PDA

View Full Version : За един сън



KIRIL98
03-16-2015, 04:34
Здравейте.
Днеска сънувах едно момиче, на което и споделям, че я харесвам(а аз наистина я харесвам). Обаче тя се е ядосала и е умряла. Ако някой може да ми разтълкува съня ще съм много благодарен.

katarina21
03-16-2015, 05:16
Усещам че днес никой не е спал. :D Пробвай в съновника с ключови думи, там може да намериш нещо. :)

KIRIL98
03-16-2015, 14:29
Потърсих и намерих само, че ако сънуваш умиращ човек, значи ще се разделиш с някой близък. Но все пак аз му нямам доверие на този съновник.

RapExotic
03-16-2015, 15:49
Но все пак аз му нямам доверие на този съновник.

Тогава какъв е смисъла от темата?

KIRIL98
03-17-2015, 05:26
Prosto pitam, za6toto ne sym ubeden v towa, koeto namerih. I se nadqvqah nqkoi, koito pove4e gi razbira teq raboti da obqsni.

JustGirlNothingSpecial
03-22-2015, 17:09
Недей да си тълкуваш сънищата, те нищо не значат и няма смисъл да търсиш обяснение за тях, не е хубаво.

darkneesssss
03-22-2015, 19:13
Prosto pitam, za6toto ne sym ubeden v towa, koeto namerih. I se nadqvqah nqkoi, koito pove4e gi razbira teq raboti da obqsni.

Сънят е несъзнателно състояние при което мозъкът преработва събития които са се случили през деня или наскоро в живота на индивида. Реално мозъка ти подсказва ,че те е страх да си признаеш чувствата пред нея , ако започнеш да сънуваш подобни неща отключваш въображението на много голямо ниво , така че затормозяваш мозъка си и отделяш повече време на отделна мисъл . Колкото по скоро действаш , толкова по скоро душата ти ще е по свободна не се измъчвай със сънища ;) .