PDA

View Full Version : Ne znam kakvo da pravq



keklikBG
03-15-2015, 20:05
molq vi pomognete mi vluben sam v edno momiche vseki put kato se vidim v uchilishte se pozdravqvame i se usmihvame edin na drug no kogato i pishi vuv facebook povecheto puti ne mi otgovarq neznam kakfo da pravq da priznaq li pred neq che q haresvam ili ne.. ne znam kakvo chuvstva kum mene molq vi pomognete mi az sum na 14 a tq na 13 !!

Silviq99
03-15-2015, 20:20
Това че се поздравявате и се усмихвате като се видите не означава, че те харесва щом и не ти отговаря. Ама не знам, зависи от много неща. Пробвай да завържеш някакъв разговор като се видите, от самото държание ще се разбере дали чувства нещо към теб или не.

darkneesssss
03-15-2015, 20:25
Пиши на български език и си поправи простотията , facebook не е за предпочитане покани я да излезете и още по самата реакция съответно ще видиш дали те харесва или не , преди да си се опитал няма как да знаем дали тя те харесва или не покани както ти казах да излезете виж как ще потръгнат нещата след това още веднъж , два пъти и след това и предлагай все пак все още сте непознати ,поопознайте се и тогава вече минавай на предложения ;) и успех .

RapExotic
03-16-2015, 14:32
Почерпи я сокче и и подари близалка. Ще се влюби в теб веднага.

LadyTerrible
03-16-2015, 15:17
Първо те съветвам да пишеш на кирилица,не само заради правилата на форума,но и заради твоята грамотност и култура.Второ-няма да те нападам,че сте твърде малки за "гаджета",но искам да си кажа,че от момиче на 13 не може да се очаква кой знае какво. :D Иначе подкрепям,че ако искаш да се сближите,по-добре завържи някакъв разговор на живо,вместо на разчиташ на фейсбук,скайп и други подобни. Не можеш да знаеш 100% защо не ти отговаря-има повече от 1 възможност,но недей да й пишеш постоянно,просто се опитай да започнеш комуникация на живо.

SheIsWolf
03-16-2015, 15:32
Отговорът се казва ''разговор на живо''!Опитай ,помага.