PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!



2802252001
03-16-2015, 23:10
Здравейте нова съм тук но следя сайта от много дълго време...
всяка сутрин пътувам с автобуса за училище, ии виждам едно момче :) още от самото начало го забелязах видя ми се много симпатичен и с всеки следващ ден започнах все повече и повече да го харесвам, въпроса е че не се познаваме :( всеки ден едно и също подминаваме се понякога забелязвам че ме гледа и до там всичко :( хората на които съм споделила все ми казват да се запозная с него но много ме е страх (предполагам че е нормално). Но от около месец два започна да става още по-сериозно-направо съм обсебена, постоянно му наблюдавам профилът и снимките и не спирам да мисля за него...всеки път когато се сетя за него и сърцето ми започва да тупти много силно! Помогнете ми не знам какво да правя-благодаря предварително на всички които са отделили време за мен! :)

SHPAIdURmeN
03-16-2015, 23:57
хората на които съм споделила все ми казват да се запозная с него но много ме е страх (предполагам че е нормално)
Вкл. и хората тук ще те посъветват същото и да нормално е. Въпреки това е хубаво да го преодолееш този страх.

Silviq99-
03-17-2015, 03:59
Следващият път му се усмихни и виж реакцията :)

Azoria
03-17-2015, 04:23
Обсебила си се от идеята за него, а всъщност, ако го опознаеш има голяма вероятност и да не ти допадне. Затова не го поставяй предварително на пиедестал и не си втълпявай,че много го харесваш. И да, запознай се с него.

knganchev
03-17-2015, 05:07
В днешно време момичетата правят първата крачка. Така, че не го мисли, а го направи. Ако те харесва ще се зарадва на това. Между другото и той може да се притеснява.

SheIsWolf
03-17-2015, 11:22
Може да се срамува. :) Просто кажи едно ''здравей'' и ако ти отговори започни за го заговаряш през следващите дни.

Starless
03-17-2015, 15:34
В днешно време момичетата правят първата крачка.

Защо мислиш така :D

Не се заяждам, напротив - стана ми интересно.

per-dead
03-17-2015, 15:45
В днешно време момичетата правят първата крачка.

Не е важно кой прави първта крачка. Важно е дали ще има втора.

RapExotic
03-17-2015, 16:10
Попитай го нещо нормално и ежедневно. Не е нужно да изнасяш някакви речи, че да те е страх. Въпросът е да осъществите словесен контакт.