PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче...



robEZ
03-17-2015, 20:35
Здравейте,
Реших да пиша тук защото не знам какво да правя и така...
Излизаме една компания навън от 3 седмици вече и се получи един "вълшебен кръг", под това имам предвид:
Нека приемем, че аз се казвам Иван и моя приятел да речем, Христо и 2 момичета Пенка и Генка :D
Значи аз (Иван) харесвам Пенка, а Пенка харесва Христо, а Христо харесва Генка, а Генка харесва мен (Иван)...
Стана много шибан кръг и нямам на идея какво да правя с моя приятел... И 2те момичета са много хубави да не кажа, че тази която ме харесва е по-хубава, но характера и не ми харесва... А тази Пенка е със супер характер и т.н.
Христо мисли същото за Пенка, че е по хубава от Генка, но характера и не му харесва и стана баш дълга и широка...
И Генка само ми прави намеци и Пенка на него, а нито той иска да тръгне с тази която аз харесвам, нито аз с тази която той харесва...
Искам да кажа, че Пенка е супер перверзна за възрастта си (това не ми пречи даже повече ме кефи така)
И аз съм много перверзен, но в началото като си писахме в "чата" и направих много грешно впечатление на "най-доброто момче" което спазва всичко, но няма нищо общо с мен, и сега нямам идея как да се променя изведнъж...
Другия проблем е, че като сме 2мата в комбина с Христо се лигавим прекалено много и се бъзикаме с тях и някой път прекаляваме доста...
И всички намесени в кръга знаем кой коя и коя кой харесва, но нито един не иска да приеме истината...
И на всичкото отгоре всичките като играем на някакви игри там с простотии прегръдки целувки всички го правим и не ни пука... Като се прегръщаме на изпращане... нейната прегръдка е по-различна от другите, не мога да я опиша, невероятно е усещането...
Предполагам на всеки 3ти му се е случвал този "омагьосан кръг", който знае решение на проблема да помогне малко :D
Ако има някакво значение аз съм на 14 Христо и той (почти 15 и двамата)
А момичетата са на 13 и 2те.
Да не си помислите, че се казваме така просто си измислих имена да има забава :D:D:D

Azoria
03-17-2015, 21:00
Разбирате се с Христо и ти почваш да правиш намеци на Пенка,а той на Генка и готово. Те двете ви обсъждат точно колкото и вие тях (че и повече сигурно) и ще се усетят, че са се ориентирали погрешно. :Д

102
03-18-2015, 10:45
въобразявам ли си или пенка е бременна

robEZ
03-18-2015, 11:10
Azoria,
Това го правим непрекъснато ама те двечките си знаят тяхната и въобще не им пука... Ама ще стане работата след 1 2 седмици за това съм 100% сигурен, но вие пак пишете някой съвети и т.н. ще ви кажа ако стане нещо, туй унуй :D

SheIsWolf
03-18-2015, 15:16
Обърнете се, ти сваляй Пенка ,а той Генка. :D

darkneesssss
03-18-2015, 22:31
Иване стани Христо ,а Христо да стане Иван ето го отговора :Д . Иначе виж как се държи той с нея и Христо да види обратно как се държиш ти с Генка . То стана едно или вие сте много загубени и давате фалшиви знаци на Пенка и Генка или омагьосания ви кръг вече е уреден по момичешки и няма какво да направиш .

Azoria
03-19-2015, 07:06
или омагьосания ви кръг вече е уреден по момичешки и няма какво да направиш .

:lol: Има го и това, да. :Д