PDA

View Full Version : Как да й кажа, че я харесвам?



Bobeko
03-25-2015, 16:35
Здравейте, аз съм на 16 години и все още не съм имал гадже. От вече някъде 4 месеца харесвам едно момиче. Тя е с година по-малка от мен. Тъй като никога не съм имал гадже нямам представа как да процедирам. Приятели сме, говорим си, постоянно я изчаквам за да си ходим заедно, гледам да се държа мило с нея. Та въпросът ми към Вас е как да й кажа, че я каресвам?Моля помогнете ми, защото май много здраво съм луднал.Ако за някой има значение, тя е зодия лъв.
Благодаря предварително.

nikolai_777
03-25-2015, 16:50
Пич,тука 10 човека ще ти дадат 11 мнения...Прави това,което душата ти казва :)

dimexlove
03-25-2015, 20:09
Така, аз ще ти дам гледна точка на момиче! За да и кажеш трябва да си поне малко сигурен в отговора и. Обикновено ние момичетата харесваме да ни го казват някак тайнствено или направо в очите ако тя не схваща от намеци. Дай някво инфо. Какви са и реакциите като сте заедно? Има ли напрежение? Отпуска ли се да говори за нещо малко по-така... такива неща!

darkneesssss
03-25-2015, 20:45
Здравейте, аз съм на 16 години и все още не съм имал гадже. От вече някъде 4 месеца харесвам едно момиче. Тя е с година по-малка от мен. Тъй като никога не съм имал гадже нямам представа как да процедирам. Приятели сме, говорим си, постоянно я изчаквам за да си ходим заедно, гледам да се държа мило с нея. Та въпросът ми към Вас е как да й кажа, че я каресвам?Моля помогнете ми, защото май много здраво съм луднал.Ако за някой има значение, тя е зодия лъв.
Благодаря предварително.

Пич , това с зодиите го остави , предлагам ти следния сценарий , покани я да излезете някъде виж как се държи с теб , излезте още един , два пъти и действай както ти е на сърце . Това с изпращането до тях го остави за да не те набута набързо в приятелската зона гледай да не й се "мазниш" много , бъди себе си , действай горе долу под мотото действай и въздействай .

RapExotic
03-26-2015, 14:03
За да и кажеш трябва да си поне малко сигурен в отговора и. Обикновено ние момичетата харесваме да ни го казват някак тайнствено или направо в очите

Демек ако е сигурен, че ще каже "да" или "не", да и го намекне или да и го каже направо в очите. Женската логика е впечетляваща ..

darkneesssss
03-26-2015, 21:18
Демек ако е сигурен, че ще каже "да" или "не", да и го намекне или да и го каже направо в очите. Женската логика е впечетляваща ..

Те самите не знаят какво искат и как го искат ,а от нас очакват да сме екстрасенси , 5 ниво баячка или поне 12 ниво врачка :Д ,та ако сте под това ниво , значи сте начинаещи в женската логика :Д .

Bobeko
03-27-2015, 15:50
Ами веднъж я поканих на разходка с кучето ми ииии си говорехме предимно за кучето ,много малко за нящо по-различно.Иначе с нея сме си говорили за най-различни теми.Знам, че тя ме харесва, един приятел ми каза.Но много ме дразни ,че докато си пишем тя се държи супер студено.Когато я питам нещо, тя просто отговаря. Аз мисля че поне трябва да върне въпросът, защотот така трудно бих я опознал.