PDA

View Full Version : Нощ



m0r7e1n
03-18-2015, 19:00
Ще ви разкажа за една нощ. Скромно ще прибавя и утринта, която не исках да настъпва. Ще ви разкажа за една нощ. Нощ от онзи тип, който не искаш да спира. Нощ, в която като вампир се молиш утрото да не настъпва. Ще ви разкажа и за едно момиче. Едно момиче и една нощ. Това беше една от онези нощи в които физичното отстъпва място на магичното. Феерия от чувства и знаци. Нощ, в която сякаш изскачаш от тялото си и гледаш като на филм. Дори не като на филм, а като в една фуния без право на разсейване. Мислите ти са само за дадения момент, за мига. Това беше една нощ в която изхвърчаш на терасата и си готов да викаш с цяло гърло, а всъщност отдавна си закрещял в главата си. На кой му трябват витамини при наличието на ендорфини. Това е една от нощите, първата или последната, а защо не и единствената, в която тя лежи гола на леглото и те гледа, а ти нямаш никаква идея защо го прави, какво е намерила в теб, какво я привлича. Дали обожанието в очите ти, или пък невъзможността да отлепиш поглед не от тялото, а от начина по който те кара да се чувстваш. Една нощ в която погледът и е сякаш огледало, а ти виждаш истинското си лице там. (...)

Azoria
03-19-2015, 07:18
Е, разкажи ни де... :lol:

TheDeath
03-19-2015, 07:24
Кво да разказва, плющял е яко снощи, или предната нощ :) Или е имал мокри сънища с голи мадами на леглото :)

NomNomNom
03-19-2015, 07:31
Лично творчество е по на юг

SheIsWolf
03-19-2015, 15:41
Ъъъъ...Да де...и какво стана?Ти каза нищо с 10 изречения :D

102
03-19-2015, 20:32
яко съспенс

djipsito
03-19-2015, 20:46
На мен ми харесва. Дали някой някъде пише и за мен такива работи...

tori
03-19-2015, 20:50
Ако още веднъж прочета думата „нощ“, ще си прережа вените с лъжица.