PDA

View Full Version : Тренировки по волейбол Пловдив .. Помощ ! :)



ivankak
03-22-2015, 16:17
Здравейте. Аз съм момиче от Пловдив на 16 години и се занимавам с волейбол, но искам да започна да се занимавам по-профисионално. Искам да се пробвам да тренирам във ВК Марица, но не съм наясно дали момиче, което не е напреднало в този спорт, а е още начинаещо, дали може да се запише да тренира там, защото аз се определям като девойки младша възраст и не знам дали приемат начинаещи. Ако има запознати с това, ако може да ми обяснят. Благодаря предварително!

Vanchhh
03-22-2015, 16:29
Здрасти. Винаги можеш да пробваш. ВК "Марица" са голям отбор с традиции. Попринцип си мисля, че никога не биха върнали дете, което желае да спортува. Според мен пробвай. Най-вероятно ще те вкарат в тренировките за любители или нещо такова беше. После, ако си достатъчно напреднала, те ще видят това и ще те вземат. Успех!

ivankak
03-22-2015, 16:47
Благодаря ви много! Когато бях в седми клас Цеца Тенева, която тренира деца до 6 клас ме върна, защото не се тренирало 7 клас и ми казваше, че ако искам да тренирам там трябва да уча във спортното училище, но аз не отидох там да уча и проучих, че има треньори на различните възрасти, но знам, че има доста деца, които тренират, но са до 13 години и не знам дали има такива тренировки за по-големи. Ако имаш някаква информация за това... ?!

Vanchhh
03-22-2015, 17:25
Хмм, това за спортното училище го пропуснах. Май наистина трябва да учиш там/
Виж, не знам точно как стоят нещата, най-добре опитай да отидеш и да попиташ дали можеш да започнеш тренировки, разбира се ще те видят дали имаш техника, пас, посрещане, забиване, сервиз. Всичко си зависи от теб. :)

ivankak
03-22-2015, 18:09
Благодаря все пак, а ако има някой, който е запознат с Марица нека ми пише...

colinscheee
08-20-2015, 19:01
Здравей. Минали са няколко месеца откакто си постнала темата. Аз съм на 15 и съм от Пловдив и също искам да се запиша някъде да тренирам волейбол, но немога да си намеря. Ти успяли да си намериш? Взеха ли те във ВК,,Марица". Плс пиши ми ако видиш.

ivankak
03-04-2016, 15:53
Не ме взеха, защото съм била вече голяма .. Но се чудя има ли някакво място където да има просто тренировки по волейбол в Пловдив, защото ми се тренира по-често .. Ако го видиш това кажи ми дали си отишла някъде да тренираш :)