PDA

View Full Version : Shte mi lipsva..



pamelamihailova
03-26-2015, 04:17
Zdraveite,napravih registraciq predi malko, neznaq s kogo da spodelq veche.Az sam na 24 godini momiche, ot dve godini jiveq v Kipar, zapoznah se s edin kiparec I ot godina I dva meseca jiveem zaedno. Toi e na 30god.no vsqkash e s akal na 10godishen vse oshte.Prosto problema e che toi nikoga ne me e priemal kato neshto vajno v negoviqt skuchen jivot, ne e mil s men nemi e kazval che me obicha, naprotiv dori che ne me obicha. Nikoga ne izlizame zaedno, edinstveno toi ako izliza izliza sam,az dori I sama nemoga, dlajna Sam da si sedq vav vkushti da gotvq I chistq edinstveno. Toi me ima kato negova priqtelka, seeks pravim v sedmicata tri-chetiri puti koeto e normalo,no celuvki samo I edinstveno togava ima,prez drugoto vrème dori I po buzata nqma,he obicha da go pregrushtam buta me vseki pat kogato se opitam,vse pak imam nujda ot malko laski. Gonil me e za gluposti nqkolko pati zaneshto nepochisteno ili che Sam my pratila sms kogato e bil na van. No az nqmah tazi sila da so tragna, dori sled vsichko tova az go obicham, predi sedmica so vzeh bilet za Balgariq za 4 April. I sam vzela reshenie da se pribera,razbiram che nemojem da sme zaedno,no znam che shte mi lipsva mnogo I neznaq, neznaq kakvo da pravq,mnogo sam tajna, a toi dori nemu puka che shte so tragvam, I tova dali Sam tajna ili ne, nego ne go zasqga.mnogo mi e trudno.

DarkTemplar
03-26-2015, 05:01
Случайно да си чувала за думата самоуважение?

pamelamihailova
03-26-2015, 05:39
Da, tova vseki me pita, ne mi se e slucvalo podobno nesto predi, neznaq kakvo mi we slucva, chuvstvam se kato parcal s nego a sam sigurna che shte mi lipsva,trudno mi e, Nikoi me me razbira kak sr cuvstvam,moje I da ne e obich a da Sam sviknala s nego I nqmam sili da se mahna ot nego

pamelamihailova
03-26-2015, 05:45
I tochno zaradi tova spoledqm tezi neshta tuk, prosto tova ne e normalno iskam da chuq nqkakvi saveti, ne, da bada kritikuvana

TheDeath
03-26-2015, 06:10
Колкото и да ти липсва трябва да направиш тази крачка и да си тръгнеш. Според мен така ще е най-добре за теб, щом той не се интересува от теб, няма смисъл, представи си станя белята и ти надуе корема, а после се появи някоя , която му завърта главата и той както по принцип не го е грижа за теб да те изрита на улицата с дете? Примерно!
От начина по който описваш, че се държи не бих се учудила да почне и да ти посяга скоро, явно те е приел за негова собственост, нещо, като слугиня, която е там само за негова лична облага, да чисти, готви и да прави секс, когато поиска.
Не си губи времето, този човек не те заслужава, по-добре се махни и се наслади на живота , намери приятели, подходяща среда, сигурна съм, че скоро ще се появи и някой, който ще е способен да отговори на чувствата ти по правилния начин.

DarkTemplar
03-26-2015, 06:22
I tochno zaradi tova spoledqm tezi neshta tuk, prosto tova ne e normalno iskam da chuq nqkakvi saveti, ne, da bada kritikuvana
Трудно е да спечелиш уважението на другите, когато ти липсва такова към самата теб. Трябва сериозно да се замислиш за влиянието на този човек върху теб, защото си се превърнала в нещо средно между слугиня и ханъма. Едва ли би искала да живееш такъв живот, все пак не си арабка. Замисли се сериозно какво получаваш срещу любовта и подчинението, които му даваш.

Не ти казвам тези неща, за да те обидя, а по-скоро да се усетиш как сама си се вкарала в тоя капан (от който, както сама виждаш, измъкването е доста трудно).

Съвети предполагам ще получиш главно от женската част.

Azoria
03-26-2015, 08:57
Не разбирам как може да обичаш човек, който се държи с теб по този начин... Ако се замислиш по-дълбоко, това си е голям психологически проблем, на който трябва да обърнеш внимание.

