PDA

View Full Version : А сега какво?..



Mimi_K-on
03-23-2015, 20:22
Такам.. Една моя приятелка от даскало гадже със едно момче преди около година.. Още докато бяха гаджета ние си бяхме приятели.. След като скъсаха ние станахме нещо катo най-добри приятели..Докато бяхме най-добри приятели той ме гушкаше на мен ми беше толкова приятно..Той ми помогна да се събера с момчето което харесвах защото бяха приятели..Но аз скъсах със него защото вече не го харесвах просто ми падна в очите защото разбрaх някой неща за него.Но когато най-добрият ми приятел разбра не ми говореше и започна да се държи гадно подминаваше ме като непозната.. ( в едно училище сме) не ме отразява изобщо.. виждала съм го вгледан в мен но като се обърна и той се обръща.. Не си говорим вече около 3-ри месеца.. Винаги като го видя почвам да се панирам, притеснявам, плямпам глупости..Сънувала съм го няколко пъти.. И искам пак да ме гушне.. чудно ми е дали го харесвам или просто искам прекалено много пак да сме си приятели.. Искам хипер много пак да сме приятели.. Какво да правя той изoбщо не ме отразява?.. А и дори и да го харесвам няма да се получи нищо .. :-?

GLaDOS
03-23-2015, 21:38
3-ри

Седя в дълбоки размисли. Не беше ли по-логично и рационално да напишеш просто "Три" вместо това ? Знам ли,може пък клавиша "т" да ти е отказал.

По темата : Говорете.Детски работи.

HollyGolightly
03-23-2015, 21:56
А и дори и да го харесвам няма да се получи нищо .. :-?
Ти съвет ли искаш или просто целта беше да споделиш историята си?