PDA

View Full Version : Целулит



chistineee
03-21-2015, 08:05
Здравейте всички! Аз съм момиче на 19 години,високо 1.65 и съм 45 кг. Изглеждам прекалено слаба дори,но имам целулит. Не водя някакъв застоял живот,постоянно се движа и правя упражнение. Някой би ли ми казал нещо ефективно - упражнение или лосион,без антицелулитен масаж,който не ми е по възможностите?

anita.07
03-21-2015, 10:27
Това са добри продукти препоръчвам ги , на билкова основа ,български на достъпни цени http://foryoubg.com/products.php?cat=29&page=1

marilyn
03-21-2015, 10:56
Пиеш ли достатъчно вода? Може и от това да е.

Целулитът "напада" и слаби момичета, за съжаление. Можеш да си правиш сама масажи, за да не даваш пари. Купуваш си антицелулитен крем и започваш всяка вечер след баня да си правиш масажи с него, до хубаво зачервяване на кожата. Можеш да пробваш и с мед. Намазваш тънък слой мед на проблемните зони и с цяла длан и пръсти залепваш и рязко отлепяш. Отначало ще е лесно, но след няколко повторения, ще става все по-трудно и по-трудно да се отлепва.
Крем мога да ти препоръчам на Кройтерхоф, не е много скъп. Задължително си слагай ръкавици, защото много пари самият крем.

marilyn
03-21-2015, 10:56
Пиеш ли достатъчно вода? Може и от това да е.

Целулитът "напада" и слаби момичета, за съжаление. Можеш да си правиш сама масажи, за да не даваш пари. Купуваш си антицелулитен крем и започваш всяка вечер след баня да си правиш масажи с него, до хубаво зачервяване на кожата. Можеш да пробваш и с мед. Намазваш тънък слой мед на проблемните зони и с цяла длан и пръсти залепваш и рязко отлепяш. Отначало ще е лесно, но след няколко повторения, ще става все по-трудно и по-трудно да се отлепва.
Крем мога да ти препоръчам на Кройтерхоф, не е много скъп. Задължително си слагай ръкавици, защото много пари самият крем.