PDA

View Full Version : Късно ли е?



tochko
03-26-2015, 14:16
Здравейте, преди време бях пуснал тема относно едно момиче което харесвам. За мой късмет се оказа, че чувствата били взаимни. Всъщност, съм я виждал че ме гледа втренчено и тн., дори ме поздрави няколко пъти и всеки път ми се усмихваше. За жалост вече не можех да я намеря на обичайните места където ходи. Аз и се усмихвах също, но това трая едва 2-3 дни. Тъкмо си мислех да я попитам дали се познаваме и да завържа някакъв разговор и БАМ: с един "приятел" вървим в коридора и тя ми се усмихва. Следващото междучасие се повтаря и веднага след като се разминаваме, него го напушва зверски смях: как може да те харесва толкова неоформено и грозно момиче. Искам да добавя, че тя не блести с красота или с фигура, но това не ми пречи. След това ебавките продължават, присъединява се още едно момче, което се смее гадно :@ аз обяснявам, че не е толкова зле и не споделям че я харесвам. Резултатът: момичето разбира всичко, садва много, спира дори да ме поглежда. ФАК. Но из фб има само някви постове за паранои от момче от нейна страна. Не съм си и мислил, че някога ще бъда обект на подобно нещо, но ето на... Аз все още имам симпатии, но не знам за нея. Все едно нищо не се е променило. Тук идва момента за гадното хорско мнение. Консултирах се с обкръжението ми от истински приятели и общо взето мнението им за нея е 50 на 50. Повечето не се интересуват толкова от това как изглежда. Съветват ме да бъда щастлив. Но, дори и хипотетично да тръгнем, ще има виж те го пък този с каква ходи. Ако пак ми "проговори'' няма да изпусна шансът, но дали ще стане е въпросът. Имате ли някакви идеи да си върна контактът с нея? Благодаря предварително.

SHPAIdURmeN
03-26-2015, 16:48
Задай си въпроса дали ще ти е тъпо да те виждат когато ходиш с нея. Ако няма да ти е тъпо, действай щото само с усмивки по коридорите нищо няма да стане, но ти си наясно с това, така че действай !

Azoria
03-26-2015, 17:02
Глупавите ти приятели може и да не си надраснат сегашния акъл, но ти имаш някакви шансове. Щом я харесваш действай. Все пак ти ще си с нея, а не те. Ако това би те правило щастлив - има ли значение какво мисли едикой си по въпроса? Отиди при нея, покажи,че имаш интерес, покани я да излезете и то ще стане,ако още те иска и тя.

TheDeath
03-27-2015, 05:27
Пич, а тези твои "приятели" имат ли си приятелки или са все още на фаза лъскане сам у дома? Какво им се връзваш изобщо? Просто отминаваш такива коментари с реплика от сорта на: "Теб никой не те кара да я харесваш", или "Твоята по-красива и по-стойностна ли е?" , винаги можеш да затапиш такива повърхностни хорица с не повече от 5 думи.
Ти много ли си красив? Щото така звучиш сякаш момичето не е достойно за теб? Просто отиди, говори с нея, опознайте се, в една връзка външния вид може и да е важен в началото, но далеч не е гаранция за добри отношения. Важно е характера да ти допадне.

tochko
03-27-2015, 11:49
Не, аз не съм много хубав или кой знае колко оформен. Много сме далече от "недостойни" един за друг помежду си, а напротив приличаме си. Нещата със съучениците ми все повече се задълбочават и понякога ме е яд защо изобщо дружа с тях. Сигурно вече няма да стане нищо с нея защото тя взе да слага някви работи по корицата си, че и е жал за "него", че бил изпусна шанса си. От друга страна пак срещаме погледи и просто не знам какво да мисля. Аз съм пълен нещастник. Яд ме е, че изпуснах такова момиче заради моите приятели и нерешителност. :@ отново съм Forever alone

SHPAIdURmeN
03-27-2015, 17:24
Не, аз не съм много хубав или кой знае колко оформен. Много сме далече от "недостойни" един за друг помежду си, а напротив приличаме си. Нещата със съучениците ми все повече се задълбочават и понякога ме е яд защо изобщо дружа с тях. Сигурно вече няма да стане нищо с нея защото тя взе да слага някви работи по корицата си, че и е жал за "него", че бил изпусна шанса си. От друга страна пак срещаме погледи и просто не знам какво да мисля. Аз съм пълен нещастник. Яд ме е, че изпуснах такова момиче заради моите приятели и нерешителност. :@ отново съм Forever alone

Oди си прасни една плесница, че се държиш като момиче.
Престани да си вкарваш филмите, заеби кориците, песните които поства. Повярвай ми, тя те харесва, щом я заговориш веднага ще си промени настроението и ще забрави всичко свързано със " изпуснати шансове" и т.н.
Така че няма какво да те е яд, ами я заговори. Вярвам, че и останалите потребители ще те посъветват същото /тези които ти мислят доброто/.
Та гледай следващият ти коментар да е свързан с това как вече си я заговорил, а не пак да хленчиш.

tochko
03-27-2015, 19:17
SHPAIdURmeN хахаха благодаря ти, ще я заговоря пък каквото излезе. Благодаря за мненията :)

jghgh
03-27-2015, 20:22
обаче е забавно как жените винаги си постваме някакви картинки, песни в youtube и т.н. с пасивно-агресивни послания 8-)
да, обикновено е знак, че иска нещо да й се докажеш

и ако си имал някво взимане-даване с нея и тя изведнъж почва да пуска дълбокомислени статуси, 100% е за теб.
хубавото е че тя чака да я обориш. не си си изтървал шансовете :д

102
03-29-2015, 09:46
усмихва ти се хиляди пъти и ти не и кажеш едно здрасти ли бе
може и само приятели да си станете
дори просто познати
ама не се дръж като тапир

tochko
03-29-2015, 10:19
102, на мен не ми се е усмихнала хиляда пъти, точно щях да действам може би на 2-3 ден докъто не ме изложиха. Далече не смятам да се държа като темерут, ще завържа разговор още утре сиг ще действам.

Starless
03-29-2015, 10:50
Не си постъпил мъжки като не си я защитил, а един вид си се съгласил с тяхното мнение, че даже си позволил и на мисълта "виж те го пък този с каква ходи" да се промъкне в теб. Щом ти я харесваш, няма никакво значение каква е оценката за момичето на някакви недоброжелатели, които най-вероятно дори не са говорили с нея. Външният вид не е всичко, а и при положение, че те е грабнала, значи е имало с какво. Изобщо не се води по чуждите идеали и се опитай да оправиш отношенията с момичето, ако наистина се интересуваш. Задаваш ли си обаче въпроси от сорта на "Няма ли да ме е срам от "приятелите" ми, когато съм с нея..." - по-добре не се занимавай, момичето със сигурност заслужава повече.

heartshapedbox
03-29-2015, 11:39
Не е късно, заговори я :)
Външният вид не е най-важното.