DarkTemplar
03-26-2015, 13:13
Стокхолмски синдром

Niakoitam
03-26-2015, 13:48
Не е като да не се среща чето при жените :D

RapExotic
03-26-2015, 14:24
А ти само заради него ли си там?

liiddety
03-26-2015, 22:48
Прибирай се и забрави за него ! Ще ти бъде трудно , но ще ти мине !

pamelasmihailova
03-27-2015, 06:23
Izvinqvaite napravih drug profil neshto ne se spravqm s tozi sait.Ami da I as mislq che imam problem nqkakav,tova he e normalno no ne sam edinstvenata takava. Da, samo zaradi nego Sam tuk,bqh doshla na pochivka I go sreshnah I ostanah,tuk I s nego nqmam badeshte razbiram go,I toi ne me zaslujava, prosto trudno mi e sviknah s nego,obicham go vapreki vsichko,nqma den v koito ne me kara da placha,no az pak,,, proshtavam I proshtavam.. Kakto sam napisala po gore vzeh si bilet za 4 April Iskam da se pribera no mi e trudno, a toi my e vse edno az dali si tragvam,neznam prosto az imam nqkakav problem,koq jena shte tarpi podobno otnoshenie?! SAS sigurnost nqma da e nqkoq normalna, kato si pomislq che shte se pribera I vsqka sutrin kato se sabudq nqma da go vidq I mi e tejko I trudno.vapreki che ne poluchavam nikakvi laski , pregrudki celuvki, nqma takiva neshta

pamelasmihailova
03-27-2015, 06:29
V Balgariq sa mi vsichki rodnini priqteli imam si jilishte tam,vsichko mi e super,prosto trudna e tazi krachka samo da se mahna ot nego,sled vrème shte se opravq no v nachaloto e trudno, kogato sam sviknala s nqkoi e trudna razdqlata, tejko go priemam, imala sam mnogo podobni momenti v jivota mi, me govorq za vraski, ami s rodnini priqteli taka se sluchvat neshtata che trwbva da se razdelim I vaobshte ne go priemam dobre,trudno go prejivqvam.

pamelasmihailova
03-27-2015, 06:31
Da,edinstveno toi me spira da si tragna. Vapreki darjanieto my, az pak stoq tuk I nqmam silata da si tragna

TheDeath
03-27-2015, 06:43
Просто трябва да си решителна и да знаеш, че е за твое добро. Въпреки, че ще ти е трудно, ще мине с времето. Щом си го решила и имаш билет, просто го направи.
Ти между другото там си само на негова издръжка ли? Не работиш? Нямаш приятели и т.н.?

pamelasmihailova
03-27-2015, 07:01
Ami poneje nqmam rabota tuk, toi plashta razhodi vsichko no pak I ot maika mi poluchavam, a za rabotata az moga da rabotq tuk prosto toi ne e saglasen s tova, vse pak ako rabotq shte trqbva da izlizam, koeto ne e mnogo preporachitelno, rabotata mi,toi kazva e v nas po cql den da gotvq I chistq. A az se nujdaq ot malko raznoobrazie, dori I edno kafe da e za polovin chas, tova nqma problem,no puk nqmam s koi da izlqza,nujdaq se da spodelqm s nqkoi,ds razgovarqm, poneje na rodninite mi I blizkite mi of balgariq neznaqt az kak se chuvstvam I kakvo stava, ne Iskam da se pritesnqvat

pamelasmihailova
03-27-2015, 07:05
Greshkata mi e che vzeh bileta chak za 4april. Ima vreme do togava, a ne iskam da se predumam, reshila sam shte si tragna, no me e strah of edna celuvka ili dokosvane se nujdaq I Sam se otkazala s balgariq,pritesnqvam se,prosto neznaq,,osaznavam kak se darji s men I kak me kara da se chuvstvam I pak trudno mi e, ne e normalno

Azoria
03-27-2015, 08:16
О, я се стегни... Трудно, та трудно, а още си там при него. От къде знаеш, може пък като се прибереш и си видиш семейството,приятелите, хората,които те обичат и държат на теб да се почувстваш по-добре. Там си се изолирала и някакъв ти се качва на главата и те прави на маймуна и това ще ти липсва. о.О

pamelasmihailova
03-27-2015, 08:27
Az sam sigurna che shte mi e dosta po dobre sled kato se pribera,trudnoto e tragvaneto mi. Kato se pribera shte poplacha shte stradam I shte mi mine,stiga da ne e kato se pribera I toi da me potarsi da se vrushtam,malko shte mi trqbva..

Azoria
03-27-2015, 08:43
Потърси си професионална помощ за проблемите когато се прибереш. Нито се шегувам, нито целя да те обиждам, просто действително имаш нужда.

Niakoitam
03-27-2015, 09:30
Потърси си професионална помощ за проблемите когато се прибереш. Нито се шегувам, нито целя да те обиждам, просто действително имаш нужда.

Потвърждавам...:)

Baalzam0n
04-21-2015, 12:00
Kakvo stana v kraina smetka? Pribra li se v Bulgaria ili ostana pri nego ?