PDA

View Full Version : Страх я е от мен?



Intel-Inside
03-19-2015, 18:09
Здравейте,от около месец излизам с едно момиче.Запознахме се съвсем случайно,нямам никакви общи познати с нея,като цяло нямам нищо общо с нея.Но ми е интересна с нещо,симпатична е,не е от момичетата с които съм свикнал да излизам,тя е добра.Свикнал съм да излизам със забавни момичета,партита,дискотеки и всичко останало,а тя не е такава,тя не излиза много,не мисля че е и правила някога секс,има няколко приятелки излиза си с тях,през останалото време е или в университета или учи.Има амбиции,което е хубаво,но мисля че я е страх от мен.Просто приятели сме,поне така мисля,тя ме обърква,до колкото знам има някакво момче в живота й,но не си е в България в момента,не знам точно какви са им отношенията имало е нещо преди май,не знам не питам.Излизам с нея почти всяка вечер,запознах я с някой от приятелите ми,веднъж я заведох на едно парти,започнахме да пием,момчетата извадиха допълни неща и аз й казах да си вземе ако иска,но тя ме изгледа супер странното и ми каза,че иска да си ходи.Нищо не каза през цялото време в таксито,слязох с нея да я изпратя,извиних й се за случилото се,но тя ми каза че просто не е такъв тип момиче и защо въобще настоявам да излизам с нея.Не е специална,не била толкова красива и започна такива неща да ми говори,тогава просто за да я накарам да млъкне я прегърнах и я целунах по косата,тя се отдръпна и ме целуна,погледна ме супер уплашеното и си тръгна,след това не ми вдигаше,нито ми пишеше няколко дни.Но в крайна сметка го направи,излязохме отново,този път я заведох на по спокойно място само двамата,след това й предложих да се качим на Копитото,защото тя не е от София и предположих,че не се е качвала там.Тогава извадих малко трева и я попитах дали иска да се напушим,че е много по готино така,тогава тя отново откачи,започна да ми крещи,как е сгрешила,как иска веднага да се прибере,а аз вече бях запалил и й казах да изчакаме поне 30 минути да ми отмине малко да не се пребием надолу.Тя само мълчеше,нищо не каза в крайна сметка се съгласи да слезем от колата и да отидем да видим гледката,тогава там пак ме целуна,но за доста по-дълго,след това се качихме в колата и целувките продължиха,звънна ми телефона и аз вдигнах беше мой приятел,попита ме къде съм и му казах,че съм на Копитото,само че както знаете с тези смартфони,като телефона ти е до лицето и ако не си го заключил можеш да натиснеш нещо е аз натиснах високоговорителя и моят глупав приятел каза "Аа брат напушвате се и я чукаш,зная ги твойте схеми,все там ги водиш,айде звънни после" и тя го чу това.Веднага се отмести на другата седалка и ми каза да я прибера.Когато я оставях пред тях исках да й обясня,но тя само ми каза "Знаех си,че си такъв,но не очаквах да постъпиш и с мен така,добре че не направих нещо за което щях да съжалявам.Не ме търси повече,иначе ще се обадя в полицията,ти си ненормален и ме е страх от теб и от начина по който ме караш да се чувствам и нещата които ме караш да правя"
От тогава не съм я чувал,какво да правя,наистина не съм искал да се развият така нещата,харесвам го това момиче и то доста има нещо в нея,което ме кара да я искам,интересна е,не е като другите момичета с които излизам,как да оправя нещата?

bonfire
03-19-2015, 18:53
Еми ти така или иначе вече си сгафил и не си говорите, можеш поне да направиш някакъв опит да отидеш до тях, за да ѝ обясниш, обаче не очаквай много. Според мен при първата целувка те е погледнала уплашено точно защото е предполагала какъв тип момче си и, а тя очевидно не е такава и се е стреснала. После ти си ѝ доказал, че е права и сега е нормално, че нямате контакт. Ти след последната случка опита ли се да я потърсиш?

Intel-Inside
03-19-2015, 19:11
Естествено,че я търся всеки ден,понякога ми отговаря,понякога не.Знам,че ме харесва,аз не съм лош или нещо такова,няма от какво да я е страх,опитах се да й го обясня,но тя просто или сменя темата или ми казва,че всичко е наред.А всъщност нищо не е наред,не разбирам и защо ме игнорира,не съм я карал да прави нищо на сила.

anonymous708973
03-19-2015, 19:13
Като знам какъв е пътят до Копитото, и аз ще се разкрещя, ако някой се напуши и иска да ме кара надолу.
Очевидно се различавате много и представата ви за забавление е далеч от сходна, защо искаш да излизаш с нея?

