PDA

View Full Version : След подстрижка



Начинаещ
03-20-2015, 18:53
Здравейте. Първо, извинявам се за тъпото заглавие, но не можах да измисля някое, което да пасва на въпроса ми.. И така - днес бях на фризьор да изпробвам някоя прическа, тъй като косата ми беше пораснала и реших да пробвам нещо ново. След подстрижката забелязах малко кръгче на главата, което личи като някаква рана или не знам какво. С цвят на кожата ми е и сякаш е много малка обезкосмена зона с диаметър около 2-3 сантиметра. Попрочетох в интернет за подобни образувания, но не успях да намеря каквото търся. Виждал съм го и при мои приятели и не знам от какво се получава. Може ли някой да ми обясни какво точно е това и как да се справя с него? Преди не го забелязвах изобщо докато бях с по-дълга коса, но сега се отличава сякаш винаги си е било там. Може фризьорката да ме е хванала малко надълбоко там, защото преди когато съм се подстригвал късо не съм го забелязвал.

marilyn
03-21-2015, 11:14
Няма как да знаем какво ти е, особено по това описание. Ако те притеснява, отивай на дерматолог.

kaRamella
03-22-2015, 18:34
Питай майка си като малак падал ли си по глава

georgi12
03-23-2015, 15:45
Възможно е ако е белег - няма да има косъмчета .Ако фризьорката те е хванала много на дълбоко - корените се виждат - както като се обръснеш , ако се бръснеш де .

Начинаещ
04-09-2015, 19:26
Майка ми каза, че съм падал по глава. Явно е от това.