PDA

View Full Version : Не мога да го вдигна за 1-ви път ми е



BobsoN
03-15-2015, 20:19
Здравейте, вчера за 1-ви път щях да бодна както казах щях.. но не се получи всичко вървеше много добре но не го вдигнах дори и за момент и в момента съм се сдухал не знам на какво се дължи по-принцип само когато се целувам с нея го вдигам( и не само го вдигам ) но вчера бях много пиян и не знам дали съм се бил притеснил.. все пак от алкохола се отпускаш но не ми стана даже не се опита не знам защо се получи така и ми стана доста тъпо (извинявам се за неграмотното писане но исках да го напиша на бързо и не съм се съобразявал с препинателни знаци и прочие ). Та на какво може да се дължи алкохола ли ми е попречил да го вдигна както вече споменах само като се натискаме и ми става нон-стоп а вчера ме изложи.

marin_9867
03-15-2015, 22:33
До една част проблема е в алкохола, и в поголямата част е била в теб, защото предполагам си се притеснил или 70% съм сигурен, че си се притеснявал да не се изложиш като да свършиш бързо и всякви такива мисли дето ти минават през главата. Пробвай да не мислиш за нищо друго освен за удоволствието и се отдай на момента, алкохола няма да ти помогне а повече щи попречи.

RapExotic
03-16-2015, 14:38
Въпросът е знаеш ли къде да го вкараш въобще? Другия път сядате на светло в кревата и започваш да опознаваш терена. Възбудата ще си дойде от самосебеси.

BobsoN
03-16-2015, 14:49
Доста глупав въпрос ... и на светло бяхме обаче май избързах а не бях се възбудил и може би зареди това не се получи

VinDiesel
03-16-2015, 15:25
Всичко е от притеснението, когато сте голи се целувайте, докосвайте и т.н. В тоя момент се отдай на емоциите, а не мисли, дали ще го вдигнеш. Когато стане достатъчно корав, да чупи орехи, стреляй…
Успех на втория тур!