PDA

View Full Version : Хронично запушен нос



Bathala
03-21-2015, 22:37
Здравейте!Може ли да ми бъде даден съвет?От няколко месеца страдам от хронично запушен нос т.е. сутрин и вечер може и да се задуша,но носът няма отпушване.През деня почти не е запушен,много рядко се случва да е.Не смятам,че е от обстановката,тъй като през седмицата живея далече от вкъщи.Лекарят нищо не откри :(

DieselBlood
03-21-2015, 23:06
В такъв случай е добре да идеш да си направиш един тест за алергии. Няма страшно, няма да умреш от болка.

galen_plamen
03-23-2015, 19:24
полезно е да се слага медицински физиологичен разтвор на морска вода в носа- като СТЕРИМАР
отпушва и не изсушава носа
известно е , че морската вода и йодните изпарения от морето са полезни за синузити и подобни

gabri3lla
04-03-2015, 21:39
По всяка вероятност става въпрос за алергия към нещо, или няколко неща. Отиди на специалист, за да ти направи тестове и да ти приложи адекватно лечение, иначе може да прерасне в синузит, а там нещата стават още по-неприятни

marilyn
04-08-2015, 12:55
Отиди и при УНГ, може да е синузит.

tonybadams
04-16-2015, 00:23
пиши ми на лични и ще ти дам добър съвет.
Освен за мазане се пият и билки не само за носа , а и за белия дроб и за цялостно прочистване

tonybadams
04-17-2015, 20:07
имам много познати ,които са се излекували от това.
Моя съвет е да не продължаваш да чакаш ,а да потърсиш първо причината ,която е довела до това състояние !