PDA

View Full Version : Не иска да ме остави на мира



bambam123
03-25-2015, 18:04
Здравейте на всички ,моята история е малко сложна..Вече повече от половин година съм разделена с момчето ,с което бях 4години.Той беше от този тип които само забраняваха ,ревнуваха до полуда,удряха и т.н...Първите 2години минаха изцяло в тормоз спрямо мен.Не смеех да кажа на родителите си защото ме заплашваше, че ще им каже неща,който не исках да знаят..Но се стигна и до този момент,имаше разправии,полиция.Всичко спря за момент,но аз след месец разбрах че е в болница и отидох да го видя. Събрахме се пак след около половин година(знам ,че беше огромна грешка) и бяхме заедно до преди 7-8 месеца(демек около 2години още) .. малко по-добре бяха нещата 2рия път, но всеки ден ме лъжеше за нещо и аз разбирах от 3ти човек,но той разбирасе отричаше да е така.Както и да е след като последно се разделихме окончателно , първите месеци се чувахме по телефона ,той ми се молеше и извиняваше ,но аз този път си държа на моето и няма да се върна при такъв човек.Не се виждаме изобщо.Последно му дигнах ден -2 преди Нова Година .До ден днешен не му вдигам,не му пиша , все едно не съществувам ,а той не спира почти всеки ден да звъни и пише смс-и колко ме обичал и т.н. В последно време седи след работа пред нас и ме чака.Разбира се нито слизам нито нищо. С две думи от около 7-8 месеца не сме се виждали , и от около 3 не сме се чували , след тия 3 месеца няма и следа от мен , но той продължава.Не искам да се забърквам пак с полиции,не искам родителите ми да се притесняват пак заради мен . Баща ми след като научи какво ми е правил ,беше буквално в шок..никога не го бях виждала така ,плачеше ,че е допуснал някой да ме тормози ,взимаше хапчета и какво ли не .Не искам всичко това да се повтаря. А знам че отида ли сама в полицята и го викнат , първото нещо което бившия ми ще направи ще е да се обади на родителите ми .. и цялата история започва на ново .. не знам какво да права ..никакво внимание не му обръщам а той вече повече от половин година не ме оставя...

bambam123
03-25-2015, 18:11
Забравих да спомена ,че в момента не ме тормози . Смс-ите му са извинявай,обичам те ,моля те прости ми и т.н.. не са някви заплашителни ,беше ми написал че иска да си останем поне приятели,но аз съм му казала милиони пъти ,че това няма как да се случи.И все пак като е пред нас изтръпвам при мисълта ,че може да звънне на звънеца и наще да разберат ,че е той и се започва.. Просто седи пред нас ,чака ме ,звъни ми ,търси ме ,а аз искам просто да продължа напред и той много добре го знае,но не ми дава възможност.

GLaDOS
03-25-2015, 18:23
Така става като критерия на повечето е: баДка + BMW +работа +доста по-голям на години. Поне ги гледайте и да са уравновесени.

bambam123
03-25-2015, 18:27
Така става като критерия на повечето е: баДка + BMW +работа +доста по-голям на години. Поне ги гледайте и да са уравновесени.

Няма бмв , нито е "нацепен бадка" , на мойте години е (19) и е най -обикновенно момче,което работи в склад :)

TheDeath
03-26-2015, 06:22
Доста неприятна ситуация, сякаш си в безизходица. Защо не кажеш на баща си да го предупреди, може би с малко по-груб тон да те остави на мира? Щом баща ти е бил толкова наранен от случилото се с теб, не позволявай това да се повтори, споделяй му, търсете решение заедно, за да решите проблема, преди да е станал пак огромен скандал. Не винаги е добра идея сда игнорираме родителите сеи, понякога те могат да дадат най-ценните съвети от гледна точка на опита си и инстинкта да те предпазят. Предполагам на момчето ще му писне в един момент да се занимава, ще си намери някоя друга, въпроса е дали ти ще издържиш, докато той се осъзнае, това със стоенето пред вас е доста психарско.

Azoria
03-26-2015, 09:03
С какво толкова би могъл да те заплаши, че ще каже на вашите? Със сигурност баща ти би предпочел да разбере истината (от теб) и да му счупи главата,задето те тормози, пред това ти да се измъчваш за някакви минали неща. Не си малка вече, съветвам те да си споделиш с родителите грешките или каквото е там и да им обясниш ситуацията, за да не даваш контрол над себе си на някакви откачалки.

