PDA

View Full Version : Объркан съм...



solringen
03-19-2015, 20:29
Накратко, преди 4 години се влюбих в едно момиче тръгнахме за малко, не се получиха нещата и скъсахме, но аз вече я обичах, продължихме да потдържаме връзка за кратко след това, но тя си намери друг приятел виждахме се и тогава, само че тайно и пак имаше забивки между нас, но след това спряхме да поддържаме връзка сменихме си телефоните, фейсбуците и скайповете и тн. след 1 година вече тя си имаше сериозен приятел подминавах я когато я видя някъде, здрасти даже не й казвах както тя на мен... бях преценил, че така е по-добре въпреки, че още я обичах, минаха се още години и вчера ме потърси, каза, че искала просто да разбере как съм и тн. днес ми каза, че не ме е намерила заради забивка или заради нещо друго, а просто, защото съм бил мн готин човек и намясто и не съм бил като другите момчета и останала учудена, че не я мразя след всичко (когато я попитах наистина каква е причината да ме потърси отново след толоква време). Аз й обясних нещата как стоят, че просто съм държал много на нея за да я намразя, каза ми, че не ми е отвърнала на чуствата на времето държейки се гузно...Когато си ляга ми праща мечета и се държи много мило, когато не съм на кеф и се държа по студено тя се здухва, което ми прави впечатление и съм вече наистина много объркан, не знам какво да си мисля и как да постъпя, защото не искам да я нараня, сърцето ми се къса като се държа кофти с нея на моменти, защото гледам да пазя някаква дистанция, а в същото време ужасно много ми липсва, а тя за капак ми праща смесени сигнали и както вече тя каза не е за забивка (пък и приятел си има) и аз не мога да й кажа какво точно чуствам, а всички тези чуства през тези години, които съм ги подтискал ми се изсипват като порой.
Хората тогава ми казваха ще ти мине, ами ето не ми е минало, още по гадно ми е от всякога и не знам как да постъпя.

djipsito
03-19-2015, 20:50
Питай я какво иска, ако трябва й кажи, че твойте намерения към нея са други и че не си играчка и .. така. Продължи си живота. Предполагам, че с приятеля й нещо й липсва и се сеща за теб и те "съжалява" по някакъв начин. Или си е дала сметка, че си добро момче и т.н. Ама... не знам. Квито и да са й схемите, по-добре разбери кво точно иска, ако трябва й кажи, че те обърква и говорете открито. И докато не се реши кво иска да не те занимава. И ти не се занимавай с нея.

solringen
03-20-2015, 17:45
Еми това, което ми каза, е че не може да търпи сегашния и приятел и била по принуда с него, от нейна гледна точка си я права и я разбирам, не искам да изпадам в подробности, защо и как...щяла да ходи да учи в друг град така ще го избегне и зареже, като не си каза плановете за мен кви са й и явно няма такива, не искам и да я питам.