PDA

View Full Version : Искам да му отмъстя за всичко което ми причини,но не мога!



Babolinka
03-21-2015, 06:36
Здравейте!
От 10 годишна харесвам едно и също момче (на 16 съм). Когато бях на 12 с него тръгнахме,под наслов че и той ме харесва. Ходихме в продължение на 2 години и той скъса с мен заради друго момиче. Тогава бях малка,не знаех какво е любов,но ми беше много кофти. Но сега вече е по сериозно. Момичето с което ходеше няколко месеца го заряза,защото много му се беше вдигнало самочувствието,тъй като две момичета го харесваха (съгласна съм с нея)! По време на връзката им той толкова пъти се подигра с чувствата ми,толкова пъти ме унизи. Всичко това аз приемах със сълзи,но никога не съм му била ядосана,винаги му прощавах,защото го обичам,но той просто се подиграваше с любовта ми!
И така преди два месеца той ми предложи,а аз като първата откачалка-приех.Най-добрата ми приятелка ми каза да не му се вързвам,каза ми че според нея ме лъже за да се изгаври с чувствата ми отново. Аз не я послушах...
Момичето с което той ходеше преди да ми предложи си намери гадже и с нея станахме наистина добри приятелки.
Ето че с него за 1 месец и скъсахме! Причината беше,че беше предложил на бившата си,но тя има гадже и ми каза какво и е казал. Много се натъжих,имах чувството,че всеки момент ще избухна в сълзи. Той отново се подигра с мен! И аз отново му простих...
Сега искам да му отмъстя за всичката тази болка! Но просто не мога да му го причиня,въпреки че го заслужава! Какво да направя? Не,не мога да продължа напред. Опитвала съм се да го направя след всяка негова подигравка! Просто не мога!
Благодаря предварително и че прочетохте целия ми сапунен сериал!

Azoria
03-21-2015, 10:30
Мисля, че е време да започнеш да го игнорираш напълно от сега нататък. И да си намериш друго момче по възможност.

marilyn
03-21-2015, 10:46
Ти просто си си глупава. Навила си му се пак на акъла, изпарила си се. Няма за какво да му отмъщаваш, така само ще се нараняваш и ще страдаш още повече. Игнорирай го, не се занимавай повече с него.

SheIsWolf
03-21-2015, 15:33
Първо се научи да казваш ''Не!''.

RapExotic
03-21-2015, 15:43
Можеш да си отмъстиш като си намериш свястно момче, което да те обича и цени. Но с това мислене едва ли ще намериш такъв..

tori
03-21-2015, 15:44
Бахти детските истории. Заеби цялата работа и си учи уроците, излизай с приятели, тренирай, намери си хоби. Живей, стига си циклила в един и същи човек.

anonymous708973
03-21-2015, 16:07
Най-голямото отмъщение е да осъзнае, че вече не си му на разположение. Това не става с тайно насочени към него постове във фейсбук с текст от сорта на "една жена като си тръгне, не се връща" и "човек оценява нещо, когато го изгуби", не. Просто да няма частичка от ежедневието ти, която да се върти около него. Пълно задраскване от живота, вдигане на рамене/вежди и подминаване.

FemaleEyes
03-21-2015, 16:44
Какво да ти кажа ... така ти се пада като се занимаваш с такива отрепки.

Willy Wonka
03-22-2015, 08:37
Лепни му дъвка на косата.

darkneesssss
03-22-2015, 17:50
Лепни му дъвка на косата.

Маха се с ютия и един лист отгоре .

Към авторката не го мисли за единствения излез навън ще видиш доста момчета ,които ще ти симпатизират по някакъв начин , вдигни си самочувствието заговори ги и си намери едно свястно гадже ако не стане с първият не се предавай винаги ще има "риба в морето" продължавай да търсиш докато не намериш "принца на бял кон" ,това е единственият начин да му ''отмъстиш'' както спомена ти , той трябва да види ,че не е единствения и не струва , и като му се изчерпят ''резервните от които си и ти '' ще се замисли колко тъп е бил . Не забравяй да си учиш уроците, излизай с приятели, тренирай и си намери хоби както спомена tori :) .

Shay Mitchell
04-06-2015, 11:33
Забрави го не те заслужава!

sladura89
04-07-2015, 15:36
Мисля, че е време да започнеш да го игнорираш напълно от сега нататък. И да си намериш друго момче по възможност.

+1 :)

draid
04-07-2015, 15:59
Да му отмъщаваш за това, че ти не знаеш какво искаш и нямаш грам воля и съзнание ? Интересно...