PDA

View Full Version : Нелегални уиндолси.



koko95
03-26-2015, 20:45
Здравейте, бях в една pc зала в София.Та се изнервих , че нали уж е забранено внасянето на храни и напитки отвънка , пък доста хора си внасят-хляб,шоколад ,туй онуй нз :D . И един , който е редовен клиент на залата нещо се изнерви ,че не съм му дал пари да си купи кафе, да го черпа бира и т.н , и нещо почна да разправя на шефовете, че съм си внасял бозичка,вафлички и някви такива работи отвънка(а вътре в залата избора е доста малък и е скъпичко, за пример не се продава минерална/изворна вода от 1,5л, а само по 0,500мл на безбожна цена). Та шефовете(които са почти постоянно там) ми направиха забележка, че няма да ме пуснат следващия път като си внеса нещо, я бозичка, я вафличка ... , таже ми взеха останалата вода в шишето(1,5л), да не я пия докато съм в залата... Издребняват за глупости ,пък други си внасят хляб,салам,сирене и нищо ... Ахахахахах. Та мисълта ми е , може ли да ги report-на понеже уиндолсите на компютрите са нелегални(от къде пари по 200лв за оригинални уиндолси и още за ms office и други работи ...)??? Да ги глоби съответната институция с 500-1000-3000лв или поне да платят рушвет от 500лв на проверяващия????

koko95
03-27-2015, 21:49
UP

anonymous908491
03-28-2015, 10:11
Ако държиш на бой, от теб си зависи. Имам познат, който държи двайсетина зали, знам той как би реагирал, ако някъв като теб почне много да клюкари, дано нямаш нищо против мъжката любов.

koko95
03-29-2015, 05:10
Ако държиш на бой, от теб си зависи. Имам познат, който държи двайсетина зали, знам той как би реагирал, ако някъв като теб почне много да клюкари, дано нямаш нищо против мъжката любов.

Не стига ,че 1 час по-малко цъках днеска заради сменяването на времето... Ще си клюкаря колкото си искам...

heartshapedbox
03-29-2015, 07:17
Замисли се дали имаш нужда от толкова цъкане на първо място, голям излишен разход на време е. :)

nexttt
03-29-2015, 07:33
Не стига ,че 1 час по-малко цъках днеска заради сменяването на времето... Ще си клюкаря колкото си искам...

Щом ще си клюкариш,колкото си искаш, какъв е смисълът на темата ?

NomNomNom
03-29-2015, 11:27
Не стига ,че 1 час по-малко цъках днеска заради сменяването на времето... Ще си клюкаря колкото си искам...

Ти спиш ли в тази зала? Нямаш ли компютър с интернет у вас?

koko95
03-29-2015, 18:52
Щом ще си клюкариш,колкото си искаш, какъв е смисълът на темата ?

Ами не знам къде да отида, да докладвам интернет залите и да ги глобят, и дали изобщо някой ше се занимава...

koko95
03-29-2015, 18:56
Ти спиш ли в тази зала? Нямаш ли компютър с интернет у вас?

Omg,само някви изпаднали смръдливковци спят по пс залите... Имам компютър у нас, но повече от цс 1.6 не му върви ахахахахах :D и gta san andreas+fifa 08-09 ахахахаха ...А и в пс залите е по-готино, цъкам с хора.

koko95
03-29-2015, 18:58
Замисли се дали имаш нужда от толкова цъкане на първо място, голям излишен разход на време е. :)

Аз така и така си губя времето постоянно...А и наще ми го губят, така че не ми пука , поне докато не се изнеса в собствено жилище, без идиоти,които да ми губят времето и компа ми да не забива, а да е супер мощен xeon с 16гб рам и 4гб видеокарта 512бита :D .

koko95
03-29-2015, 19:01
Замисли се дали имаш нужда от толкова цъкане на първо място, голям излишен разход на време е. :)

Пълно е с no lifer-и като мене в пс залите, в София :D :D :D ...

haritov
03-29-2015, 19:19
намери си гадже

nexttt
03-29-2015, 19:23
Аз така и така си губя времето постоянно...А и наще ми го губят, така че не ми пука , поне докато не се изнеса в собствено жилище, без идиоти,които да ми губят времето и компа ми да не забива, а да е супер мощен xeon с 16гб рам и 4гб видеокарта 512бита :D .

И кое смяташ,че няма да ти губи времето ?
Намери си работа,за да бъдеш независим и да си купиш всичко това,което искаш.

намери си гадже
Няма смисъл,ще си губи времето,явно :D

LoadRunner
03-29-2015, 19:35
ти си неспасяем случай!
заслужаваш си съдбата

koko95
03-31-2015, 00:41
намери си гадже

Как?

koko95
03-31-2015, 00:42
И кое смяташ,че няма да ти губи времето ?
Намери си работа,за да бъдеш независим и да си купиш всичко това,което искаш.

Намери ми ти като си толкова умен/умна моля. Аз работя ,но не изкарвам много ,тъй като в БГ плащат адски малко и работим за стотинки горе-долу...

haritov
03-31-2015, 10:55
Как?

няма да ти кажа как но като си намериш за сефтето ще съм там да ти давам акъл спокойно няма да си сам

nexttt
03-31-2015, 17:27
Намери ми ти като си толкова умен/умна моля. Аз работя ,но не изкарвам много ,тъй като в БГ плащат адски малко и работим за стотинки горе-долу...

В предположение,че живееш при вашите и нямаш много разходи,вместо да си даваш парите за зали,може да спестиш. А си и без висше образование,така че не очаквай да печелиш милиони..

haritov
03-31-2015, 17:36
В предположение,че живееш при вашите и нямаш много разходи,вместо да си даваш парите за зали,може да спестиш. А си и без висше образование,така че не очаквай да печелиш милиони..

какво общо има висшето с размера на печалбата?

LoadRunner
03-31-2015, 18:58
какво общо има висшето с размера на печалбата?

:D и аз тва се запитах

За висшистите в Бг има цяла поредица вицове бе next