PDA

View Full Version : Приятел, предател!



Spanksy
03-27-2015, 14:43
Здравейте на всички, искам да споделя за човек, който мислех за най-добър приятел до скоро.

Този т. нар. приятел се оказа един голям използвач, винаги ме търсеше когато имаше нужда от някаква услуга, винаги съм му помагал, или пък когато е нямал какво да прави винаги ме е търсел и съм го викал у нас или някъде вънка. Очаквах да получа същото в замяна, но не... оказа се, че ме е търсел само когато няма кой друг да се отзове. Започнах да се уверявам, че този "приятел" само ме използва. Винаги когато имаше с кого да излезе не ме викаше. Когато се запознаехме с нови хора започваше да излиза с тях и не ме търсеше, до момента, когато тези хора спираха да го търсят. Когато аз го молех за услуга той винаги намираше оправдания. Преди време изкара шофьорски курсове и трябваше да подава документи за книжка, отидох с него цели 3 пъти, даже уговорих книжката му да бъде готова за по-малко време отколкото е принципно. Тогава започна да излиза с наш стар общ приятел от старият ни клас, пак не се обаждаше, само когато имаше нужда от нещо, даже не се опитваше да скрие, че излиза с други хора без да ми се обади, той сам се хвалеше къде, кога и с кого е излизал. Не оценяваше нищо, което съм направил за него. Прощавах, прощавах ама всичко си има граница спрях да му пиша и да отговарям на обажданията му. Та той даже не осъзнаваше защо вече не му отговарям на съобщенията и обажданията. По това разбрах, че вече няма смисъл да си губя времето с такъв "приятел".

Тодор
03-27-2015, 14:52
На този свят,последния използвач, ще умре един ден след смърта на последния наивник!Но това няма да е скоро.

RapExotic
03-27-2015, 15:51
Ти само един приятел ли имаш?

muhatacece
03-28-2015, 06:22
Po-dobre s 2-3ma priqtelq, ot kolkoto s 10tima :)