PDA

View Full Version : Хора много я обичам...



Gogo-G
03-25-2015, 22:56
Аз съм момче на 15 години и съм адски влюбен в най-добрата ми приятелка която е на моята възраст,може да си кажете "е захаресал си я",е не е така.Хора много я обичам искам да я отхаресам вече не мога,сърцето не ми го понася.Постоянно мисля за нея постоянно, макар да ,тренирам здраво,имам много хубави оценки ,но просто не се отбива от главата ми.Ние с нея сме много близки ,но напоследък (аз съм й казал отдавна ,че много я харесвам и обичам),а тя нито вече ми пише,нито ми обръща внимание.
Тя си харесва някакъв от Испания къде никога не е виждал обяснете ми хора как може да стане това?!?!?...Не иска да излизаме вече,не че много сме излизали "уш" се водиме най-добри приятели" ,а изобщо не ми говори и не общува с мен вече,а аз много я обичам просто толкова съм плакал за нея хора.Тя за мен е перфектната може да звучи банално и детско ,но харесвал съм си други момичета ,но това определено е друго чувство ,когато съм в училище се чувствам супер изпаднал,едвам гледам,много тъжен съм постоянно(щото сме от един клас),това не е нормално,не е ,искам да се променя ,но не става.
Смисъл това не ми пречи с ученето ,но просто искам да я отхаресам вече ми писна да ме боли сърцето и да плача за нея.Знам знам казвали са ми "любов се забравя с любов" да ама не ,не мога друга да си харесам друга просто опитах ...Вече не знам какво да правя,нещо на психолог ли да ходя,иначе пред нашите и приятелите (то нали имам много ) се правя на весел ,но отвътре ме мъчи много .Моля помогнете ,събрах куража да напиша тази тема,просто разберете и помогнете много ме мъчи.. ....;///

NarutoShippuuden
03-26-2015, 02:45
Щом е наясно с чувствата ти и ти бие игнора просто не се занимавай вече. Насила не можеш да я накараш да те хареса и причината, поради която е започнала да те отхвърля малко по малко е точно тази, че знае за чувствата ти към нея.

SheIsWolf
03-26-2015, 14:18
Зарежи я.

Gogo-G
03-26-2015, 16:24
Не ,че аз не я заслужавам,тя мен не ме заслужава..

fanton1
03-26-2015, 16:31
Това винаги може да се случи при приятелствата момчеи момиче единия от двамата се влюбва в другия (както е при теб ). Щом знае за чуствата ти и вобще не ти обръща внимание и ти започни да не и обръщаш внимание . Просто не си прави труда да се занимаваш с нея ( това е несподелена любов много боли от нея ,но все пак се случва да я срешнеш ). Просто стискъш зъби и си гледаш работата и не мисли чак толкова за нея и рано или късно ще срешнеш някоя по-добра. :)

Gogo-G
03-26-2015, 18:02
Мерси много за отговорите и за куража къде ми вдъхнахте,но аз примерно от 10 дена изобщо не съм обелил 1 дума с нея,а тя изо бщо не й пука за мен не знам може да й пука ,ама да не забелязва ,че съм тъжен..