PDA

View Full Version : Ей тва ме измъчва..



let it go..
03-27-2015, 14:19
Такаа, ще карам направо. Момиче съм на 16 години. Като излизам навън, на улицата, например виждам много готини момчета. В повечето случаи обаче те не ме заглеждат и аз.. се сдухвам, става ми адски тъпо и все се чувстам недостатъчно добра на външен вид. Например, няколко пъти седмично ходя да бягам на един стадион близо до нас и понякога идват едни момчета на видима възраст 19-20 години. И на мен, разбира се, единия ми привлече вниманието. Известно време гледаше към мен и се чудех защо аджеба не дойде да ме заговори, например, ако си ме е харесал. Но просто разбрах, че съм си въобразявала това с погледите. Сега като мина покрай него все едно не съществувам или съм просто невидима. Това се случва всеки път и ми е гадно. Не знам какво да си мисля, може би не съм привлекателна. Предполага се, че едно наистина хубаво момиче ще направи впечатление на всички(или на повечето момчета) когато примерно мине покрай тях.
Знам, че сигурно за вас това е тъпо и може би смешно, но да за мен е гадно.
И искрено моля без ебавки и само серизони коментари.

anonymous908491
03-27-2015, 14:46
Предполага се, че едно наистина хубаво момиче ще направи впечатление на всички(или на повечето момчета) когато примерно мине покрай тях.


Еми намери си някоя хубава приятелка, тъкмо покрай нея да заглеждат и теб.

Azoria
03-27-2015, 14:55
Какви сериозни коментари искаш? Всъщност каква помощ очакваш? :-o

Ако като принцеска чакаш непременно момчето да те заговори, може и да си умреш сама.

let it go..
03-27-2015, 14:56
Е, папугай, поне ми потвърди "съмненията" :)

let it go..
03-27-2015, 14:58
Какви сериозни коментари искаш? Всъщност каква помощ очакваш? :-o

Ако като принцеска чакаш непременно момчето да те заговори, може и да си умреш сама.

ами не, просто като не виждам въпросното момче(в случая момчето, което срещам като тренирам), че не ме и гледа и явно не го кефя..

anonymous908491
03-27-2015, 15:05
Е, папугай, поне ми потвърди "съмненията" :)

Не си ли чувала приказката, че до всяко хубаво момиче задължително има някое грозно, това е симбиоза, ти и пишеш домашните, а тя ти позволява да се мотаеш с нея.

let it go..
03-27-2015, 15:07
Не си ли чувала приказката, че до всяко хубаво момиче задължително има някое грозно, това е симбиоза, ти и пишеш домашните, а тя ти позволява да се мотаеш с нея.

ами не, все пак мерси, но можеше да ми го кажеш и по- по деликатен начин.

anonymous908491
03-27-2015, 15:10
По-добре умна и грозна, а не куха блондинка, каквито всеки може да си напазарува от деноношния

RapExotic
03-27-2015, 15:53
Имаш ли някакви психологически проблеми?

let it go..
03-27-2015, 16:03
Психологически.. ами имам, всъщност. След няколко такива случки, самочувствието ми рязко спадна, но не си личи или поне другите не са го забелязали. После ме хвана една депресия... ама както и да е, разбрах защо такива неща ми се случват :)

Jaune
03-27-2015, 16:30
Ако толкова ти е интересен този пич, заговори го ти. От опит не боли. Най-вероятно не си грозна, не си втълпявай глупости. Между другото едни от най-хубавите момичета, които познавам/съм срещала, са необвързани, което само идва да докаже, че приятната външност не е гаранция за успех в любовта. Пък и си на 16. Има време, спокойно, ще те забележи някой, когото и ти забелязваш (сигурна съм, че те забелязват хората, но не се замисляш на колко човека ти не обръщаш внимание).

golemiq_korab_minava
03-27-2015, 16:51
значи искаш да те зяпат по-често? Ами вероятно са културни и те зяпат по тайно,

golemiq_korab_minava
03-27-2015, 16:52
забелязал съм, че не по-красивите, ами по-умните се влюбват рядко.... като има само паплач

RapExotic
03-27-2015, 16:54
Психологически.. ами имам, всъщност. След няколко такива случки, самочувствието ми рязко спадна, но не си личи или поне другите не са го забелязали. После ме хвана една депресия... ама както и да е, разбрах защо такива неща ми се случват :)

Радвам се, че е така. Ако беше отговорила отрицателно щях да те попитам дали слушаш чалга..

let it go..
03-27-2015, 17:09
Радвам се, че е така. Ако беше отговорила отрицателно щях да те попитам дали слушаш чалга..

като се замисля имам и други психични проблеми, ако могат да се нарекат такива, но те са нещо като вследствие от това.
И все пак това какво общо има?

TheMan9191
03-27-2015, 17:29
Е ти ко искаш като минеш покрай някви момчета и всички да зяпат теб, че чак лиги да им текът ли? Ако искаш да стане това бягай гола тогава. Пък щом толкова ти допада онова момче от стадиона, що не вземеш ти да му кажеш здрасти. Може и ти да си му симпатична.

RapExotic
03-27-2015, 19:41
като се замисля имам и други психични проблеми, ако могат да се нарекат такива, но те са нещо като вследствие от това.
И все пак това какво общо има?

По-скоро това е в следствие от тях. Или пък си самотна, поради липсата си на самочувствие и търсиш внимание.

TheDeath
03-30-2015, 06:53
За да те погледне някой е достатъчно да си красива, но за да задържиш погледа и вниманието само едната хубава външност не е достатъчна. Според мен трябва да излъчваш увереност, поведението ти следва да е на човек, който цени и уважава себе си, никой не иска да излиза с комплексарки, а някои красиви момичета са такива, въпреки красотата си. Поведението и характера са това, което има шанс да ти уреди връзка, не едното тяло и лице.
Ако търсиш само погледи - съвета с тичането гола е ок ;)