PDA

View Full Version : Раздялата



barbara232
03-25-2015, 21:55
Здравейте.Преди 2 дни се разделихме с гаджето.Така или иначе живее в друг град далечен от моя.По цял ден си говорихме в социалните мрежи и по телефона и аз се превързах много.Как да го забравя или да се опитам някак да оправя нещата?Не ми е лесно много съм объркана ,но не ми се иска да е завинаги раздялата....Той не е изтрил номера ми все още това дали означава или не нещо..?

DarkTemplar
03-25-2015, 22:00
Няма да ти е лесно да го забравиш, щом си се привързала толкова. Особено ако ти липсва достатъчно житейски и емоционален опит. Ако продължавате да поддържате контакт от време на време, също.

lubopitna_123
03-26-2015, 10:16
Всяка една раздяла е трудна.

TheDeath
03-26-2015, 10:40
И всяка една раздяла дава възможност за ново начало, отваря вратата на нещо по-добро, което може да ти се случи.
Най-удачно е според мен да си намериш някакво занимание, да си запълваш времето, през което си си писала с него, с нещо друго, просто да не мислиш толкова много за него. Не е лесно, но не е невъзможно.

xXxPETYAxXx
03-26-2015, 11:30
Каква ти раздяла, след като доколкото разбрах от прочетеното, дори не сте се виждали?

SheIsWolf
03-26-2015, 14:16
Ще ти мине.

Baalzam0n
04-21-2015, 12:05
Minal sum prez absolutno sushtoto i vposledstvie sreshtnah mnogo po dobro i krasivo momiche ot moia grad i veche sme zaedno ot 3 godini i polovina i sme mnogo shtaslivi,a sega se chudia kak moje da sum hodil vobshte s bivshata mi koiato dori ne me ceneshe... Ako imash nujda ot poveche pomosht ili suveti eto skypa mi : aura_clan_member