Intel-Inside
03-19-2015, 19:26
Е аз щях да изчакам известно време,да ми мине нямаше да карам нагърмян надолу все пак!
Ами да ясно е,че сме твърде различни,нейното забавление е да рисува или да ходи на излет..но окей аз нямам проблеми с това,ако иска ще се катеря.Не я карам да пие,да пуши с мен и т.н,просто й предлагам може от учтивост.Искам да излизам с нея,защото е различна и е изключително умна,знае толкова много неща,харесва ми как разсъждава и че всъщност МИСЛИ,а повечето момичета с които излизам,не се напрягат да го правят.Харесва ми да говоря с нея,чувствам се спокоен и повече като себе си,отколкото когато съм с някой друг.Но виждам,че я е страх някак си от мен,когато я докосна тя потреперва и се стряска..не мога да разбера защо

Azoria
03-19-2015, 19:33
Замислял ли си се,че може би има причина да няма много умни момичета покрай теб?

А и това момиче просто да е осъзнало,че не е попаднала на подходящото за нея момче и ти няма как да я принудиш?

Intel-Inside
03-19-2015, 19:59
Хаха това беше подло,имах предвид,че тя е твърде сериозна и умна да,говори интересни неща,интересува се от много неща и това ми харесва.Не,че няма умни момичета с които съм излизал,имало е,но просто винаги е било забавление или поне в повечето случай.

Тогава защо ще ме целува и то не веднъж,в колата преди да ми се обадят беше готова да прави секс с мен? Въпреки,че ми каза да я оставя намира все още ми отговаря,дърпа се,но ми отговаря.Защо ще го прави?

Azoria
03-19-2015, 20:30
Защото явно те харесва, но от друга страна я отблъскваш с някои неща. В крайна сметка дори да се получи нещо ще се карате за тези неща,които не харесва в теб. Къде е смисъла? Нищо подло не казах, btw.

Intel-Inside
03-19-2015, 20:35
Смисъла е,че при нея драма.Че е нормално момиче,добро и обикновено,няма напрежение,няма ревност,изневери,лъжи,тя е нормална,няма да се притеснявам в кой клуб е,с кого е,дали ме лъже,защото е добро момиче и си заслужава.Не съм влюбен в нея,но може би ако се опитам ще се влюбя.

NomNomNom
03-19-2015, 20:36
Хаха това беше подло,имах предвид,че тя е твърде сериозна и умна да,говори интересни неща,интересува се от много неща и това ми харесва.Не,че няма умни момичета с които съм излизал,имало е,но просто винаги е било забавление или поне в повечето случай.

Тогава защо ще ме целува и то не веднъж,в колата преди да ми се обадят беше готова да прави секс с мен? Въпреки,че ми каза да я оставя намира все още ми отговаря,дърпа се,но ми отговаря.Защо ще го прави?

Защото едното няма нищо общо с другото.
Може да си привлечен/а от хора, които иначе не би отразил/а.

Знаеш ли какво иска и какво търси тя, и колко от нещата можеш да предложиш?

NomNomNom
03-19-2015, 20:36
Смисъла е,че при нея драма.Че е нормално момиче,добро и обикновено,няма напрежение,няма ревност,изневери,лъжи,тя е нормална,няма да се притеснявам в кой клуб е,с кого е,дали ме лъже,защото е добро момиче и си заслужава.Не съм влюбен в нея,но може би ако се опитам ще се влюбя.

Ха така ли, струва ми се, че гроздето е вече кисело.

Intel-Inside
03-19-2015, 20:43
Ами просто аз сгреших,явно съм свикнал с един подход към момичетата,да съм мил,да ги водя на партита,на вечери,на хубави клетки и получавам каквото искам,с нея не целях това,но просто нещата си идваха отвътре.Бих опитал и нещо различно,ами знам какво харесва,дори едната вечер гледахме черно-бели филми,защото тя ги харесвала,въпреки че буквално заспивах,стоях и правех това което й харесва.Защото ми е интересна,а и не искам да прозвучи гадно и подло,но искам това момиче да се влюби в мен,искам да бъде с мен,искам да спя с нея,искам да е до мен,искам да обича точно мен.

jghgh
03-19-2015, 21:13
Според мен те смята за пълен боклук, но същевременно е привлечена и се чуди как да постъпи.
Не смятам, че е добре да се занимаваш с нея, защото наистина сте много различни и тя малко или много осъжда твоя начин на живот, приятелите ти, и навиците ти.
Това, че продължава да ти се натиска, а после те отблъсква, за мен говори за 2 неща:
1. От една страна - незрялост и драма... като нещо не те устройва е редно да си малко по-категоричен, а не да се държиш като малко дете (но дори те могат да вземат елементарно решение)
2. От друга - наистина те харесва и може би тя самата се колебае дали да си наруши принципите, и да свикне с нещата, които я отвращават у теб. А както разбрахме, не са малко тия неща.


