят на всички колко са учудени, че не им върви във виртуалните свалки, търсейки съчувствие и съвети.

Ами хора родени през 89-та година не са един и двама всеки може да се напише сладура89 има хиляди българи родени през 89-та година та така, че сам си помисли не е ли абсурдно твърдението ти! Все едно да претендирам, че ако някъде срещна човек с твоят ник то определено си бил ти! :D :lol:

DarkTemplar
03-25-2015, 20:23
Ами хора родени през 89-та година не са един и двама всеки може да се напише сладура89 има хиляди българи родени през 89-та година та така, че сам си помисли не е ли абсурдно твърдението ти! Все едно да претендирам, че ако някъде срещна човек с твоят ник то определено си бил ти! :D :lol:
Щом ти харесва да се оправдаваш с това, добре. Така или иначе ми е все тая дали си бил ти.

Въпросът беше, че поведението ти е нелепо и с това сам си режеш квитанциите.


Диагнозите се поставят от обществото от хора като заклеймят даден човек и то само и единствено понеже не могат да го разберат, но нека не забравяме, че гениите също не могат да бъдат разбрани от обикновения човек! Тесла и Айнщайн са смятани от хората за луди, понеже не са ги разбирали, но 100 години по късно обществото ги смята за гении изпреварили с векове останалото общество! ;)
Добре, Алберт.

sladura89
03-25-2015, 20:23
Аз от аха съм излизал с много красиви момичета, така че това, че всички са гадни външно и вътрешно не важи, повечето са такива но си има нормало изглеждащи (за психо състоянието немога да споря много понеже само с 1 съм поддържал връзка). Имам мнение обаче че всички бяха леки жени с 2-3 изключения. Пак казвам че беше преди сега нито знам нито съм и търсил, но определено има много лесни жени в тия сайтове. Относно как са ми отговаряли това е глупав въпрос защото всеки си говори по различен начин, не може да очакваш съвети и да копираш някой от типа- какво да и напиша? ами тя ми отговори, после кво да пиша? тя каза еди кво си ами после кво да и напиша :д и тнт никога не съм писал здр как си щото и за мене е тъпо хаха

То и аз не пиша здр как си и за мене е тъпо :D
Така пиша само на хора с които се познаваме лично, но пак е тъпо! Не става въпрос за всяко писмо да питам някого, а за първото, защото явно, че каквото и да им пишеш повечето нямат голямо желание за отговор! :)

sladura89
03-25-2015, 20:24
С това постоянно мрънкане, неумение на приемаш критиката (дори когато е градивна) и очевидна неувереност няма как да привлечеш никоя жена, нито във виртуалния, нито в реалния свят.

Приеми го като приятелски съвет.

Добре благодаря ти за съвета! Много ясно, че приемам критика кога съм казал, че не приемам! Няма човек, който да е безгрешен или да е вечно прав за всичко, за това се учим от грешките си и един от друг! :)

sladura89
03-25-2015, 20:28
Въпросът беше, че поведението ти е нелепо и с това сам си режеш квитанциите.

Хубаво де обясни, кое от поведението ми е нелепо аз явно не го забелязвам или ти виждаш нещо, което не съществува! Все пак човек трябва да бъде това, което е, а не да се прави на някой друг за да се хареса, защото когато се правиш на някой друг губиш собствената си идентичност!

an7raks
03-25-2015, 20:32
А на живо ще опознаеш 10, ако знаеш как да ги сваляш иначе, ако си притеснителен няма да успееш да заговориш нито една! :)

Каквото и да знаеш, пак на 10 една ще ти даде някакъв шанс, ама поне няма да си пилееш времето. А и в интернет да се запознаете, пак се стига до там, че трябва да се видите на живо и, ако си се правил на много голям, както ти се правиш тук, а си притеснителен, мацката ще остане разочарована и нищо няма да излезе. Само, дето ще си изгубил сума ти и време в писаници и надежди и накрая ще се убеждаваш колко си як, а всички момичета са курви или какъв боклук си, а тя е тооолкова идеална...

DarkTemplar
03-25-2015, 20:33
Държиш се като 15-годишен надъхан пубер, наивен идеалист, без никаква обективна представа за реалността и хората. Остава да имаш добри материални възможности и ще си перфектната мишена за някоя хитра използвачка.

an7raks е абсолютно прав, че в нета основно си пилееш времето и си създаваш напразни илюзии.

hheh
03-25-2015, 20:35
Много ми е интересно как изглеждаш защото си мисля, че критериите ти са много завишени, все пак в сайтове за запознанства първото нещо което прави впечатление на всички е външността, което пък е хубаво защото вече всеки може да си направи 'перфектната' снимка на която да изглежда така, че да 'хване окото'

Интересно ми също да ми дадеш най често използваната ти реплика с която се опитваш да грабнеш вниманието на някое момиче

П.С. sladura89, към теб се обръщам

sladura89
03-25-2015, 20:38
Държиш се като 15-годишен надъхан пубер, наивен идеалист, без никаква обективна представа за реалността и хората.

Просто някои хора запазват детското в себе си, докато други като пораснат си променят характера на 180 градуса стават сърдити, недоволни започват да мислят негативно или да се държат като някой напълно различен човек! Аз лично съм наблюдавал много хора как като деца имат едно поведение и след няколко години все едно не разговаряш със същият човек! А за мен е най-важното да запазя тази част от мен, която ме прави щастлив и да мисля позитивно! :)

sladura89
03-25-2015, 20:40
Много ми е интересно как изглеждаш защото си мисля, че критериите ти са много завишени, все пак в сайтове за запознанства първото нещо което прави впечатление на всички е външността, което пък е хубаво защото вече всеки може да си направи 'перфектната' снимка на която да изглежда така, че да 'хване окото'

Интересно ми също да ми дадеш най често използваната ти реплика с която се опитваш да грабнеш вниманието на някое момиче

П.С. sladura89, към теб се обръщам

Хехе благодаря за вниманието, ми ако искаш или на лично или да си разменим ФБ, защото нямам намерение тук да си качвам снимки из форума! :)
П.П. Това, че може да си направиш перфектната снимка не значи, че аз имам усет как да я направя за да хваща окото нито пък, че съм от тези дето всеки ден обичат да си снимат по куп снимки! :)