HollyGolightly
03-26-2015, 09:24
Независимо колко наранен е бил баща ти от случилото се, много по-добре е да му кажеш сега какво става, отколкото да го държиш в неведение отново. Реакцията му определено би била различна ако информацията дойде от теб и навреме, а не както миналият път. Все пак ти е родител и малко или много би могъл да го сплаши този. Не е нормално това нещо да продължава вече толкова месеци, на повечето до сега би им омръзнало.
Няма как да продълиш напред, докато това нещо се случва и именно за това той го прави.

tori
03-26-2015, 09:34
С какво толкова би могъл да те заплаши, че ще каже на вашите? Със сигурност баща ти би предпочел да разбере истината (от теб) и да му счупи главата,задето те тормози, пред това ти да се измъчваш за някакви минали неща. Не си малка вече, съветвам те да си споделиш с родителите грешките или каквото е там и да им обясниш ситуацията, за да не даваш контрол над себе си на някакви откачалки.


Независимо колко наранен е бил баща ти от случилото се, много по-добре е да му кажеш сега какво става, отколкото да го държиш в неведение отново. Реакцията му определено би била различна ако информацията дойде от теб и навреме, а не както миналият път. Все пак ти е родител и малко или много би могъл да го сплаши този. Не е нормално това нещо да продължава вече толкова месеци, на повечето до сега би им омръзнало.
Няма как да продълиш напред, докато това нещо се случва и именно за това той го прави.

+1000000000000

Вземай се в ръце и си решавай проблемите, защото в един момент това може да ескалира и нещата да отидат на по-зле, отколкото са били.

bambam123
03-26-2015, 12:18
Много ви благодаря за отговорите. Няколко човека казаха да кажа на баща ми да го сплаши , е истината е че това просто няма как да стане .Него не го е страх от никого .Знаят си го и в полицята .... Когато се караха баща ми започна с много добър тон и подхождаше към него както трябва,а той даже излезна с пръчка готов да го удари .След като си поговориха онази вечер ,бившия ми започна още повече да заплашва вече не само мен ,а и семейството ми- че ще ни запали колата ,апартамента и сякви такива за това се стигна до полиция.Но това беше преди 2 години и повече .. А аз тъпата след такова нещо се върнах при него.. нямам думи аз самата не мога да си го простя ..просто знаеше как да ме манипулира и аз влюбена .. в мен е вината знам,но сега всякаш си отворих очите за всичко .. по-добре по-късно ,отколкото никога все пак..

TheDeath каза ,че ще си намери друга.. и аз се надявам може би на това.Ще ме боли , но така ще е по-добре.Преди седмица ми написа смс който гласеше " Липсваш ми много , не мога да бъда с друга какво ли не опитах " .. Според мен докато има чувства към мен няма да ме остави ,която и да си хване...

В доста кофти ситуация съм в момента и много се надявам да спре от само себе си ..

HollyGolightly
03-26-2015, 13:21
Виж какво, ако е искал да направи някоя такава мизерия, от рода на палеж или побой, до сега да го е направил, както сама каза от Нова Година ти виси пред блока. Истината е, че той е един страхливец и ако баща ти наистина слезе долу у му каже 2 приказки, както е и на чужда територия, със сигурност няма да се държи толкова нахално и заплашително.

bambam123
03-26-2015, 13:34
Да така е ,ако е искал до сега да го е направил,но това е било отдавна просто го споменах. Сега иска просто да ме види или и аз не знам какво иска , но си седи пред нас момчето почти всяка вечер и чака...

Niakoitam
03-26-2015, 13:36
Всъщност не е като и сама да не си си виновна за сегашната ситуация.Не мога да разбера за чии чеп ти е трябвало да му ходиш на свиждане в болницата пък камо ли да си ставате пак гаджета? С първото си окендзала яко обстановката,а с второто направо си я доошарила с окендзаното.И как пък сега въпросният да не реши,че може да те има и за трети път или даже когато си пожелае и когато му скимне? Вземи се събери пак с него ей така просто от безхарактерност да дооцвъкаш още повече обастновката.Друг е въпроса,че поне според описанията ти тоя е пълен мухъл и не знам защо изобщо си тръгнала с него първият пък камо ли пък вторият път? Да се чуди човек.Вероятно,защото е бад бой и е ааааадски секси и готян... :)

tonybadams
04-12-2015, 11:16
Това драга си е карма,много карма,Имап какво да изчистваш в отнощенията си спрямо този човек.Поставила си се в ролята си на жертва .Ако искаш мога да ти посъветвам нещо !