PDA

View Full Version : Как да го привлека към себе си?



dmgirl
03-21-2015, 23:17
Хей! Имам нужда от малко помощ! Аз съм на 12 и съм седми клас. Обаче аз съм си харесала едно момче от класа. Тай първоначално ме объркваше, но няколко приятелки ме подкрепяха. По някое време едно момиче ме накара да му напиша по Фейсбук какво чувствам, по възможно най-сълзливия начин. Той ми отказа, но не се промени. Нито пък каза на някого. Все още не мога да се окажа от него. Но и не искам. Искам само да го привлека към себе си. Моля ви, дайте идеи! Как трябва да го привлека без да е твърде очевидно?

SheIsWolf
03-22-2015, 17:53
Не съм много в позиция да давам съвети, но ще ти кажа нещо много важно.Хубаво е да имаш подкрепа, но не се доверявай на всички.Ако той знае, че ти го харесваш няма как да не е очевидно, че искаш да го привлечеш.Разкажи ми малко за него...Какво обича и какво не, дай инфо.

anonymous908491
03-22-2015, 18:02
Роди му дете, знаеш как се правят, 12 годишните сте много навътре

angel_S
03-22-2015, 19:24
Не е трябвало да му признаваш толкова бързо, но вече е станало. Оитай се да разбереш какво харесва, за да имате обща тема на разговор. След това се сближи с него. Станете приятели и тогава може би той ще започне да те харесва, но не бързай... ;)

dreamwalker
03-22-2015, 19:52
https://roqoodepot.files.wordpress.com/2011/05/coyote13-compressed-hare.png

dimexlove
03-22-2015, 21:15
Понеже момичето което написа темата е от днес със забрана за компютър, аз ще пиша вместо нея (тя ме помоли)! Ами, той е китарист, обича да свири в междучасията, да играе пинг понг (състезава се почти постоянно), мрази да го притесняват докато се е ядосал(едва ли има човек който не мрази това), понякога е мил, но има случаи в които е доста раздразнителен, има огромно чувство за хумор, обича да сяда по солфеж до най-добрите в групата (аз и още едно момиче), не е от най запалените по футбола, обича да се закача с всички, кисне във фесбук 99% от времето, разговорлив е, честно казано е и наистина красив

dimexlove
03-22-2015, 21:16
papugai - много смешно!

SheIsWolf
03-23-2015, 12:16
Понеже момичето което написа темата е от днес със забрана за компютър, аз ще пиша вместо нея (тя ме помоли)! Ами, той е китарист, обича да свири в междучасията, да играе пинг понг (състезава се почти постоянно), мрази да го притесняват докато се е ядосал(едва ли има човек който не мрази това), понякога е мил, но има случаи в които е доста раздразнителен, има огромно чувство за хумор, обича да сяда по солфеж до най-добрите в групата (аз и още едно момиче), не е от най запалените по футбола, обича да се закача с всички, кисне във фесбук 99% от времето, разговорлив е, честно казано е и наистина красив

Ми нека dmgirl да му каже виц.Да му посте нещо забавно на стената във фейсбук.Да се усмихва повече и да разговаря с него.

Има 2 възможности:

-И двамата да се харесват.
-Само тя да го харесва.

dimexlove
03-23-2015, 18:12
Ми нека dmgirl да му каже виц.Да му посте нещо забавно на стената във фейсбук.Да се усмихва повече и да разговаря с него.

Има 2 възможности:

-И двамата да се харесват.
-Само тя да го харесва.
По скоро второто. Той се сваля с друго момиче от техния клас. А тя разбира се не остава по-назад. Дайте примери за какво да постне на стената му. А за усмивките : тя не спира да се хили докато той е в настроение. Изобщо види ли кафеви очи усмивката не се маха от лицето и.

fanton1
03-23-2015, 18:19
А тя/ти замисляла ли си се ,че може въпросното момче да няма намерение да са нещо повече от познати? Или на всяка цена трябва въпросната да се харесна на момчето ? Ето ти най-вероятния сценарий които ще стане (но на кратко ). Упорито момичето се опитва да привлече вниманието на даденото момче докато в същотото време пада в очите му. Докато най-накрая той ще си мисли ,че тя е лепка и никакво внимание няма да и обръща ,а тя ще е наранена и ще страда по него.

Bork0_
03-23-2015, 20:03
Не искам да те карам да се чувстваш зле , но .. вие сте само на 12 .. По-добре се фокусирай върху нещо друго , което повече приляга на 12 годишните тогава мисли за любов ..

dimexlove
03-24-2015, 20:31
А тя/ти замисляла ли си се ,че може въпросното момче да няма намерение да са нещо повече от познати? Или на всяка цена трябва въпросната да се харесна на момчето ? Ето ти най-вероятния сценарий които ще стане (но на кратко ). Упорито момичето се опитва да привлече вниманието на даденото момче докато в същотото време пада в очите му. Докато най-накрая той ще си мисли ,че тя е лепка и никакво внимание няма да и обръща ,а тя ще е наранена и ще страда по него.
Честно казано май си прав. А може би вече е станало. Не знам. А как да разбере дали е или не? Имам предвид той изобщо не се променя. И не си личи за нищо подобно.

dimexlove
03-24-2015, 20:31
Не искам да те карам да се чувстваш зле , но .. вие сте само на 12 .. По-добре се фокусирай върху нещо друго , което повече приляга на 12 годишните тогава мисли за любов ..

Виж за тва вече нямаме обяснение. То никой няма обяснение.

dimexlove
03-26-2015, 20:02
От dmgirl : край с тази тема. Свърши се. Той не ми говори. Мерси за съветите, но те вече не могат да помогнат. BorkO_ беше прав. А сега ми е обиден (а дори не знам защо). Пак благодаря и се надявам да се засечем отново (изключвам papugai от това число)

tonybadams
04-08-2015, 13:52
Има два вида Любов.
единия идва от тъмнината и е свързан с това да съжеляваш за миналото ,за някво събитие или човек.Особено тук се вкл чувството за вина ,самосъжаленията и т.н

При любовта ,която идва от светлината е по друга. Просто обичаш без да се привързваш и да искаш да има резултат.Просто знай ,че и някъде там в душата си той те обича ,но не по начина ,който ти се иска на тебю.Просто опитай да си преставиш ,че другите те харесват такава каквато си и започни да приемаш емоциите си ,каквито и да са. Обичай се и ще видиш ,че ще се случи най доброто ,което може да се случи за теб.

И моля не си подарявай душата на друг , като постоянно мислиш за него.Просто бъди човек, душа и се усмихвай
понякога усмивката дава прозрения.
Ако искаш ми пиши на лични !

dimexlove
04-09-2015, 20:56
Има два вида Любов.
единия идва от тъмнината и е свързан с това да съжеляваш за миналото ,за някво събитие или човек.Особено тук се вкл чувството за вина ,самосъжаленията и т.н

При любовта ,която идва от светлината е по друга. Просто обичаш без да се привързваш и да искаш да има резултат.Просто знай ,че и някъде там в душата си той те обича ,но не по начина ,който ти се иска на тебю.Просто опитай да си преставиш ,че другите те харесват такава каквато си и започни да приемаш емоциите си ,каквито и да са. Обичай се и ще видиш ,че ще се случи най доброто ,което може да се случи за теб.

И моля не си подарявай душата на друг , като постоянно мислиш за него.Просто бъди човек, душа и се усмихвай
понякога усмивката дава прозрения.
Ако искаш ми пиши на лични !

Уау мерси! Това наистина прозвуча яко!