PDA

View Full Version : Грешната



bobsan22
03-19-2015, 21:14
Историята е такава: Влюбих се в грешното момиче. Много хора ми казваха че е курва и че не си заслужава, но аз не им повярвах и реших да се опитам. Оказа се че ш тя ме харесвала и започнахме да общуваме. Излязохме няколко пъти и точно когато си бях помислил , че нещата ще се получат излезе с оправданието че не била готова за връзка. Трябваше още тогава да я оставя но вече бях хлътнал здраво....Направи ми този номер още няколко пъти и реших че ще е по-добре да я оставя. Сега останах сам и влюбен до уши в момиче с което пеално нищо не се случи , но обикнах много. Не мисля че има изход но ако някой от вас има идеи как бих могъл да я спечеля нека сподели..

tori
03-19-2015, 21:22
Не, едва ли е курва. Просто не знае какво иска. Не ти трябва да я печелиш, зАеби тая песен любовна.

SHPAIdURmeN
03-19-2015, 21:27
Не, едва ли е курва. Просто не знае какво иска. Не ти трябва да я печелиш, зАеби тая песен любовна.
+,
няма к'во повече да се каже.

darkneesssss
03-19-2015, 21:34
+,
няма к'во повече да се каже.
Подкрепям макар ,че някой трудно се забравят пий една студена вода и продължи напред .

tori
03-19-2015, 21:41
Не казвам, че няма „фатални“ - да. Ама като типичен егоист аз лично не бих позволила на някого да не знае чий го дири от мен, съответно и да наранява чувствата ми. С тва циклене в един и същи човек най-много сам да се навираш между шамарите.

RapExotic
03-20-2015, 15:27
Момичето явно не те е харесало. Няма смисъл да се опитваш да я впечетляваш. По всичко личи, че не си подхождате. Излизай с други момичета и ще отмине с времето.

bobsan22
03-20-2015, 16:59
Мерси пичове, и аз бях на това мтение, но все пак исках да чуя и вас. :)

tonybadams
04-12-2015, 11:09
ами отнема ти енергията , явно и това е била целта и ! НА всичкото отгоре може и да те развали ,ако е такава каквато са ти казали тя е пълна с отрицателна енергия и явно е събрала доста демони .Демоните товеа са низши страсти. А те определно искат да ти вземят душата.
Иди на църква или медитирай в ъоутубе има доста добри медитации.Успех