Ако искате се пробвайте, да научите нещо за себе си един от друг, и да се предизвикате. Ама надали много дълго ще издържи тая връзка. Наистина е важно да бъдеш с някого със сходни интереси на твоите, със сходни ценности. Иначе нещата се преебават рано или късно.

Аз ако съм на нейно място няма да те търпя, нито приятелите ти, нито това друсане и евтините клубове. За мен поне е изпаднало. Но тази както се чуди, може и да може да направи компромис.

HollyGolightly
03-20-2015, 00:42
Ти си много тъп обаче. Водиш я на твоя територия, сред твоите приятели, предлагаш и наркотици и тя ти отказва с описаната от теб реакция. Ти разбираш как се чувства тя и че няма никакво намерение да се забърква с такива работи. За сметка на това в момента, в който получаваш втори шанс, ти я водиш някъде, където сте само ти и тя в ТВОЯТА КОЛА, тоест тя няма как да избяга от теб или да получи незабавна помощ, в случай че решиш да и направиш нещо. и ѝ предлагаш трева? Не знам що за загубен човек трябва да си, за да го направиш това и да питаш защо. Радвай се, че е по-затворена, без приятели момчета и няма на кого да се оплаче, че тогава теб щеше да те е страх, не нея.

saskou
03-20-2015, 05:56
Ти си много тъп обаче. Водиш я на твоя територия, сред твоите приятели, предлагаш и наркотици и тя ти отказва с описаната от теб реакция. Ти разбираш как се чувства тя и че няма никакво намерение да се забърква с такива работи. За сметка на това в момента, в който получаваш втори шанс, ти я водиш някъде, където сте само ти и тя в ТВОЯТА КОЛА, тоест тя няма как да избяга от теб или да получи незабавна помощ, в случай че решиш да и направиш нещо. и ѝ предлагаш трева? Не знам що за загубен човек трябва да си, за да го направиш това и да питаш защо. Радвай се, че е по-затворена, без приятели момчета и няма на кого да се оплаче, че тогава теб щеше да те е страх, не нея.
Именно. Пък ако ти се получи, нали знаеш, че забравяш за парти-курвите?

xXxPETYAxXx
03-20-2015, 06:21
нейното забавление е да рисува или да ходи на излет..но окей аз нямам проблеми с това
То остана и да имаш проблеми пък. Как въобще може да сравняваш нейните хобита и твоите развлечения? Не може да сравняваш наркотици и алкохол с изкуство и природа и един вид да се обиждаш, че ти правиш компромис за нея, а тя за теб не!


...няма да се притеснявам в кой клуб е,с кого е,дали ме лъже,защото е добро момиче и си заслужава.Не съм влюбен в нея,но може би ако се опитам ще се влюбя.
Нека тя се притеснява за тея неща казваш.

Ами просто аз сгреших,явно съм свикнал с един подход към момичетата,да съм мил,да ги водя на партита,на вечери,на хубави клетки и получавам каквото искам,с нея не целях това,но просто нещата си идваха отвътре.
Е, колко несъобразителен и неразчитащ ситуациите трябва да си, че да подходиш с "доброто момиче" по същия начин, по който го правиш с леките и несериозни парти кифли...

Като цяло сте прекалено различни за да ви се получи стабилна връзка.

paradosou
03-20-2015, 08:21
Е, колко несъобразителен и неразчитащ ситуациите трябва да си, че да подходиш с "доброто момиче" по същия начин, по който го правиш с леките и несериозни парти кифли...
Като цяло сте прекалено различни за да ви се получи стабилна връзка.
Нещо такова мисля и аз.
Едит: звучи малко морализаторски, ама пък съм абсолютно съгласна. Т.е вписва се в контекста именно на тая тема.

Intel-Inside
03-20-2015, 10:34
Защо ще иска да бяга от мен? Тя знаеше много добре къде ще ходим с моята кола сами,не е малка можеше да откаже,пък и какво ще й направя не съм някакъв социопат.Исках просто да си прекараме добре,тя беше твърде напрегната и й предложих нещо с което да се отпусне.Да за първият път в Yalta беше много тъпо с наркотиците и й се извиних безброй пъти за това.
От какво да се оплаче,какво съм направил,не съм я карал да прави нищо насила !!! Не е малко момиче,просто ми харесва,а не знам точно какво се очаква от мен,разбрах че моят тип забавления не са правилното нещо,поканих я на вечеря тя ми отказа,поканих я на разходка пак отказа.Днес ми е писала "Здравей,как си,беше ли в университета днес?Защото не те видях никъде?" тоест явно ме търси!!
Различни сме да и ако се получи още по-добре,нужно ли е да имаме едни и същи хобита,да харесваме едни и същи неща,не е ли достатъчно,че харесваме един друг.Тя харесва мен или нещо в мен,така че не съм толкова лош и противен и тъп.Просто искам да я спечеля,но не знам как.

jghgh
03-20-2015, 10:43
ти си фейк, обаче темата е забавна, признавам.

jghgh
03-20-2015, 10:48
мисля че достатъчно хора ти казаха да си гледаш кефа и интересите.
не е здравословна връзка ако ще трябва да се моделираш заради нея; намери си някоя с която да си пасвате.
по същия начин и тя не е длъжна да си променя нагласите специално за да ти се хареса. дори да й се иска, ако отвътре винаги й се обръщат червата само при споменаването на дискотеки, наркотици и подобни, дори самата тя да иска много трудно ще си промени нагласите.

