PDA

View Full Version : Платове в София



RedRoseRedLips
03-25-2015, 12:02
Здравейте :) съжалявам, ако мястото на темата не е в този раздел
Искам да попитам хора, които живеят в София или пък са пътували по същата причина до там, дали биха ми препоръчали конкретен магазин или склад за платове. Няма да купувам на едро, търся си плат за бална рокля. В интернет открих 2-3 магазина, чиито каталози ми харесаха - texhouse, platove-bg и райма, но все пак ще се радвам да препоръчате и други. :)

Dagichka
03-25-2015, 12:28
не мисля, че са чаак толкова много магазините за платове. аз веднъж обикалях с най-добрата си приятелка като търсеше плат, има 2 магазина до съдебната палата някъде май бяха, един на графа и още един към христо ботев, за тези се сещам.. като цяло по-добре е да се довериш на шивачката ти, тя знае откъде да си набавя

RedRoseRedLips
03-25-2015, 12:31
точно този Райма е на Ботев, и там ще ходя... шивачката ми си пазарува от нашия град, с нея обиколих всички магазини, не си доставя от София и не е към ателие... та сама си търся :) все пак благодаря

galaxy29
03-25-2015, 12:45
дам и аз до съдебната палата на алабин се сещам, те даже са няколко, май само един от тях беше с хубави обаче :д

pressiana
03-26-2015, 06:58
Aз съм ходила в един голям магазин за платове на Лъвов мост, казва се Cacadu, потърси го в Google Maps точно къде е, лесно ще го намериш. Има си всичко там, много е хубав :P

mimsssssss
03-26-2015, 07:14
И аз този щях да предложа. От Лъвов мост като тръгнеш в посока Сточна гара, намира се малко преди Г.С.Раковски :)

RedRoseRedLips
03-26-2015, 12:00
Ох, много ви благодаря! Аз мислех, че cacadu е само за домашен текстил, но ше го имам предвид и благодаря и за подробното описание :)

marilyn
03-28-2015, 20:14
Сещам се за Кравай, но не съм влизала. Намира се на Ф.Нансен и Патриарх Евтимий. На Алабин има един, до Съдебната. По Пиротска има доста също.