PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!!!!!САМО ПЪПКА ЛИ Е??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?



dolce adriana
03-27-2015, 03:36
Вчера беше последният (четвърти) ден от цикъла ми. Няколко часа след това започнах да усещам болка при допир между десния крак и гениталиите. В два сутринта се събудих (понеже бях легнала много рано и реших, че съм се наспала :D) и видях, че в центъра на онази болка има средно голяма, розовеникава пъпка, която СТРАШНО МНОГО ме боли при допир. Четох всякакви теми за пъпки по гениталиите, но тази не е точно там, а между десния крак и вагината. (не попада в зоната на гениталии като влагалище, срамни устни и т.н.) Не знам как точно да го нарека. Може би като преградката не знам. :D Моля ви кажете ми ако някой от вас се е сблъсквал с подобен проблем. За да се изразя най-точно, намира се точно на това място:
http://prikachi.com/images.php?images/365/8008365n.jpg
Благодаря предварително!!!

galen_plamen
03-27-2015, 05:46
Може да е нещо като цирей , причинено от бактерии, или от бръснене
.
Аз също имах точно там и понеже се задържах докато не можех да ходя от болка, се наложи да бъде прорязано от лекар и почистено,след това взимах и антибиотик.
.
Ако се развива и боли трябва да се види от лекар, за да не се инфектира,
а може и да е само пъпка

dolce adriana
03-27-2015, 07:38
Вече размерът й много намаля и ме боли по-малко. Дано да мине напълно. ☺

TooOldForThis
03-27-2015, 08:35
Възможно е просто да е косъмче с обратен растеж. Понякога така се получава, и може да се получи раничка или пъпка, като мястото е подуто и боли. В случая няма нищо страшно, защото сами се оправят по принцип, но ако продължаваш да имаш оплаквания върви на гинеколог, защото пъпки се получават и при някои венерически заболявания. :) Също така е възможно да се получи при търкане на бельо в кожата (понеже е точно на сгъвката, ме навежда на тази мисъл), и често се случва при носене на бельо от изкуствен материал, затова долното бельо си го подбирай само памучно, а дантела и т.н. - само за специални случаи. :)