и не, не е достатъчно само да се харесвате. тва е все едно парти-енимъл да се хване със заклет библиотекар.. еми няма как да стане. на теория, по филмите, по приказките и т.н. всичко е възможно, ама в реалността не е.

ако искаш да я спечелиш може би тряя се промениш, но това е глупаво и нездравословно.





вече съм почти убедена че темата е фейк бтв, ама нищо, аз обичам да си философствам.

RapExotic
03-20-2015, 15:37
Остави момичето на някой, който я заслужава. Има достатъчно тревоманки, с които можеш да си правиш кефа и да ви е забавно и на двамата.

ForzaFelipe
03-20-2015, 21:59
Приеми, че вие сте от различни светове и тя абсолютно няма намерения да бъде в твоя. Това означава, че или ти се променяш или я оставяш. За да влезнеш в нейния свят, ще трябва да ограничиш използването на наркотични вещества и да се събираш с приятелите ти. Ако не можеш, по-добре не се опитвай.

И все се чудя, как такива симпатични момичета си намират парти манияци като теб. Това е някакъв инстинкт в жената, да се опитва да промени човека до себе си. Ако пуши, пие, друса се излиза по партита, да го направи едно прилично момче, което не излиза много, занимава се със смислени работи и т.н. и обратното...Странни работи се случват в главите на жените...

CoNviCt
03-20-2015, 22:09
Уау, супер яко момиче. Искам телефон за връзка с нея. ^________^

Corb1225
03-20-2015, 22:22
И на мен ми мирише на фейк. Случката на Копитото е яко филмарска схема или автора е адския карък. Реакцията на момичето, когато са се вадили тежки наркотици е разбираема. Но кой нормален млад съвременен човек истерясва за някакви си трева? Едно е да не иска да пуши, но чак да вдига скандали. И как, както е разфучана и се кара, изведнъж започва с целувките и е готова за секс (не че при жена може да се търси логика)? Не ми е последователна тая история.

Intel-Inside
03-21-2015, 05:43
Не лъжа,за нещата които ви написах,защо да го правя?
Corb1225 адски карък съм !
Снощи трябваше да изляза с въпросното момиче,но нещо се разминахме,но все пак искаше да ме види,но усещам,че не ми вярва,иска да се вижда с мен,но я притеснява нещо.Винаги съм си мислел,че съм добро момче,аз не взимам твърди наркотици,много рядко,дори трева не пуша кой знае колко често,но явно покрай това момиче съм доста притеснен и не знам защо го правя,опитах да й обясня,ама явно не обяснявам както трябва.Но колкото повече ми дава странни знаци,някак си губя интерес,в единият момент ме иска,в следващия ме заплашва с полиция,след това пак ме иска.
Не знам какво да правя,интересна ми е,но цялото това бавене и дърпане ме отказва,просто не знам как да я спечеля,за това писах.

jghgh
03-21-2015, 08:58
защото е забавно да си измисляш истории, които звучат абсурдно и почти нереално да се случат.

чак пък полиция 8-)

anonymous908491
03-21-2015, 09:01
"Аа брат напушвате се и я чукаш

Може да е чула 'напушваш и биеш' , те жените рядко дават да ги пляскаш още на първа среща, виж ебане не отказват.

per-dead
03-21-2015, 09:13
Ти си много тъп обаче. Водиш я на твоя територия, сред твоите приятели, предлагаш и наркотици и тя ти отказва с описаната от теб реакция. Ти разбираш как се чувства тя и че няма никакво намерение да се забърква с такива работи. За сметка на това в момента, в който получаваш втори шанс, ти я водиш някъде, където сте само ти и тя в ТВОЯТА КОЛА, тоест тя няма как да избяга от теб или да получи незабавна помощ, в случай че решиш да и направиш нещо. и ѝ предлагаш трева? Не знам що за загубен човек трябва да си, за да го направиш това и да питаш защо. Радвай се, че е по-затворена, без приятели момчета и няма на кого да се оплаче, че тогава теб щеше да те е страх, не нея.

Аз пък си мисля че с отговора на холи темата е изчерпана.