PDA

View Full Version : Родителска забрана по расови причини



mnogo_vlubena
03-20-2015, 00:28
Здравейте, на 17 години съм, момиче. Ето я и моята история. Преди около година се запознах с едно момче от даскало. Той беше в по-горен клас, казва се Асен и ми се стори много симпатичен. Всъшност той първи ме забеляза и се запознахме по негова инициятива след което следваха излизания и писане по цели нощи по скайп и фейсбук. Оказа се обаче че е по-голям отколкото го мислех понеже е оставал да повтаря една година. Но, това не беше проблем в случая понеже ние си говорихме просто като приятели. Не след дълго обаче се появиха и по-сериозни чувства. Беше ми толкова хубаво с него, прегръщахме се, целувахме се, всички неща които нормалните двойки правят заедно. Обаче щастието ни не трая дълго, разбрах че той е циганин. Вярно че беше малко по-мургав но не приличаше на такъв а и се държеше много възпитано около мен. Запознах го даже с родителите ми, обаче те веднага се досетиха и ми казаха "Стой далеч от такива" аз не ги послушах понеже бях напълно влюбена в него, а и все още съм де. От там се почна с едни сръдни и скандали, както с него така и с родителите ми. Постоянно бях наказана и ме лишиха от компютър и телефон, намалиха ми джобните, за сметка на това Асен ми даваше пари когато имах нужда. Оказа се обаче че и те са били прави, Асен се навлече в някакви работи с неподходящи хора и започна да краде. Веднъж даже го бяха арестували ама го пуснаха. Стана и доста агресивен към мен. Сега вече като съм на даскало ми върнаха телефона наще, поне когато си мислят че съм на училище е с мен. А Асен само се дразни и ми вдига скандали защо не съм му вдигала, сигурно съм му била изневерявала. Имала съм си била друг и такива неща.
Вече не знам какво да правя хем искам да съм с него, хем знам че само лоши неща ще ми навлече. А той ми е първият и колкото и да се караме, все към него ме влече :(
Вие какво бихте направили, наще даже ми казаха, че ако не го оставя ще ме изгонят от нас и ще ме пратят да живея у Асен, и всичко това понеже е циганин.

Azoria
03-20-2015, 08:25
За малко да ти се получи...

loveme454
03-20-2015, 08:49
бягай от него :)
аз ходя с турчин и какво от това щом знае как да се държи с мен ... ?
а явно твоят човек не знае и няма такова възпитание

GLaDOS
03-20-2015, 21:48
Цигани,турци...дедите ви до десето поколение назад сигурно се превъртат в гроба. И темата да е трол,и коментара над мен да е трол,мърши сте си,да си знаете!

marilyn
03-21-2015, 10:50
Не знам какво ви става, често. Егати любовта към тия цигани, турци. Вашите правилно постъпват с теб. Гледай да се отървеш по-бързо от него, а това, че ти е първия, няма никакво значение.

SheIsWolf
03-21-2015, 15:30
Зарежи го.

Shay Mitchell
04-06-2015, 11:30
Вашите го правят това за твое добро, послушай ги и го остави.

Martyyy2
04-11-2015, 18:22
В никакъв случаи не ходете с цигани миришат като порове в никакъв случай за твое добро е повярвай ми.......А със турчин да не говорим докато бях на 18 носех турско име какво беше а да Емир когато навърших 18 години първата ми работа беше сменяй си името смених го на Мариан............

tonybadams
04-12-2015, 10:59
Смятам ,че е редно да ти пишат хора ,които познават съответния етнос или имат много силна интуиция. В случая аз съм и двете.

Да си призная аз съмият съм откривал циганки ,да кажем ттри или четири ,които наистина са със забележителни качества,дори превъзхождащи нашите момичета.Обаче не успях да открия нито един циганин ,който наистина да е чист ,безупречен, интелигентен въобше и т.н.

В смисъл познвам ги .защото съм и подаравял няколко броя компютри.Те са на стадиен принцип.Това ,че той е ревнив е тяхна си национална черта. Нои самия факт ,че си била привлчечена от такъв ,човек говори ,че и трябвало да ти покаже някоя твоя черта.Моя съвет е да си преразгледаш емоциите и потребностите. Направи си развносметка >Дали това е любов или е някаква форма на привързаност.

Какво е за теб истинското приятелство. Какво е за теб истинското приятлство подкрепено с доза истинса обич и подкрепа. Пречисти се , помоли се или медитирай .Освободи сърцето си и виж ясно какво е отношението ти към тази сутация.

Пожелавам ти успех и една голяма :)

Martyyy2
04-12-2015, 16:22
За мене циганите са много нижи хора който заслужават да ги биеш аз нямам никаква милост към такива цигани

мене не ме интересува колко е чист възпитан ала бала ако челуна циганка отивам да ми почистят устата с препарати