PDA

View Full Version : Какво да направя, че не съм олигофрен?



mcfe
03-26-2015, 22:50
Приятелката ми намекна, че нещо нашите чатове във фейсбук са прекалено като обикновени платонични приятели, т.е, че съм скучен. Каза ми как с предишните си приятели, си пишели някакви неща като бебее, обичам туй онуй, което ми е супер смешно и детско, аз не съм на 15. И че всичкия чат дето сме го изписали от началото досега, го изписвали за един ден.

Е, аз какво да направя, че съм на 21(почти 22, тя е почти на 18 ) и съм израстнал малко по-така сериозен? Аз съм себе си пред нея, ама като гледам това не и е достатъчно май. Иска лигльо като гледам.

dreamwalker
03-26-2015, 22:52
http://www.netanimations.net/Laughing-chimp-gif-animation.gif

Пиши за себе си в трето лице. Така ставаш интересен и оригинален.

На края на всяко изречение добави едно "бейби", "захарче", "медовинке".

Azoria
03-26-2015, 22:57
Обясни й,ако не е наясно, че ти не си някой от бившите й приятели.

mcfe
03-26-2015, 23:06
Аз съм и обяснил това. Тя наистина говореше много за тях, бих казал дори и за някой от интимните им случки, които със сигурност не исках да чуя, доста болеше да чуя онова, което ми каза.

После и казах, че не искам да слушам за тях, още повече какво са правили, как и къде.

HollyGolightly
03-27-2015, 02:55
Какво да направя че не съм олигофрен
Обикновено, когато човек не е олигофрен, си личи, а за да те мисли за такъв, сам си помисли какво е положението.

mcfe
03-27-2015, 10:28
Обикновено, когато човек не е олигофрен, си личи, а за да те мисли за такъв, сам си помисли какво е положението.

Прочети хубаво темата, а не заглавието.

xXxPETYAxXx
03-27-2015, 11:52
Донякъде разбирам и двете страни. Аз също не обичам супер лигави чатове и обръщения като цяло. Повдига ми се от зайчета, лисиченца, сладурченца, зарахченца, пиленца, душички и всякакви простотии. Обаче има някои, които ги понасям и не ми звучат толкова лигаво. Както и да е. От друга страна, ако гаджето ми ми говори по име да кажем, било то и съкратен вариант уж за по-мило, никак не ми е хубаво. По име всеки може да ми говори, ама от него бих очаквала нещо по-мило, което да ми показва, че не съм случайна срещната женичка. Така, да се почувствам по-значима за него, да усещам, че се държи по-мило с мен отколкото с всички останали просто. Жените обичаме вниманието. Това, че ти говори за бившите си в никакъв случай не е хубаво, но може би се е опитала да ти покаже, че би ѝ било по-приятно, ако си по-мил, само дето е избрала грешния начин. Може би не знае как тактично да ти каже, че и изглеждаш супер неебателен(щото така изглежда от нейна гледна точка и я разбирам донякъде) и не подхожда правилно, но можеш да направиш опит поне да си по-мил с нея и да ѝ показваш, че е по-специална от комшийката ти Иванка.

102
03-27-2015, 11:59
бъркай и името секи път
да си знае мястото

anonymous908491
03-27-2015, 14:42
Те повечето 18 годишни са с акъл на дете от детската градина, значи като се видите и сложи лигавник и я нахрани, оригни и там другите неща с акито

RapExotic
03-27-2015, 15:37
аз не съм на 15.

Но тя е (поне на интелектуално развитие). Защо ходиш с дечица?

MonnyMonsterr
03-29-2015, 14:32
Трябва да намериш сходен човек. Понякога хората колкото и да се харесват, нещата не се получават ако нямат нищо сходно. За една щастлива връзка хората трябва да са себе си. Щом не ти е приятно, не е нужно да се държиш лигаво. А относно бившите за които ти говори - може откровено да и кажеш че е глупаво и неудобно. Ти не си бившите и и не можеш да се държиш като тях и да имате същите случки. Ако не я устройва нека си ходи при тях.

Corb1225
03-29-2015, 14:44
Не знаех, че това да си нежен с половинката си понякога - означава, че си олигофрен или дете. Не вярвам да ти коства чак такова усилие, освен ако не си пълен темерут. Човек прави къде къде по-големи жертви.