PDA

View Full Version : Не вярвам в сънища, но...



Roni10
03-18-2015, 21:22
Тъй тъйй, тези дни едни сънища ме замисли много, ама нека първо да обясня ситуацията.
Една колежка от работа с която се разбираме скоро се раздели с приятеля си( той я заряза) и тя сега е доста съкрушена. Говорим си а у оплаква ми се колко и е гадно, аз я успокоявам, че познавам това чувство и т.н. но си мисля, че започнах да я харесвам. Та за сънищата..

Преди седмица някъде бяхме заедно на смяна и цял ден лафихме само глупости, любовни работи, без да се натискаме, просто си говорихме. Не ме сваляше, не е искала да правим нищо, но това така много ми въздейства и...имах мокър сън с нея :oops: Хайде това може да го приема някак си, все пак от около 2 месеца не съм излизал с момиче и разговорите и действията ѝ са накарали въображението ми да работи.
Тези дни обаче си се засичаме и си говорим, снощи доста се разтрой като бяхме излезли с колеги и аз пак я успокоявах. Та тук се намесва моя сън...Рядко имам толкова ясни сънища, но този беше как си плувам спокойно в басейн и събирах някакво счупено огледало от ръба на басейна...Разрових се малко, имаме и едно бабе на работа и тя ми каза, че този сън означава, че щом съм плувал спокойно значи ще намеря радост, а огледалото означава мъка и скръб, което пък значи че ще намеря радост в скръбта. Тва няма логика, докато не ми намекна, че може да намеря примерно любовта в някое разбито сърце...Демек този сън може би е означавал, че с моята колежка може да се получи нещо хубаво. Обаче аз не вервам в тея глупости, пък и не ми се стрива да сме голямата двойка, ама пък...замислих се сега. Та да ви питам, вие вярвате ли в подобни сънища и т.н. ? Как бихте постъпили?

tori
03-18-2015, 21:30
Харесваш я, разделила се е с авера, тъжна е и я успокояваш. Да, можеш да действаш и не, не е твърде рано. Тия работи със сънищата ги зАеби.

Azoria
03-19-2015, 07:15
Очевидно търсиш някаква връзка между този сън и нея, тъй че явно все пак ти се иска нещо. Вземи мерки. : )

Roni10
03-19-2015, 11:06
Да де, ама треаше да поясня, че има 2 проблема.
Първо, тя излиза с някакво момче, с което имат някакви забежки, но тя не го харесва и ми беше казала, че не би имала нещо повече от приятелство с бонуси.
Второ, че пък изобщо не е мой тип момиче. Аз главата не я слушам и тя мене не, но никога не съм изпитвал чувства към момиче което има същите отклонения. Привличат ме по-спокойни личности който да вкарват малко ред в главата, вместо да се включват в глупостите.

Azoria
03-19-2015, 12:16
Хм, изпускаш забавата от това да си намериш с кого да си споделяш странностите. (;

bonfire
03-19-2015, 13:18
Често се случва да си падаме по хора, които по принцип не са съвсем наш тип, изключения има винаги, така че не смятам, че това точно трябва да те притеснява :)

tori
03-19-2015, 14:18
Хм, изпускаш забавата от това да си намериш с кого да си споделяш странностите. (;
+10000000000
Като човек, който в предишна връзка е бил по-лудия, по-активния, по-силния/доминиращия характер и по-лидерски настроен, сега открих точно тва, което бях и съм, но в мъжки вариант и пресолено, го казвам това. Определено е тоооолкова прекрасно да си с такъв човек.