PDA

View Full Version : сутрешни размисли де*ба



per-dead
03-26-2015, 08:38
що тря стаа тей, нз. Най-накрая пак излязох виновна за ситуацията. Димек съм виновна за собственото си нещастие и за това, което ще последва кат цяло. Що тей, нз. Като ми каза, че аз съм го мотивирала да върви в Англия да бачка за повече пари, които да харчи по мен, ми стана lo6o, честно. Един път го преживях. Даже нз за ко толкоз се тръжках - знаех га заминава, га са връща. Единственото, което ме притесняваше, бе липсата му. И са ко? - заминава, никой не знае га ш се върне - мой след 3 месеца, мой и след 3 години. Що пък не?! И сега ще трябва да се разделим след 2 месеца, щот си иска главата там, а не ще да ме държи вързана тука, щот нищо не можел да ми обещае... Аз пък ще го чакам! Квото ще да става. Обещала съм си. Но само на себе си. Щот утре мой да ма блъсне някой влак и пак излиза, че не съм го дочакала. Адски ми е тъпо, че нещата трябва да приключат така за ся.. Не е по-добре и някой да напрай нещо и да се мразим и да не си говорим, и т.н., ама кат знам, че е заради обстоятелства, ми стаа зле. Буквално. Пет минути седя сериозно, 20 плача. Тряа са стегна.
Съчувствам на тези, които ми изчетоха простотиите.
Просто.. тряше да си го излея някъде, без да се съобразявам с правопис и граматика...

tori
03-26-2015, 09:32
Наистина ми се ще да ти помогна с някакъв съвет поне, но не мога, защото не съм преживявала това. Съжалявам. Аз единствено мога да се поставя на твое място. Какво значи, че си го мотивирала да изкарва повече пари, които да харчи по теб, а същевременно не иска да те държи вързана и не иска да го чакаш? Ако и тук изкарва някакви пари, които стигат на него, за да живее нормално и да си посреща разходите, итс оукей. Ти така или иначе вероятно не си го блъскала по главата да ти дава парите си, не си го задължила. Да те държи вързана за мен поне не означава да го чакаш, щото реално той не те блъска по главата, викайки „per-dead, чакай ме там! Аз ида!“. Смисъл... ти си чакаш някого/нещо, защото така си преценила, любовта не връзва, деазнам. Поне не го приемам като връзване.
За мене тоя човек си противоречи здравата.
Ако приемеш, че избора му е бил любов-(повече)пари, то той вече си е избрал парите, съответно аз лично не бих стояла във връзка с него, а и не бих чакала да се прибере, за да се съберем отново.
Съвсем друга бира е ако тук няма работа/не може да си намери, съответно не взима и пукната стотинка.

per-dead
03-26-2015, 10:25
Преценил е, че че иска да си устрои живота добре и тук не му се бачка за 400 кинта. Един път вече ходи, ама тва което ми бе обещал не стана. Единственото, което се получи е да се върне. И сега си е поставил за цел супер мн неща, за които обаче е необходимо мислите му да се въртят около успехите му и т.н.... Мн сложна ситуация... Мерси, че ми писа в темата, Тори. Made my day. ♥

TheDeath
03-26-2015, 10:49
Живота продължава, бейби, защо ти е да седиш и да чакаш някой, който дори не иска да го чакаш... Ами ако се върне един ден и е вече с друга!? Защо ти е да се смазваш? Разбирам те от една страна, знам какво е да си адски влюбен, но все пак...
Колкото и банално да звучи, живей си живота без да се заричаш да чакаш или не, остави се по течението, нещата ще се случат сами, или ще го дочакаш и той ще е все още заинтересуван от теб - или пък не. Но да поставяш на първо място в живота си човек, който не поставя теб на първо място в своя - не мисля, че нещо хубаво ще излезе от това...

pe6oskeiborda
03-26-2015, 14:41
е*баси ве е*бах му майката в пу*тката

per-dead
03-27-2015, 05:39
Живота продължава, бейби, защо ти е да седиш и да чакаш някой, който дори не иска да го чакаш... Ами ако се върне един ден и е вече с друга!? Защо ти е да се смазваш? Разбирам те от една страна, знам какво е да си адски влюбен, но все пак...
Колкото и банално да звучи, живей си живота без да се заричаш да чакаш или не, остави се по течението, нещата ще се случат сами, или ще го дочакаш и той ще е все още заинтересуван от теб - или пък не. Но да поставяш на първо място в живота си човек, който не поставя теб на първо място в своя - не мисля, че нещо хубаво ще излезе от това...

За огромно мое съжаление и ти, и Тори сте прави...

tori
03-27-2015, 13:04
Тоест?

anonymous908491
03-27-2015, 14:25
Тоест?

Има предвид, че и трите ме харесвате, остава да си организирате бой и по-силната да ме спечели.

obicham69
03-27-2015, 15:23
ако те обичаше нямаше да те остави а да ти предложи да отидете заедно там

tori
03-27-2015, 16:50
Има предвид, че и трите ме харесвате, остава да си организирате бой и по-силната да ме спечели.
Нали знаеш какво точно значи името ми? :?


ако те обичаше нямаше да те остави а да ти предложи да отидете заедно там
Едва ли който и да е здравомислещ щеше да иска от гаджето си да напусне училище в 10-11 клас (нямам точно спомен '97 или '98 си, либоф моя мъртва, ще извиняваш).

pe6oskeiborda
03-27-2015, 17:17
Нали знаеш какво точно значи името ми? :?

а какво ще стане ако едно две торита се сблъскат? :D ще си тръгне едно тори и едно лори :D

tori
03-27-2015, 17:41
:д Не баш. Торито, което съм аз, ще победи Торито, което не съм аз. Но Торито, което съм аз няма да позволи на Торито, което не съм аз да си тръгне като Лори.
Бтв котката на бившия ми се казва Лори.

anonymous908491
03-27-2015, 18:06
Нали знаеш какво точно значи името ми? :?


Твоето име ли, ти си кръстена на мен, знай си мястото и уважавай старите.

tori
03-27-2015, 18:13
То хубаво, че съм кръстена на теб, но аз друго ти казах... Казах, че ако ще и лайно да разигравам с някого, винаги печеля.

pe6oskeiborda
03-27-2015, 19:02
но никога не печелиш the game.
ха! хахаха

tori
03-27-2015, 19:08
Напротив, винаги печеля.

pe6oskeiborda
03-27-2015, 19:29
:shock: никой не печели the game
http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/The_Game
нуб

anonymous908491
03-27-2015, 20:05
То хубаво, че съм кръстена на теб, но аз друго ти казах... Казах, че ако ще и лайно да разигравам с някого, винаги печеля.

На кви игри играеш ти, чак се притеснявам, с какви хора си се събрала.